Sari la conținut

Alessia vizita Timisoara


Vizitator alessiabustygirl

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Doar mie mi se pare ca seamana cu Monica Anghel in tinerete? Poate ne si canta ceva in timpul actiunii, sa ne-amintim cu drag de "Cerbul de Aur" si de "Festivalul de la Mamaia". Ce vremuri, ce oameni...

  • Like 1
Link spre comentariu

Doar mie mi se pare ca seamana cu Monica Anghel in tinerete? Poate ne si canta ceva in timpul actiunii, sa ne-amintim cu drag de "Cerbul de Aur" si de "Festivalul de la Mamaia". Ce vremuri, ce oameni...

:laugh2  :laugh2  :laugh2 Hai ca ii tare asta ! Mi-o placut cum ai zis ! :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator alessiabustygirl
Reputație: 0

Mi-a mai spus cineva asta!!! :laugh2  :laugh2  :laugh2

Doar mie mi se pare ca seamana cu Monica Anghel in tinerete? Poate ne si canta ceva in timpul actiunii, sa ne-amintim cu drag de "Cerbul de Aur" si de "Festivalul de la Mamaia". Ce vremuri, ce oameni...

 

Link spre comentariu
Vizitator alessiabustygirl
Reputație: 0

Buna numele meu este Alessia am 30ani,sunt o plinuta cu forme atragatoare si sani fermi numai buni de sarutat!

Serviciile mele sunt:oral nep in functie de igiena,finalizare corporala,masaj,dominare soft,sarutari,mangaieri,sex normal protejat

Pretul meu este de 100lei finalizarea 200lei ora!

Telefon 0724164449!

 

Voi fi in Timisoara in 14/03 pentru cateva zile!

 

Programarile se fac in PM sau whatsapp!

Link spre comentariu
Vizitator alessiabustygirl
Reputație: 0

Timisoara venim!!!!!

 

Tocmai ce mi-am luat biletul de avion impreuna cu prietena mea Yren! Oficial de miercuri suntem acolo! Va asteptam la rasfat! :feet  :girly 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator tiru7
Reputație: 0

Am fost ieri la Alessia, m-a primit in tinuta din poza de mai sus, am optat pt 1h, am mers fiecare pe rand la dus. Apoi am inceput cu un preludiu, m-am jucat cu sanii ei mari, putin fk apoi am coborat jos unde am pertrecut ceva tinp :yummy, dupa a trecut ea la oral, finut, fara dt dar cu implicare pana am finalizat pe sanii ei. Am mai stat la povesti, e foarte comunicativa si funny, a facut cateva glumite chiar in timpul actiunii :laugh2 , l-a trezit pe junior cu acelasi oral placut, montat guma si am trecut la normal, am schimbat vreo 3 pozitii si am terminat in lady on top.

 

locatie: pat mare, dus cu tot ce trebuie 10

prestatie: oral 8 (daca face dt era mai mare), normal 9

 

door to door 1h fara sa mentioneze ceva despre timp, halat 200 leusteni dati la sfarsit.

Concluzie: daca esti fan BBW n-are cum sa nu fie o intalnire reusita, pt mine e clar de revenit

Se poate trece la testate

:hihat

  • Like 5
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...