Sari la conținut

Andreea aka Rebeca Mall Vitan-0721 780 370


Postări Recomandate

  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti


Programari CLIENTI NOI:PM
 

Programari clientii Fideli/vechi - Sms,telefonic,PM

                                                                    Andreea aka Rebeca 0721 780 370

 

                                           Locatie: Mall Vitan 

     
                Preturi+Servicii oral+normal Ambele protejate!!!!!!!             

    150 lei-30minute 

     250lei- 60minute
  
    350lei- 90minute

     450lei /2h
 

    50 extra -FK


• sex normal protejat in diferite pozitii
• sex oral protejat
• GirlFriend Experience ( te pot trata precum o prietena / iubita/amanta
• masaj: relaxare ,body,erotic
-finalizare corporala(fund/sani/prezervativ
-Mici Fantezii

post-131372-0-24201000-1520516147_thumb.jpg

post-131372-0-11354600-1520516164_thumb.jpg

post-131372-0-91460100-1520516168_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Trimis 26 March 2018 - 09:52 PM

dumitrupaul, on 26 Mar 2018 - 7:44 PM, said:

Excelent.

Te sun Joi la 16.30 pentru adresa, da?

O seara frumoasa!

Perfect.

Adresa este la 1 min de mers pe jos de la Mall Vitan .

Dar iti explic la telefon,nu aici.

O seara frumoasa si tie   :girly   :girly

 

 

Draga Andreea,

 

Ti-as fi raspuns in pm dar ai inchis conversatia de acolo.

 

Atunci, iti raspund aici....

 

Am atasat mai sus raspunsul tau, la propunerea mea de a te suna Joi, 29.03., la ora 16.30, pentru confirmarea vizitei de Joi, 29.03., la ora 17.30; pe acest raspuns m-am bazat si de aceea te sunasem la ora 16.00 (cu o usoara jena ca te sun cu 30' mai devreme)

 

Vreau sa clarificam situatia, sa intelegi ca nu era vina mea ca tu ti-ai pierdut rabdarea sau ca aveai treaba si nu ai gasit alt motiv decat sa ma certi pe mine ca eu as fi cel neserios... 

 

Ca sa stii, eu sunt genul... "Ein Man, ein Wort" si nicidecum "Ein Man, ein Woertherbuch" ("Un om, un cuvant" si nu "Un om, un dictionar de cuvinte")

 

Era mult mai simplu sa imi spui ceva gen: "Scuze Paul, a intervenit ceva si nu mai pot onora programarea dar ma revansez cu I - ma ocazie. Pup."

 

Era atat de simplu si cu bun simt... as fi inteles si daca puteam, te si ajutam cu orice... dar sa ma si certi cand te sun pentru confirmare, cu o ora si jumatate inainte desi mai sus vezi ca stabilisem clar atat ziua cat si ora de confirmare, mi se pare absurd.

 

Stiu ca si tie ti s-a facut de multe ori asa ceva, ba chiar mai rau din ce mi-ai povestit dar nu cred ca este cazul sa-mi platesti mie cu aceeasi moneda.

 

Astept un raspuns (chiar in pm) din partea ta sa ne lamurim.

 

Iti doresc Sarbatori Fericite si Minunate,

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

 

Trimis 26 March 2018 - 09:52 PM

dumitrupaul, on 26 Mar 2018 - 7:44 PM, said:

Perfect.

 

Adresa este la 1 min de mers pe jos de la Mall Vitan .

 

Dar iti explic la telefon,nu aici.

 

O seara frumoasa si tie   :girly   :girly

 

 

Draga Andreea,

 

Ti-as fi raspuns in pm dar ai inchis conversatia de acolo.

 

Atunci, iti raspund aici....

 

Am atasat mai sus raspunsul tau, la propunerea mea de a te suna Joi, 29.03., la ora 16.30, pentru confirmarea vizitei de Joi, 29.03., la ora 17.30; pe acest raspuns m-am bazat si de aceea te sunasem la ora 16.00 (cu o usoara jena ca te sun cu 30' mai devreme)

 

Vreau sa clarificam situatia, sa intelegi ca nu era vina mea ca tu ti-ai pierdut rabdarea sau ca aveai treaba si nu ai gasit alt motiv decat sa ma certi pe mine ca eu as fi cel neserios... 

 

Ca sa stii, eu sunt genul... "Ein Man, ein Wort" si nicidecum "Ein Man, ein Woertherbuch" ("Un om, un cuvant" si nu "Un om, un dictionar de cuvinte")

 

Era mult mai simplu sa imi spui ceva gen: "Scuze Paul, a intervenit ceva si nu mai pot onora programarea dar ma revansez cu I - ma ocazie. Pup."

 

Era atat de simplu si cu bun simt... as fi inteles si daca puteam, te si ajutam cu orice... dar sa ma si certi cand te sun pentru confirmare, cu o ora si jumatate inainte desi mai sus vezi ca stabilisem clar atat ziua cat si ora de confirmare, mi se pare absurd.

 

Stiu ca si tie ti s-a facut de multe ori asa ceva, ba chiar mai rau din ce mi-ai povestit dar nu cred ca este cazul sa-mi platesti mie cu aceeasi moneda.

 

Astept un raspuns (chiar in pm) din partea ta sa ne lamurim.

 

Iti doresc Sarbatori Fericite si Minunate,

 

Buna, Sarbatori fericite si tie si sincer nu doresc sa intru in polemica cu tine.

 

Sa ai o zi "minunata" asa cum iti place tie..

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...