Sari la conținut

Raluca,noua in Cluj 0728923512


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

buna amandoua cat este tarifu si ce servici oferiti?

 

 

La ce te referi cand spui amandoua?

 

Pai simplu!

Omu vrea o partida in trei: el + raluca (1) + ralukk (2).

Deci cele doua sunt: una raluca, cealalta ralukk.

Ce-i asa greu?

Omu' iti citeste username-ul ... si-si face "ganduri".

Link spre comentariu
  • Oras:cj
  • Oras:cj

@gabriel96: tarifele sunt precizate in prima postare. ma indoiesc ca in 5 zile le-a schimbat.

 

Locatia a ramas in zorilor? asta ai uitat sa precizezi.

 

rugam un moderator sa adauge nr de telefon furnizat de domnisoara si in titlul topicului.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

sunt venita de cateva saptamani in orasul vostru,si un coleg de al vostru,mi-a spus de acest site.

Hai mai degraba ani. Am memorie vizuala foarte buna si pozele astea nu sunt la anunturi pe Cluj doar de saptamani.

 

Colegului ii recomand sa-si opereze o pizda, daca si gura si-o poate controla doar ca o femeie. (A primit ceva cupa, medalie sau ce o crezut ca realizeaza?)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Hai mai degraba ani. Am memorie vizuala foarte buna si pozele astea nu sunt la anunturi pe Cluj doar de saptamani.

 

Colegului ii recomand sa-si opereze o pizda, daca si gura si-o poate controla doar ca o femeie. (A primit ceva cupa, medalie sau ce o crezut ca realizeaza?)

Dragul meu,sunt de pe 4 februarie in Cluj...nu sunt de ani...
Link spre comentariu

Sunat si facut programare in 15 min. Ii scriu pe Whats app ca intarzii 5 min datorita traficului. Scrie ca e ok. Dupa 1 min imi scrie ca ma asteapta "o colega" k ea a trebuit sa plece. Probabil si a dat seama ca i-am vazut poza pe W app si nu bate una cu alta. Nu a tinut tentativa se frauda, asa ca eu zic passs..

Beware!

  • Like 2
Link spre comentariu

Sunat si facut programare in 15 min. Ii scriu pe Whats app ca intarzii 5 min datorita traficului. Scrie ca e ok. Dupa 1 min imi scrie ca ma asteapta "o colega" k ea a trebuit sa plece. Probabil si a dat seama ca i-am vazut poza pe W app si nu bate una cu alta. Nu a tinut tentativa se frauda, asa ca eu zic passs..

Beware!

Buna dragul meu,in primul rand imi cer scuze dar chiar am avut o problema urgenta si a trebuit sa plec de acasa si in al doilea rand eu sunt fata din poze te astept la mine pentru confirmare...te pup dulce...
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Buna ziua dragi futaciosi,tin sa va anunt ca astazi 24-03-2018 oferta mea este de

160 de lei /h si 80 lei o finalizare...va astept cu drag sa petrecem clipe minunate impreuna.va pup si va astept cu drag

Hopa....pizdă la preț redus 🤣🤣🤣
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

NU DOAR ATAT ,ARE SI DESERT INCLUS IN MENIU .... :laugh2  :iagree 

Un câcat pe băț 🤣 din partea casei ☻
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...