Sari la conținut

Izabelle - senzualitate si feminitate - 0734831120


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator cenzurat
Reputație: 0

senzualitatea si feminitate sunt calitatile care ma caracterizeazadaca esti un barbat care se respecta atunci nu ramane decat sa imi dai un telefon.iti garantez ca nu vei regreta timpul petrecut in compania mea

post-172588-0-92692300-1520267011_thumb.jpg

post-172588-0-55042900-1520267012_thumb.jpg

post-172588-0-01367400-1520267013_thumb.jpg

post-172588-0-41295800-1520267013_thumb.jpg

post-172588-0-81381300-1520267013_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Dap !!! :)))))

 

Io nu prişep. Kear nu ânțieleg ! Pari fată frumi. Ţîțili celea par monumientale. Ie mari pacat ânsă. Dice aleje ia apartamente dastea strînbe kear nu ştu.

 

Ân pozili astea...tevili dila portprosopu ala ie asa di strinbe...ka osa fak poc si osa inunde vicinu di jos !!!

 

:))))))

 

Akuma...sa nu fiu rea...ie posibil sa fii dila iefectu ala di blurare. Da dice no puni ia selfies cistiti...zau di ântieleg. Cre că ar avia numa di cîstigat.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Mai are cel putin un topic pe aici :)

Am fost la ea, este cea din poze, nu inteleg exact de ce a folosit photoshopu in acele poze, probabil sa ascunda niste mici imperfectiuni :) cert este ca fata e frumoasa, incearca sa se faca placuta, ca si servicii nu pot sa spun ca a fost wow, oral simplu, sec fara nici un fel de artificii, normal bun, oleaca de implicare, sanii aia fac toti banii. Cert este ca fata incearca sa se faca placuta dar la servicii mai are de lucrat.

Tarife 200/300

E genul roxanicai sh, frumoasa, treaba bunicica dar in afara de faptul ca e frumoasa si ca are tzatze frumoase, nu prea am de ce sa mai revin. Clar merita incer ata macar o data, pentru palmares!

  • Like 5
Link spre comentariu

Mai are cel putin un topic pe aici :)

Am fost la ea, este cea din poze, nu inteleg exact de ce a folosit photoshopu in acele poze, probabil sa ascunda niste mici imperfectiuni :) cert este ca fata e frumoasa, incearca sa se faca placuta, ca si servicii nu pot sa spun ca a fost wow, oral simplu, sec fara nici un fel de artificii, normal bun, oleaca de implicare, sanii aia fac toti banii. Cert este ca fata incearca sa se faca placuta dar la servicii mai are de lucrat.

Tarife 200/300

E genul roxanicai sh, frumoasa, treaba bunicica dar in afara de faptul ca e frumoasa si ca are tzatze frumoase, nu prea am de ce sa mai revin. Clar merita incer ata macar o data, pentru palmares!

200 numarul si sanii mari? "This is a job for...Talibanu" :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...