Sari la conținut

La revedere


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@Pisicuts,nu stiu care este motivul, dar se pare că nu mai sunt dorit.Am să mă retrag de pe forum.

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

@Pisicuts,nu stiu care este motivul, dar se pare că nu mai sunt dorit.Am să mă retrag de pe forum.

Normal c se retrage, omul a facut reclama cui a trebuit, a mai facut 2-3 postari, si la revedere,

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Sper să nu fiu prea aspru criticat pentru decizia sau mai bine zis deciziile (de a intra în "hibernare" sau acum de a reveni). Sunt conștient că cota mea de credibilitate a scăzut mult, dar așa e viața cu urcușuri și coborâșuri. Prima a fost din motive obiective și subiective,mai mult sau mai puțin credibile,iar a doua decizie are un singur "vinovat" pe "Măria sa Pisicuts" prin cadoul care l-a făcut SERENEI în ajun de 8 Martie,prin promovare ei în Top.

Să aveți spor în toate!

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Sper să nu fiu prea aspru criticat pentru decizia sau mai bine zis deciziile (de a intra în "hibernare" sau acum de a reveni). Sunt conștient că cota mea de credibilitate a scăzut mult, dar așa e viața cu urcușuri și coborâșuri. Prima a fost din motive obiective și subiective,mai mult sau mai puțin credibile,iar a doua decizie are un singur "vinovat" pe "Măria sa Pisicuts" prin cadoul care l-a făcut SERENEI în ajun de 8 Martie,prin promovare ei în Top.

Să aveți spor în toate!

TE CONTRAZIC ,NU PISICUTS,A PUSO PE SERENA LA TOP CI RELAXED,POTI PUNE SI TU PE CINE VREI. ODATA M-AM PUS CHIAR EU LA TOP :laugh2 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...