Sari la conținut

Careva cunoscator???


Postări Recomandate

Nu, nu, nu! Poze false oana la ultimele doua. Este vorba de o moldoveanca pusa pe fast fuck. Adica ia banii cu japca. Cautati topic "deedeutza"

Mai da tu chiar esti nesimtit??cum poti tu afirma ca nu sunt pozele mele???vrei dovezi k sunt ale mele??o sa-ti dau si cu afirmatia k iau banii cu japca...cred k ori esti chior ori esti nebun...si scz ca vb asa cu tn dar asta meriti pt ca afirmi lucruri neadevarate

post-237146-0-91065900-1520672218_thumb.png

post-237146-0-13115600-1520672234_thumb.png

post-237146-0-87185900-1520672250_thumb.png

post-237146-0-04228800-1520672286_thumb.jpg

post-237146-0-36087800-1520672309_thumb.jpg

post-237146-0-41748700-1520672339_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragă dedeeutza, scuze ca am zis ca nu sunt pozele tale. Sunt ale tale! Mi s-a parut ca nu esti tu, dar tu esti! Pacat ca ai aceeasi atitudine fata de client . Fii si tu mai flexibila si atenta la nevoile noastre. Si it spun sigur ca o sa ai parte de succes. Poate iti vin mințile la cap! Bafta!

Link spre comentariu

Dragă dedeeutza, scuze ca am zis ca nu sunt pozele tale. Sunt ale tale! Mi s-a parut ca nu esti tu, dar tu esti! Pacat ca ai aceeasi atitudine fata de client . Fii si tu mai flexibila si atenta la nevoile noastre. Si it spun sigur ca o sa ai parte de succes. Poate iti vin mințile la cap! Bafta!

Multumesc k ai vz k sunt ale mele dar cu afirmatia cu facutul bani ..nu este asa...pe ce te bazezi tu cand spui asta..poate am avut vreo zi proasta nu zic k nu dar incerc sa accept si dorintele clientilor in limita bunului simt...nu accept sa fac ON daca clientii nu sunt epilati sau igiena sa lase de dorit..pe unii de ii trimiti la baie spun k au fc dus acasa...atunci normal k refuzi dorinta lor nu??Vino si convingete si nu te lua dupa unu dupa altul ...asta valabil sa fie pt toti...cu totii avem zile si zile...mi s-a intamplat chiar azi cu un client ...a mai fost la mn i-a placut a revenit dar nu a fost el in forma nu eu...a platit omul o ora a stat o ora .Va pup va astept
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Alba
  • Oras:Undeva in Alba

Sunat azi domnișoara, voce ok. Comunicat serviciile și cadoul. Pe mine mă interesează ON și a fost foarte clară, dacă nu ești epilat nu prestează ON. Mă voi conforma și voi reveni marți cu o recenzie...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...