Sari la conținut

Bună! Sunt Selena, noua in Iasi


Postări Recomandate

  • Oras:Narnia
  • Oras:Narnia

Buna dragilor. Eu sunt Selena, Am 21 de ani si voi fi in Iasi pentru cateva zile. Serviciile mele sunt următoarele: oral neprotejat( in functie de igiena), deepthroat,french kiss,normal doar protejat,masaj de relaxare, finalizare orală,facială,corporală sau in prezervativ. Prețul este de 100 de RON pentru un număr,200 de RON pentru o oră.

Locație centrală. Vă aștept cu mare drag.

  • Like 5
Link spre comentariu

 Salutare,

 

Trecand pe la Giulia zilele trecute (voi reveni cu o recenzie pe topicul ei), am facut cunostinta cu colega ei, Selena, care era inbracata doar intr-un prosop.

Afland ca pleaca din oras, am ramas un numar si cu Selena: o tipa simpatica, pe la 1.65 cred, slim, cu un fund bestial. Actiunea a inceput cu un oral neprotejat, foarte bun, fara sa se foloseasca de mana, cu tentative de deep. Se simteau un pic dintii, dar era o senzatie placuta.

  Dupa 10 min de oral, am trecut la normal, cu ea deasupra. Surpriza: e foarte stramta! (desi in anunt scrie ca e experimentata, ea mi-a spus ca e in domeniu de doar o saptamana). Am schimbat mai multe pozitii, oglinda de langa pat e de efect!

 

Acestea fiind zise sa vedem si notele:

 

Locatie: 9 (Bdul Stefan cel mare, apartament 2 camere)

 

Aspect:10 statura medie, sub 1,70 , sani mici, fundulet bestial

 

Oral: 9 sustinut, fara mana, putina atentie la sateliti, ceva tentative de deep, nu face finalizare orala.

 

Normal: 10 mi-a placut, stramta, am schimbat mai multe pozitii, contre

Anal: nu face

GFE: 9 accepta saruturi, prietenoasa

 

Atitudine: 10 nu suna telefonul, atitudine pro client, este noua in bransa si vrea sa se faca placuta de clienti

 

Igiena: 10 impecabil

 

Halatul: 100 nr / 200 ora

 

  Sper sa revina in Iasi cat mai repede, cu siguranta o voi mai vizita.

  • Like 8
Link spre comentariu

Intru pe forum de cateva luni, am facut cont abia acu 1-2 saptamani, asta este prima recenzie si eram sigur ca se va interpreta.. Am facut prima recenzie la Selena, deoarece cat am stat de vorba la un pahar de suc, a intrat pe forum si era oarecum dezamagita ca nu are nici o recenzie. Sper ca voi deveni activ pe forum..

 

Un weekend placut.

Link spre comentariu
Surpriza: e foarte stramta! (desi in anunt scrie ca e experimentata, ea mi-a spus ca e in domeniu de doar o saptamana.

 

Cu alta ocazie spunea ca a fost la produs prin Austria.

Ce sa mai crezi...

 

Miroase asa ciudat recezia asta...

 

Il banuiesti degeaba, a descris aproape  realitatea.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare,

 

Subscriu ce a spus maresalul. Am fost si eu inainte sa plece la Giulia si am ramas un numar cu ambele. Raport calitate-pret e ok.

O sa revin si cu recenzia pe topicul Selenei. In mare pare o sa ii dau copy paste de la Giulia cu mici modificari pe ici pe colea.

 

Cu stima.

  • Like 1
Link spre comentariu

Giulia apare mentionata de 2 ori pe aceeasi pagina.

Sa-nteleg ca e fosta colega de apartament  a Selenei.

 

Trecand pe la Giulia zilele trecute (voi reveni cu o recenzie pe topicul ei)

 

 

Care topic?
 

 

In mare pare o sa ii dau copy paste de la Giulia cu mici modificari pe ici pe colea.

 

Care Giulia? Unde apare?

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Giulia apare mentionata de 2 ori pe aceeasi pagina.

Sa-nteleg ca e fosta colega de apartament  a Selenei.

 

 

Care topic?

 

Care Giulia? Unde apare?

Giulia aka Nimfomana durdulie. Eu cand m am programat la Giulia era si Selena prin casa. Vazand atitudinea fetelor, am ramas un numar cu ambele.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Narnia
  • Oras:Narnia

Mareșal, iti multumesc frumos pentru recenzie. Cât despre dezbaterea experienței mele in domeniu, am fost si in Austria dar am stat acolo o săptămână. Experienta prea multa nu am dar fac tot posibilul sa excelez. Vă mulțumesc!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Pe scurt:

Am fost la Selena.

Tipa frumusica, skinny

Atitudine prietenoasa (same as Giulia)

Tariful: 100

 

Oral nepro favut frumos

Normal am lasat-o pe ea deasupra, i-am marturisit ca eram rupt de oboseala dupa munca

 

Concluzio: de revenit cand revin fetele, eu unu sunt multumit si de ea si de Giulia (in functie de cum vreau Skinny sau Durdulie cum zice ea)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

N-ai să o vezi prea curând în Iași,dacă totuși vrei să te întâlnești cu ea dă o fugă la Suceava.

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...