Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
- - - - -

just dolls - intrebare

masaj just dolls unirii masaj bucuresti

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
2 raspunsuri in acest thread

#1 plussex

plussex

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Inscris la:
    24 April 2013
  • Reputatie: 1

Postat 02 March 2018 - 11:56 PM

Salut tuturor,

Topicul isi propune sa vorbeasca despre un club de masaj din Bucuresti, pe numele lui Just Dolls care, in ultima perioada, era la o adresa pe str Clucerul Udricani (circul foamei - Unirii)

Asta se intampla long time ago (cam 2008-2010?) insa in locatia aia eu unul m-am simtit cel mai bine (organizare, fete, etc.)

Mai stie cineva despre acel club de masaj, despre patroana sau despre fete?

Thanks

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 so_77

so_77

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 41 Postari:
    • Inscris la:
      02 July 2012
  • Reputatie: 157

Postat 05 March 2018 - 11:31 AM

Salut tuturor,

Topicul isi propune sa vorbeasca despre un club de masaj din Bucuresti, pe numele lui Just Dolls care, in ultima perioada, era la o adresa pe str Clucerul Udricani (circul foamei - Unirii)

Asta se intampla long time ago (cam 2008-2010?) insa in locatia aia eu unul m-am simtit cel mai bine (organizare, fete, etc.)

Mai stie cineva despre acel club de masaj, despre patroana sau despre fete?

Thanks

Am fost si eu in perioada aia la Just Dolls, era tot acolo, intrarea pe una din scarile de pe Str. Clucerului Udricani.

Imi aduc aminte ca era o tipa blonda, slaba, foarte ok la care am revenit de mai multe ori... :innocent

• 0

#3 plussex

plussex

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      24 April 2013
  • Reputatie: 1

Postat 08 March 2018 - 02:23 AM

Am fost si eu in perioada aia la Just Dolls, era tot acolo, intrarea pe una din scarile de pe Str. Clucerului Udricani.

Imi aduc aminte ca era o tipa blonda, slaba, foarte ok la care am revenit de mai multe ori... :innocent

Mda, aveau "mana" la ales fete... Tocmai de aia intreb daca o mai fi ramas ceva din "reteta" lor, ca fetele s-or fi retras, de voie - de nevoie ...

• 0

Deasemenea care contin aceleasi tagguri: masaj just dolls unirii, masaj bucuresti

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi