Sari la conținut

Ieftina 50/100. 0755423801


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:romania
  • Oras:romania

Ma imprumut de cash si diseara vreau sa te vizitez! Te pup!

 

Esti super!

cred ca am vazut zeci de postari facute de tine care contin sintagma "fac rost de bani " cred ca ar fi o idee buna sa faci ceva in privinta asta , adica sa te duci la munca . nu stiu cat te ajuta financiar postatul non stop pe forum

  • Like 1
Link spre comentariu

In primul rand, v-as ruga sa aveti in considerare ca e prima recenzie si ca am, probabil, jumatatea varstei pe care o avetj majoritatea, deci s-ar putea ca orice recenzie voi face, sa fie oarecum "umflata", asa ca nu imi sariti in cap daca spusele mele nu reflecta 100% realitatea.

Am sunat-o astazi, mi-a dat detaliile, 50/100, locatia e pe o strada pe care intri de pe Decebal, greut cu locurile de parcare pe strada respectiva. M-a intampinat cu un halat pe ea pe care l-a dat jos ulterior, dupa ce am iesit de la dus. Fata e draguta la față, zambareata, are aproximativ 1.70, 22 ani, sanii sunt numai buni, nu sunt moi, parca nu aveam asteptari asa bune cand am vazut pozele. Insa, fata de poze, pare ca are ceva mai multe kg daca vorbim de solduri. Daca va plac fetele slim/skinny, nu aveti ce cauta la ea. M-a intrebat daca fumez, daca vreau un suc. Foarte amabila si sociabila. Este singura in locuinta. M-am cerut la dus (nu are cada sau cabina, efectiv te speli pe gresia din baie), prosopul parea folosit, noroc ca m-am spalat cat sa nu fie nevoie sa il folosesc si eu :). M-a invitat in camera de actiune, o camera simpla, nimic iesit din comun. M-a intrebat daca prefer cu lumina aprinsa sau stinsa, dupa care a venit in pat langa mine. A inceput sa mi-o frece in timp ce am mai vorbit una-alta, iar apoi m-a intrebat daca prefer oral n/p. Am optat pentru neprotejat, pe care l-a executat chiar bine in timp ce i-am framantat sanii, insa fara atentie asupra zonelor adiacente. Dar mie mi-a placut. La normal am pus-o capra, iar aici e de notat ca are deasupra patului o oglinda care este lata cat patul, insa ingusta pe verticala, incat te vezi in ea de la brau in jos, adica exact ce trebuie, foarte misto imaginea. Ii sta bine capra fetei, iti vine sa ii dai niste palme zdravene peste curul ala mare. Am terminat rapid in cauciuc (desi n-as fi vrut, dar ramane pe alta data, probabil). Dupa finalizare i-am inmanat banii, 50 lei (mi-a spus inainte sa incepem ca a uitat sa ii ceara si ca ii dau eu inainte sa plec), si am mai stat aproximativ 10 minute de vorba si asta a fost. Una peste alta, a fost ok, eu unul m-am simtit bine si cred ca am sa mai revin.

Note

Locatie: 6 - pentru baie

Fata: 7,5 - o avantajeaza sanii si fața, insa ar putea sa mai dea jos cateva kg si ar fi numai buna pentru amatorii de BBW.

Oral: 8

Normal: 8

Gfe: 9, chiar m-am simtit bine cu ea si cred ca si ea cu mine, dar ar putea fi si datorita varstei apropiate, fiind 2 ani diferenta intre noi.

Halatul: 50 finalizarea/100 ora

Daca va plac fetele plinute, eu zic ca merita incercata macar o data, mai ales la banii astia. Daca nu, nu va bateti capul.

Sper sa nu fi uitat ceva si imi cer scuze daca s-au strecurat greseli gramaticale, scriu de pe telefon.

Felicitari pentru recenzie, pare sincera si obiectiva!

