Sari la conținut

Angoasa de marti


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai noroc tuturor, cu exceptia unora! Ce se mai invarte p-aici?

 

Iar a intrat Miskin in depresie ... tarantele de pitiponc plictisit . Macar daca n-ar avea dreptate ... Ce mi-ar place sa piarda Barca , sa dea in icter mecanic !!! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Iar a intrat Miskin in depresie ... tarantele de pitiponc plictisit . Macar daca n-ar avea dreptate ... Ce mi-ar place sa piarda Barca , sa dea in icter mecanic !!!

 

Ce fel snob te-ai apucat sa il blestemi, măi voi v-ați apucat sa vă plagiați ca sa va puneți bete in roate

Ai de :) voastră :))) {ma faceți sa vb si urât}

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Bine fac, așteptând cu drag darul tău. Voiesc o mini grădină zoologică deoarece ma simt mai fuzzy intre dobitoace pure decât bipede in ceea ce privește naturalețea,as îndrăzni sa zic civilizația.

Lesne de înțeles ai aproximativ un an sa mi-o procuri.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

M-am lins pe bot, nu mai nimeresc 4/4,aia cu Mun-Rom se amână.

Da' măcar 2/4,ca Urruti.

Rma-Juv și Liv-Mcy dacă - mi ies, o pun și io de un argint. :)))

Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Păi...tre' să fie un element care să ti se potrivească tie! Asa-si face lacasul "răul" si se lipește de-o stare inconstientă...si cel mai mult ajută acestei mini-stări, dacă vreo persoana la care ți îți sugestioneaza elementul respectiv, fără sa fie conștient de ceea ce face in mod real. Oricum, anxientatea nu exista si nu este un fenomen real, ci mai mult o atenționare a psihicului nostru asupra la ceva mult mai adânc...se observa si in visele pline de intensitate, in perioada respectiva. Visele sunt un factor de orientare si lipsa(uitarea) lor o perioadă prea lunga sau intensitatea lor spune că este urgent ceea ce ai de rezolvat...si pe masura ce amani sensibilitatea ta creste, iar atunci poți vedea un început al unei stari ca fiind de fapt o exacerbare, cand in fapt este doar un element de început si doar percepția ta este deformată. Atunci răspunsul din subconștient se retrage si trăiesti o stare de letargie sau o semi-adormire a propriei minti, tot ca efect al percepției tale distorsionate...

Doamne fereste..tu intelegi ceva din ceea ce scrii aici ??

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Doamne fereste..tu intelegi ceva din ceea ce scrii aici ??

Evident habar nu are ce vorbește. Sa zici ca anxietatea nu exista, ci este o sugestie sai repercusiune la nivel de subconștient, manifestată la nivel conștient nu înseamnă decât ca e absurdă si nu stăpânește cunoștințe minime medicale. Nici de psihologie/psihiatrie, nici de medicina generală.

Atata timp cat un cardiolog accepta ca un atac de panică poate avea consecinte asupra pulsului uman, atata timp cat un anxios dovedit medical poate avea insuficiente respiratorii vine ea hop tzop sa contrazică o serie de medici cu diverse specialități. Acolo la ea, la Vâlcea poate nu a auzit ca unii ORL iști daca sunt anume informați colaborează cu psihiatrii in tratamente pt ca anxietatea instalată cronic poate uneori genera tulburări de auz/văz.

Si mai zice undeva de lipsa viselor...sa nu visezi presupune sa fii in coma, respectiv cam legumă. Toți visam si ne amintim sau nu in funcție de cum intram in somn REM sau non REM sau tulburări de somn.

 

Doar insectele nu au vise tantric si in nivelul tau de ignoranță probabil cauți sa imiți organismul uneia.

Folosiți cu încredere macar google sa vedeți ce conținut a debitat individa, pt ca o discuție cu diverși medici sau unul bun este lungă....

Link spre comentariu

Stati asa !!!!!!

