Sari la conținut

0726409660 andreea 30 ani sector 2


Postări Recomandate

Plin de recenzii false pe topicul asta. De etnie tipa. Vârsta declarată 30. Ea are spre 40. Servicii mediocre, oralul slab până la moderat, la fel și normalul. Foarte stangace. Răspunde altcineva la telefon, o voce rârâita, foarte amabila, zice că face de toate, la fata locului de izbești de anumite refuzuri. Se vede că ce face e in scârbă. Pot sa zic că 80 lei i.am aruncat. Daca eram mai încins și știa să mă ia, poate reușeam să termin. La tel îmi spune că dusul e obligatoriu, dar ea nici nu s-a atins de dus. Garsoniera mica, nasoala, servicii proaste, tipa nasoala, de etnie, nu recomand. Sunt dezgustat.

  • Like 12
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Plin de recenzii false pe topicul asta. De etnie tipa. Vârsta declarată 30. Ea are spre 40. Servicii mediocre, oralul slab până la moderat, la fel și normalul. Foarte stangace. Răspunde altcineva la telefon, o voce rârâita, foarte amabila, zice că face de toate, la fata locului de izbești de anumite refuzuri. Se vede că ce face e in scârbă. Pot sa zic că 80 lei i.am aruncat. Daca eram mai încins și știa să mă ia, poate reușeam să termin. La tel îmi spune că dusul e obligatoriu, dar ea nici nu s-a atins de dus. Garsoniera mica, nasoala, servicii proaste, tipa nasoala, de etnie, nu recomand. Sunt dezgustat.

O recenzie falsa si a fost banat si o recenzie nasoala 

  • Like 5
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Plin de recenzii false pe topicul asta. De etnie tipa. Vârsta declarată 30. Ea are spre 40. Servicii mediocre, oralul slab până la moderat, la fel și normalul. Foarte stangace. Răspunde altcineva la telefon, o voce rârâita, foarte amabila, zice că face de toate, la fata locului de izbești de anumite refuzuri. Se vede că ce face e in scârbă. Pot sa zic că 80 lei i.am aruncat. Daca eram mai încins și știa să mă ia, poate reușeam să termin. La tel îmi spune că dusul e obligatoriu, dar ea nici nu s-a atins de dus. Garsoniera mica, nasoala, servicii proaste, tipa nasoala, de etnie, nu recomand. Sunt dezgustat.

Crede-ma ca am fost la ea, am postat recenzia mai im spate si este reala 100% ce am scris. Fata este cea din pozele din spate si este de etnie, am scris acolo ce și cum. Mie personal mi-a facut unul oral destul de bun , mi-am permis sa si fortez un pic si totusi nu am un penis mic. Nu stiu de ce a fost altfel la tine. Intre timp mi-am dat seama ce șmecherie face doamna. A treia zi dupa recenzie m-am pus pe ganduri , vocea, raset ... etc ceva nu se lega. Eu am fost sunat de pe 2 numere ... asa ca am căutat al doilea numar si este al lui 0799342393 si am găsit linkul asta http://nimfomane.com/forum/topic/109865-0799342393/ .

Înseamnă ca noi vorbim cu ea la telefon si mergem la cealaltă. Eu am intrebat de cum am intrat pe usa daca este ea, in pat i-am zis ca o sa fac tot ce am vb cu ea la telefon, exact asta am facut.

Ce ai patit tu acum, am patit eu la dristor, cu toate recenziile bune la mine a fost jalnica rau de tot http://nimfomane.com/forum/topic/89958-colega-adelinei-baba-novac-0764093732/page-7 .

 

Cred ca unele nu pot fi profesioniste pana la capat cu toate ca betele de chibrit le oferim in schimb.

  • Like 1
Link spre comentariu

Hai sa vin și eu cu o recenzie și nu mă interesează ce e la Dristor, așa și alții au avut experiențe bune la Andreea aia, eu știu ce am pățit astazi pe seara. Am sunat, am zis că ajung in 25 de min și când am ajuns am fost plimbat încă cel puțin 25 de min prin zăpadă ca un caine. Pai bagasiar pula.n gat de cioara, eu vorbeam cu rârâita, peștoaica și cioara se futea cu altu. Pe watsapp era online mereu. Normal, că rârâita e peștoaica și cioara produce. Pescărie pe fata in plm, sa nu mergeți la ea că e o cioara vopsita și pescarita intr.un mod nasol. Nu pot sa dau note că n.am rămas. Mi se.a părut de tot căcatul să mă plimbe pe vremea asta scuzandu-se ca a întârziat celălalt. I.am zis sa vina la mine sa.mi de-a ea 80 de lei și eu s-o țin pe afara în ninsoare sa vedem cum e.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat-o recent, cu locatie in spate la Inter, linga un club de noapte "Diva" sau ceva asemanator.

