Sari la conținut

Madame Belladone, the most sadistic Mistress of France seeks new subs


Postări Recomandate

  • Oras:Bucarest
  • Oras:Bucarest
Hello,

I am a young mistress aged 20 looking for new submissives.

I practice everything that revolves around foot worship and sadomasochism (medical games, torture).

Trampling, solelicking, footlicking, spit, pissing, scratch, attachment, needles, fisting, cbt ...

I do not have any sexual relations with my subs and I do not practice scatophilie.

If you want to have the chance to come to my feet write me a cover letter.

 

post-258861-0-35982400-1520076548_thumb.jpg

post-258861-0-83879600-1520076564_thumb.jpg

post-258861-0-02505000-1520076572_thumb.jpg

post-258861-0-64506600-1520076591_thumb.jpg

post-258861-0-66802100-1520076599_thumb.jpg

post-258861-0-49739200-1520076607_thumb.jpg

post-258861-0-47912800-1520076618_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucarest
  • Oras:Bucarest

@nickthedick Am tradus pagina în franceză, așa că era imposibil să știu că mesajul lui rayan era deja scris în franceză.

Belladone este numele unei plante, vă invit să deschideți o carte care să vă aducă mai multe lucruri decât vă puteți spera!

 

 

 

I leave my e-mail here and wait for your detailed e-mails to meet me, I will only communicate my phone number to the subject that may interest me.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Anuntul este adevarat, are si un cont pe un site de specialitate unde spune ca s-a mutat la Bucuresti. Am conversat putin cu ea si mi-a lasat o impresie buna. Nu am vizitat-o inca, daca o voi face voi scrie. Am ezitat pentru ca nu sunt masochist si nu caut durere la o sedinta de dominare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Anuntul este adevarat, are si un cont pe un site de specialitate unde spune ca s-a mutat la Bucuresti. Am conversat putin cu ea si mi-a lasat o impresie buna. Nu am vizitat-o inca, daca o voi face voi scrie. Am ezitat pentru ca nu sunt masochist si nu caut durere la o sedinta de dominare.

Ceva preturi ai aflat ?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Anuntul este adevarat, are si un cont pe un site de specialitate unde spune ca s-a mutat la Bucuresti. Am conversat putin cu ea si mi-a lasat o impresie buna. Nu am vizitat-o inca, daca o voi face voi scrie. Am ezitat pentru ca nu sunt masochist si nu caut durere la o sedinta de dominare.

 

Confirm cele spuse de colegu. Și da, e franțuzoaică. Tarifele vor fi... ”măricele”, fiți gata de șoc :)). O las pe ea să anunțe ca să nu-i stric târgul, se pare că încă nu a stabilit ceva exact. Oricum, va fi mai degrabă pentru gurmanzii care caută lucruri mai extreme, ea zice că e foarte bună la ceea ce face, rămâne de văzut când și dacă vor apărea recenzii. Ca interacțiune mi s-a părut foarte de treabă.

  • Like 2
Link spre comentariu

Anuntul este adevarat, are si un cont pe un site de specialitate unde spune ca s-a mutat la Bucuresti. Am conversat putin cu ea si mi-a lasat o impresie buna. Nu am vizitat-o inca, daca o voi face voi scrie. Am ezitat pentru ca nu sunt masochist si nu caut durere la o sedinta de dominare.

 

Pe ce site are profil ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Confirm cele spuse de colegu. Și da, e franțuzoaică. Tarifele vor fi... ”măricele”, fiți gata de șoc :)). O las pe ea să anunțe ca să nu-i stric târgul, se pare că încă nu a stabilit ceva exact. Oricum, va fi mai degrabă pentru gurmanzii care caută lucruri mai extreme, ea zice că e foarte bună la ceea ce face, rămâne de văzut când și dacă vor apărea recenzii. Ca interacțiune mi s-a părut foarte de treabă.

Măricele ar trebui sa fie normal sa fie preturile pt o domina cu experiența. Nu este un must,deci e firesc să nu vândă servicii de calitate la preturi mici.

Welcome Belladone!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Măricele ar trebui sa fie normal sa fie preturile pt o domina cu experiența. Nu este un must,deci e firesc să nu vândă servicii de calitate la preturi mici.

Welcome Belladone!

Aici nu ma dau cu părerea, poate merită cât va cere. Eu am zis mari in comparație cu piața. Ea e obișnuită cu preturile din Paris și a fost "un pic surprinsa" când i-am spus cam ce se practica în București. Dar se pare ca e pusa serios pe treaba, cu dotările, accesoriile, spațiul și amenajarea lui. O fi tânără, dar din ce spune, creează impresia ca știe ce face.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@Randunica: tu esti Belladone? Forma degetelor de la picioare e strikingly similar

Tipa e autentică, nu știu cum ii va merge aici, dar nu am niciun motiv sa ma îndoiesc de faptul ca a venit din Paris și ca făcea acolo treaba asta. Ce a zis mai sus de "hard" se refera la faptul ca va accepta și ședințe mai soft, pare îngrijorată sa nu se creadă despre ea ca oferă doar ședințe hard și extreme.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aici nu ma dau cu părerea, poate merită cât va cere. Eu am zis mari in comparație cu piața. Ea e obișnuită cu preturile din Paris și a fost "un pic surprinsa" când i-am spus cam ce se practica în București. Dar se pare ca e pusa serios pe treaba, cu dotările, accesoriile, spațiul și amenajarea lui. O fi tânără, dar din ce spune, creează impresia ca știe ce face.

 

As vrea sa discutam in privat

Imi dai te rog o adesa de contact pentru ca aici nu am acces la mesageria privata.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

As vrea sa discutam in privat

Imi dai te rog o adesa de contact pentru ca aici nu am acces la mesageria privata.

 

Dacă vrei să mă întrebi ce preț mi-a comunicat, nu cred că e foarte relevant, probabil va mai oscila până își face o idee cum arată piața locală. O poți găsi foarte ușor pe fetlife, ori încearcă acea adresă de email. Evident doar engleză ori franceză, dacă cunoști. Probabil va răspunde foarte prompt dacă nu ești derbedeu.

Link spre comentariu

Dacă vrei să mă întrebi ce preț mi-a comunicat, nu cred că e foarte relevant, probabil va mai oscila până își face o idee cum arată piața locală. O poți găsi foarte ușor pe fetlife, ori încearcă acea adresă de email. Evident doar engleză ori franceză, dacă cunoști. Probabil va răspunde foarte prompt dacă nu ești derbedeu.

 

 Nu iti pot trimite mesaj pentru ca nu ai acces la mesageria privata.

Pe fetlife ca sa-ti faci cont trebuie sa dai nr de telefon.

Fara cont nu poti vedea profilele altor persoane.

 

Intra pe topicul asta si posteaza aiurea pana ajungi la 200. Poti posta la interval mai mic de 10 secunde.

https://nimfomane.com/forum/topic/91049-ce-s-a-intamplat-cu-postati-aiurea-pentru-colorare/page-4111?do=findComment&comment=3926189

In 10 minute ai terminat si ti se activeaza mesageria privata.

 

Hai te rog, ca vreau sa vorbim.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...