Te asteptam si cu alte experiente, colegu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat fata. Locatia curatica, fata cu forme foarte mari, sanii sunt superbi si ii place cand ii saruti. Dusul...pe jos in baie. Insa curatel pe acolo. Pozele sunt reale, ii apartin. Oral...decent, cat sa se scoale si...apoi pine cauciucul. La normal prefera sa nu stea ea deasupra dat daca ii ceri...o face chiar ok.

Locatie 8

Ora 7

Normal 7

Aspect fata - tine de gust, pentru mine 7

Daca va plac BBW e de recomandat. Altfel...chill :)

50 finalizarea

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sector 3 decebal ..
  • Oras:Sector 3 decebal ..

Stai linistit ca bani fac am anunțat că plec ca vreiam sa plec in alt oraș dar vreau sa mai raman asta nu este problema ta ca eu mai raman in bucuresti

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

a zis ca ma lasa 60 lei cu finalizare orala...dar nu dorea sa se ocupe si de zonele adiacente...am spus pas.. :)

Băi prăpăditule, după ce că nu ai bani nici să treci strada, mai faci și mofturi, la 60 lei! :slap2

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna momentan nu stiu cand plec ca as vrea sa mai raman cateva zile pe aici asa ca va astept cu drag sa petrecem momente minunate

bravo...oricum, din ce am mai citit pe topic ai raport calitate/pret pt BBW excelent. tine.o tot asa..poate ramai nedefinit..:)

Link spre comentariu
  • Oras:Sector 3 decebal ..
  • Oras:Sector 3 decebal ..

Nu pot să promit ca voi rămâne definitiv dar pot promite că prețul si serviciile mele vor rămâne la fel va pup dulce si va astept in continuare la mine â¤ðŸ˜™ðŸ˜—

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Buna, trece si tu te rog în semnatura ta toate detaliile necesare. Ai vazut cum au anumite fete scris : 1* serviciile 2* preturile pentru fiecare din ele.

 

Pacat ca nu se respecta un pic formularul asta. Nu am gasit niciun un detaliu scris de tine pe scest tipic. Mulțumesc frumos pentru înțelegere.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, trece si tu te rog în semnatura ta toate detaliile necesare. Ai vazut cum au anumite fete scris : 1* serviciile 2* preturile pentru fiecare din ele.

 

Pacat ca nu se respecta un pic formularul asta. Nu am gasit niciun un detaliu scris de tine pe scest tipic. Mulțumesc frumos pentru înțelegere.

Ii trebuiesc 40 de postari pentru ca sa-si treaca serviciile si preturile la semnatura

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Ii trebuiesc 40 de postari pentru ca sa-si treaca serviciile si preturile la semnatura

Ok, deci asta era problema. Am vazut mai multe topicuri la care dupa nenumarate pagini citite m-am pictisit pt ca nu am vazut detaliile esentiale.

 

Mersi de informare.

 

 
 
 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

    Salutare,tocmai am venit de la Melysa,care era speriata sa nu ii dau recenzie proasta,i am spus ca o sa spun doar adevarul.

 Am sunato sa ii spunc ajung in 10 minute,a confirmat ca este ok,dar cand ajung,spune ca este ocupata colega au garsoniera sa astept 2minute,din 2 minute s au facut app 20minute

 In fine,urc etaj 2 ma asteapta intr un trening de stat prin casa,i am reprosat asta ,s a scuzat ea usor,probabil este greu sa te tot dezbraci imbraci pt 50 lei...

Actiunea a debutat cu un scurt oral grabit si apasa,nep la alegerea meat,am oprito si am schimbat 2 pozitii la final am finalizat in pozitia caprita intradevar mi a placut imaginea in oglinda cum ma loveam de fundul ei mare.

Incearca sa se faca placuta dar doar prin scuze daca vrei sa ai clienti te imbraci sexy nu il lasi sa astp 20min ca este camera ocupata,Melysa sper ca nut e superi dar colegi trebuie sa stie lucrurile astea,pe scurt pt 50 de lei si cei carora le plac bbw este ok,mai plinuta ca in poze cu burtica ceva mare dar si fundul mare.

  Note:

Fata-7 simpatica

Oral-7 grabita

Normal-8 docila

P.S. prez f proaste unul s a rupt,Sal!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...