Sari la conținut

0733355971 CRISTINA TRANSEXUALA ACUM LA VOI IN ORAS


ariannaari

Postări Recomandate

  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Adica dai muie la clienti si-i futi in cur? O transexuala adevarata auzisem ca e doar pasiva, se simte femeie, nu are instincte masculine...

 

Posibil sa ma insel, nu am fost atras niciodata de astfel de experiente, nu as suporta sa vad vreun alt penis inafara de al meu de aceea nici experimente cu doi barbati si o femeie nu ma atrag.

daca nu ai fost interesat si nu stii cu ce se mananca abtine-te sunt oameni cu diverse fantezii iar ce fac eu e job ... iar cum sunt eu si cum ma simt eu inafara job-ului e altceva ... wtf!!
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

daca nu ai fost interesat si nu stii cu ce se mananca abtine-te sunt oameni cu diverse fantezii iar ce fac eu e job ... iar cum sunt eu si cum ma simt eu inafara job-ului e altceva ... wtf!!

ce iti place tie si ce nu e strict problema ta .. nu te-am intrebat nu imi pasa .. ai simtit si tu nevoia sa te bagi in seama cand nu era cazul nu ti-a cerut nimeni parerea du-te draga la femei nu intra pe topic unde scrie clar TRANSEXUALA
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

Buna dragilor!

 

M-a rugat Cristina sa va anunț ca o găsiți disponibilă in Brașov pentru câteva zile!!!

Zona strada zizinului

Pentru mai multe detalii o puteți contacta la nr de telefon 0733355971

Link spre comentariu

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Buna dragilor!

 

M-a rugat Cristina sa va anunț ca o găsiți disponibilă in Brașov pentru câteva zile!!!

Zona strada zizinului

Pentru mai multe detalii o puteți contacta la nr de telefon 0733355971

In Brasov???? Pai si de ce ai anuntat pe topicul din Galati? Cati brasoveni crezi ca intra sa vada pe Galati? 

 

Daca ea/el nu mai are cont aici de ce nui deschizi topic pe Brasov daca e acolo?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...