Sari la conținut

http://nimfomane.com/forum/topic/109596-0752358863/


Postări Recomandate

Deejayz.poate ai fost numai ca mai cam ratat.vezi ca am cip😂😂😂😂daca vrei sa ma gasesti.inainte sa comentezi mai bn mai dute si da din pitic ca nu stii de ce fata dai si o sa iti sara din comentarii tupeul.maine poimaine o sa te vad ca comentezi ca tiai luato in freza.si daca tot vrei sa ajungi asa de dornic esti sa ma cunosti.vino nu mai comenta ca un butoi

Link spre comentariu

Prosti mai sunteti.decate ori vreti sa va mai zic ca eu nam peste fraere.daca citeai asta daca ai ochelarii la indemana pe undeva😂si laso balta ca eu nam amenintat ca nus boxera ca voi ca pot sa va bat si fara pesti.va zic si va repet nu am peste.peste va numiti voi.domnule incult.dar ptr ca am specificat ca niciodata no sa va dati seama daca ati fost la mine.asta asa ptr fraierii ca tine coldfusyon sa coldbesion cum vrei sa te cheme.o sa iti aduc aminte acum trei ani ai fost la mine numai ca tu esti prost de bubuie asta in caz ca nu iti dai seama.dar atunci nu aveam poze.si dami voie sa te invit ca iti multumesc ptr recenzia facuta de atunci.era minunata.te las sa o gasesti daca esti destept.asa frumos.😂😂😂😂😂😂😂🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷paa.atunci pe vremea aia nu iti faceai laba laso balta daca esti dragut.si lasa amenintarile.ptr ca eu stiu cum sa ma port cu clientii pana la capat.nu ai decat sa le tii hangul la toti.dar inainte sa faci un comentariul prost.nu scrie nici de bn la adresa mea.uitete in trecut.desteptule😂😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...