Sari la conținut

De ce așteaptă femeile prințul pe cal alb?


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:cry2 Imi vine foaaarte greu sa cred... dar dupa cum sug unele pula, am avut ocazia sa simt ceva similar asa ca...    :onloo 

 

Scuza-mi scepticismul: de unde stii tu exact ce facea ea cu cainele zilnic?!  :350x Si daca erati asa apropiati de ce nu ai preluat din indatoririle domestice ale celui mai bun prieten al femeii respective? 

 

Deci tipa arata destul de bine, eu cred ca si-o tragea cu cainele pentru ca avea ea un fetish sau ceva de genul... N-avea prieten, cu barbati nu si-o targea. Mie nu ea mi-a spus, mi-au spus-o altii ca le-ar fi spus. Cert e ca mie mi-a spus doar ca trebuie sa castreze cainele ca-i distrus complet in zona genitala, pe urma am corelat cu ceea ce-mi spusesera altii despre ea si Voila.

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Deci tipa arata destul de bine, eu cred ca si-o tragea cu cainele pentru ca avea ea un fetish sau ceva de genul... N-avea prieten, cu barbati nu si-o targea. Mie nu ea mi-a spus, mi-au spus-o altii ca le-ar fi spus. Cert e ca mie mi-a spus doar ca trebuie sa castreze cainele ca-i distrus complet in zona genitala, pe urma am corelat cu ceea ce-mi spusesera altii despre ea si Voila.

E clar, barfaraie de 2 lei. Probabil erau niste veruci de natura virala, este un fel de BTS canin, n-are nici o legatura cu zoofilia. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nu toate pentru unele nu o sa vina niciodata si sunt constiente cu mici exceptii iar atunci cand vine de obicei acel barbat le baga in cele mai mari probleme din viata lor intr.un final 

Link spre comentariu

Deci tipa arata destul de bine, eu cred ca si-o tragea cu cainele pentru ca avea ea un fetish sau ceva de genul... N-avea prieten, cu barbati nu si-o targea. Mie nu ea mi-a spus, mi-au spus-o altii ca le-ar fi spus. Cert e ca mie mi-a spus doar ca trebuie sa castreze cainele ca-i distrus complet in zona genitala, pe urma am corelat cu ceea ce-mi spusesera altii despre ea si Voila.

esti un prost

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...