Sari la conținut

Știe cinev o fătuca mai tinerica 18-19 ani Rebeca?


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

ți-a fugit prietena de acasă și o cauți direct pe nimfomane?

dacă chiar aștepți răspunsuri pune o poză, dă oamenilor detalii unde ai vizitat fata etc

 

sau poate ți-ai luat diploma de pește și nu știi cum să ne introduci fata!!!

Link spre comentariu
  • Oras:SIBIU
  • Oras:SIBIU

Prietene , asta are 16 ani minte că are 19 ! Se futea prin gara de la 15 ani ! Ai grija! Plus e pus pe japca numa să ia banii !

Poti sa m-ajuti nu sunt român și nu înțeleg când ai scris "plus e pus pe japca numa să ia banii"

Mersi frumos. Fata asta merita vizitat? Sunt pozele adevărat? Cine o fost la domnișoara?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Autocorectu ! Ziceam că tipa in realitate are 16-17 ani , e **spam editat** sigur ! De meritat nu merita nu se implica se vaita că o doare că aia nu face și pe dincolo ! Povestea că pe la 15 ani își agata clienții în gara ! Mai nou sa deșteptat și are anunț și vine la domiciliu ! Daca vreți să vă băgați la **spam editat**e trena voastră ! In plus dai de ea foarte greu și nu respecta niciodată programările!

Link spre comentariu
  • Oras:SIBIU
  • Oras:SIBIU

Autocorectu ! Ziceam că tipa in realitate are 16-17 ani , e **spam editat** sigur ! De meritat nu merita nu se implica se vaita că o doare că aia nu face și pe dincolo ! Povestea că pe la 15 ani își agata clienții în gara ! Mai nou sa deșteptat și are anunț și vine la domiciliu ! Daca vreți să vă băgați la **spam editat**e trena voastră ! In plus dai de ea foarte greu și nu respecta niciodată programările!

Mersi mult.
Link spre comentariu

  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

 

cum facem sa iau si eu lagatura cu prietenul tau sau scrie tu niste numere de tel de la fete pe care le stie el.

Bro, era o gluma doar...tu ai auzit de sarcasm? :)

Daca vrei **spam editat**e o sa ajungi la Aiud...sper ca intelegi acum...

Asta e o tiganca de doi bani. Am ajuns si eu la ea din greseala odata ca a dat poze false dar nu am ramas. Se vedea de la o posta ca e **spam editat** si e stilul ala de cioara pusa pe japca

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...