Nu  i s-a parut a fi de etnie, dar acum, ca am citit celelalte recenzii, mi-ati dat de gindit. Oricum, in casa nu era f multa lumina, deci , adevarul poate fi undeva la mijloc. Sau nu, adica ori e , ori nu e :)

Are o figura interesanta, dar clar nu e vreo frumoasa. In schimb e sexy, exact genul de MILF. Ochi caprui, strungareata, gura ca ciudata (ma refer la formatul maxilarului).

Sanii sunt lasati, are ceva burta, dar in rest e proportionata. Vorbeste civilizat, dar exagereaza cu acel "baby" (baby in sus, baby in jos).

Apartamentul e curat, civilizat, baia la fel. Putine variante de sapun lichid, dar prosopul a fost curat si uscat.

Am ramas la o finalizare, cu oral neprotejat, limbi pe pula, pe coaie, pupaturi peste tot, french kiss la greu, intretinut . Pizda curata, fara mirosuri neplacute. 

Am finalizat la ea in gura pina la ultima picatura.

A fost destul de ok, pentru 80lei de finalizare.

  • Like 1
Link spre comentariu

Hai sa va lamuresc eu cum sta treaba. Sunt cam 3 fete, din care una raspunde la telefon. Nu stiu daca si presteaza. Cea care raspunde la telefon stie cum sa vorbeasca, e o tipa foarte placuta. Dar are 2-3 fete care presteaza sau le schimba. E un fel de pestoaica. Eu stiu ca e o tipa tanara care presteaza, dar si una se vreo 38 de ani. Depinde cum aveti noroc

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Rotatie..nu Rotariu :)))

Pe viitor editeaza ce ai scris,nu trebuie sa umpli topicul de comentarii.

 

Da, tipa/centralista/pestoaiaca distribuie pachetul mai departe.

Link spre comentariu
  • Oras:With your mother
  • Oras:With your mother

Am testat si eu ieri cele 3 gauri ale respectivei. Undeva langa un magazin bio sau cam asa ceva.

 

Respectiva este bruneta de etnie si cu o fata nu prea draguta dar na eu am mers sa o fut atat.

 

Oral face adanc in gat dar oricum sunt sub 14 cm asa ca este destul de usor. 9

Nu am fost prea atenta la coaiele mele.

La normal se misca bine , se trage spre tine si geme si ea.

 

Analul e ok dar ciudat :) pt ca. Intri in curul ei ok dar parca la iesire ii iese marginea gauri curului... cred ca a fost pompata de vreun negru ceva

 

Am ejaculat direct in gatul ei si apoi ea a înghițit.

Nu este vreo frumusețe dar isi face treaba ok pana la urma.

Lasat 100 din proprie inițiativă dupa ce a zis tariful care era parca 80.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am testat si eu ieri cele 3 gauri ale respectivei. Undeva langa un magazin bio sau cam asa ceva.

 

Respectiva este bruneta de etnie si cu o fata nu prea draguta dar na eu am mers sa o fut atat.

 

Oral face adanc in gat dar oricum sunt sub 14 cm asa ca este destul de usor. 9

Nu am fost prea atenta la coaiele mele.

La normal se misca bine , se trage spre tine si geme si ea.

 

Analul e ok dar ciudat :) pt ca. Intri in curul ei ok dar parca la iesire ii iese marginea gauri curului... cred ca a fost pompata de vreun negru ceva

 

Am ejaculat direct in gatul ei si apoi ea a înghițit.

Nu este vreo frumusețe dar isi face treaba ok pana la urma.

Lasat 100 din proprie inițiativă dupa ce a zis tariful care era parca 80.

Pe unde are locatia si la ce nr de tel ai gasit
Link spre comentariu
  • Oras:With your mother
  • Oras:With your mother

Pe unde are locatia si la ce nr de tel ai gasit

La numaru dint titlu, locatie este langa un magazin de produse naturale sau cam asa ceva. Langa magazin este un gang si la mijlocul lui o scara. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

are mai multe anunturi. A mai lucrat cu o colega, de acolo au aparut si cateva confuzii.

 

Pozele o avantajeaza, e ventriloc. Pe un nr raspunde intr-un fel, pe alt numar in alt fel.

 

Este destul de permisiva, dar nu exceleaza la capitolul prestatie sau aspect. Are insa o atitudine corecta si se poate vb cu ea.

 

Baga cautare dupa: obor, lizeanu, stefan cel mare pe publi si dai pe acolo de ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...