Sari la conținut

funny - agenda telefonica


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Revizitez recent o domnita. Dupa ce ies din baie si intra dansa imi aduc aminte sa-mi pun tel pe silent. Apas gresit si o sun. Tel ei pe pat...
Surpriza... pe ecran apare "Tip ok pl lung tin mult". M-a pocnit un ras... M-am mai uitat putin prin agenda super rapid pana a oprit apa in baie.
Prin lista am mai zarit cativa colegi:
Ok. pla med se ter oral
Ok prea gros mult oral
NU bile
Nu nespal
Suoer nic
da ling coaie
da fara deg cur
Nu lung da tare (asta mi-a dat de gandit, o fi scurt si tare, lung si loveste tare ???)
Batranel oral
Cine se recunoaste?

  • Like 15
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Revizitez recent o domnita. Dupa ce ies din baie si intra dansa imi aduc aminte sa-mi pun tel pe silent. Apas gresit si o sun. Tel ei pe pat...

Surpriza... pe ecran apare "Tip ok pl lung tin mult". M-a pocnit un ras... M-am mai uitat putin prin agenda super rapid pana a oprit apa in baie.

Prin lista am mai zarit cativa colegi:

Ok. pla med se ter oral

Ok prea gros mult oral

NU bile

Nu nespal

Suoer nic

da ling coaie

da fara deg cur

Nu lung da tare (asta mi-a dat de gandit, o fi scurt si tare, lung si loveste tare ???)

Batranel oral

Cine se recunoaste?

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 nu mai pot,rad ca prostu..................tare de tot :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

La cine ai fost? Ca sa stiu..

Ma regasesc in mai multe

 

Ok. pla med se ter oral

 

NU bile

Nu nespal

da ling coaie

da fara deg cur

Nu lung da tare (asta mi-a dat de gandit, o fi scurt si tare, lung si loveste tare ???)

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Cu exceptia migratoarelor fastfuce cred ca majoritatea au o agenda de genul asta. Pe mine ma au in agenda cel putin 5. De unde stiu simplu - o sun pe una care a avut orgasm (prima vizita cu mai mult de o luna in urma). Nu raspunde. Peste vreo 30 min primesc sms "Numa ultimul te iau. Pe la 9 si stai o ora. Vii?" Una din Ms cu care am avut mici neintelegeri in loc de salut incepe sa injure si blesteme daca o sun. O clujeanca la care am fost o singura data imi trimite sms. "stau o noapte in felix vii la mine?"... De aceea am cartela dedicata. 

Bro - cred ca esti in agenda (de pe forum stiu)

Youji - faina ideea (n-as fi avut timp, mi-a trecut si mie prin cap)

  • Like 7
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Cu exceptia migratoarelor fastfuce cred ca majoritatea au o agenda de genul asta. Pe mine ma au in agenda cel putin 5. De unde stiu simplu - o sun pe una care a avut orgasm (prima vizita cu mai mult de o luna in urma). Nu raspunde. Peste vreo 30 min primesc sms "Numa ultimul te iau. Pe la 9 si stai o ora. Vii?" Una din Ms cu care am avut mici neintelegeri in loc de salut incepe sa injure si blesteme daca o sun. O clujeanca la care am fost o singura data imi trimite sms. "stau o noapte in felix vii la mine?"... De aceea am cartela dedicata.

Bro - cred ca esti in agenda (de pe forum stiu)

Youji - faina ideea (n-as fi avut timp, mi-a trecut si mie prin cap)

Ai de plm ce-am ajuns... sa fiu trecut in agendele randunelelor.

Bună viață, nu?

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...