 

Minune

 

A inviat Vanatorul de prosti !!!!

 

Cand miskin a vazut ca lumea se pisa pe topicul deschis de el,(ceea ce de altfel era normal ) si ca nu-l mai baga nimeni in seama (lucru cu care ne-am obisnuit) frustratul mic  "l-a inviat" ca tot se apropie pastile pe unul din clonele puse la naftalina ,de pe care intra SENILUL sa se mai faca de ras din cand in cand.

 

Spre amuzamentul tuturor insa tot la fel de inconfundabil de penibil si la fel de inconfundabil de prost a ramas,indiferent de pe ce clona intra.

 

Nu-i urez bine ai venit pentru ca pigmeul n-a parasit site-ul nici macar cand doarme.

 

Ii urez sa ne suga pula si de pe contul de vanator aducandu-i aminte zambind ca tot la fel de penibil a ramas ca pe vremea cand il banam la greu. 

 

Ai de pula mea :))))))))

  • Like 2
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

#nedoarelapooladeangoaseleluimiskin

 

 

Stati asa !!!!!!

 

Minune

 

A inviat Vanatorul de prosti !!!!

 

Cand miskin a vazut ca lumea se pisa pe topicul deschis de el,(ceea ce de altfel era normal ) si ca nu-l mai baga nimeni in seama (lucru cu care ne-am obisnuit) frustratul mic  "l-a inviat" ca tot se apropie pastile pe unul din clonele puse la naftalina ,de pe care intra SENILUL sa se mai faca de ras din cand in cand.

 

Spre amuzamentul tuturor insa tot la fel de inconfundabil de penibil si la fel de inconfundabil de prost a ramas,indiferent de pe ce clona intra.

 

Nu-i urez bine ai venit pentru ca pigmeul n-a parasit site-ul nici macar cand doarme.

 

Ii urez sa ne suga pula si de pe contul de vanator aducandu-i aminte zambind ca tot la fel de penibil a ramas ca pe vremea cand il banam la greu. 

 

Ai de pula mea :))))))))

Adică, vânătorul de puli în cur, e Mîșkin? Așa ceva...  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

#nedoarelapooladeangoaseleluimiskin

 

 

Adică, vânătorul de puli în cur, e Mîșkin? Așa ceva...  :laugh2

E infiorator cat il duce capul este?

 

Se spune ca in fiecare zi sperie cu ceva asistentele de pe sectia unde este inchis :))))

  • Like 1
  • Minus 16
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

E infiorator cat il duce capul este?

 

Se spune ca in fiecare zi sperie cu ceva asistentele de pe sectia unde este inchis :))))

 

As spune ca e chiar greu sa vii cu ceva nou in fiecare zi.:))))

  • Like 1
Link spre comentariu

Mai mare jignire la adresa mea si o mai mare obraznicie din partea fraerilor nu am intalnit.

 

Eu sunt sui generis si mictionez pe neamurile voastre de pipilici, piconi(&ma-sa), clone SP, izmanari, pekineze si ce :) mea mai vreti voi.

 

 

NIMIC NU CONTEAZA, DOAR VISCA EL BARCA Y VISCA CATALUNYA!

 

 

PS.Cand ati mai iesit si voi ultima data din tara?Bulgaria nu se pune.

Link spre comentariu

Miskin si vanatorul nu sunt una si aceeași persoană :)

Erai plecata de asta nu stii.

S-a dat de gol de cateva ori scriind acelasi lucru de pe cele doua conturi iar la final cand a fost pus fata in fata se rasucea ca un vierme spunand ca el a “l- a imitat la misto” pe vanator fiind atat de senil si cu aceasta explicatie incat uita ca textul initial l-a scris de pe contul cu miskn si nu de pe cel cu vanatorul (adica n-a imitat pe nimeni decat pe el insusi)....senilitatea :))))

  • Like 2
  • Minus 16
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...