Sari la conținut

Intalnire o data pe luna


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu vreau sa negociez cu crina111, ofer 200 de lei pentru 2 ore de sex slabut, dupa posibilitati. :) Ca tare este mai greu.

Slabe  sanse de izbanda. N-as crede ca accepta oferta ta( o stiu pe fatuca de peste un an/ am rapit-o de pe alt site, cu aceeasi tematica) , mai ales asa, de prima intalnire. Oricum sa ai bafta la negociere.

Link spre comentariu
  • Oras:Pantelimon
  • Oras:Pantelimon

Slabe  sanse de izbanda. N-as crede ca accepta oferta ta( o stiu pe fatuca de peste un an/ am rapit-o de pe alt site, cu aceeasi tematica) , mai ales asa, de prima intalnire. Oricum sa ai bafta la negociere.

 

 

confirm si eu, e reala, si chiar o ia pana in gat:))) practic te lasa sa o futi in gat:))) 

e inca valabil adresa de email ? pentru discutii/negocieri ?

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

E reala...eu ma vad periodic cu ea...pana acum am avut 4 intalniri.

400 lei/ 2 ore, ON cu CIM, NP..are si jucarii pe care le am folosit ( vibratoare, catuse, etc)

Ce-ti mai plac vibratoarele si catusele.

PLM esti un sclav autentic.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E reala...eu ma vad periodic cu ea...pana acum am avut 4 intalniri.

400 lei/ 2 ore, ON cu CIM, NP..are si jucarii pe care le am folosit ( vibratoare, catuse, etc)

Si merita gagica? E faina? Te simti bine cu ea? Stie meserie? E curata? Intreb de curiozitate ca la momentul cand postase, vorbisem si eu cu ea dar ultrior nu a mai raspuns.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si merita gagica? E faina? Te simti bine cu ea? Stie meserie? E curata? Intreb de curiozitate ca la momentul cand postase, vorbisem si eu cu ea dar ultrior nu a mai raspuns.

Daca m am vazut de mai multe ori cu ea inseamna ca merita..clar😂

E ff curata si eu unul ma simt f bine cu ea.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...