Sari la conținut

Angoasa de marti


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Stati asa !!!!!!

 

Minune

 

A inviat Vanatorul de prosti !!!!

 

Cand miskin a vazut ca lumea se pisa pe topicul deschis de el,(ceea ce de altfel era normal ) si ca nu-l mai baga nimeni in seama (lucru cu care ne-am obisnuit) frustratul mic  "l-a inviat" ca tot se apropie pastile pe unul din clonele puse la naftalina ,de pe care intra SENILUL sa se mai faca de ras din cand in cand.

 

Spre amuzamentul tuturor insa tot la fel de inconfundabil de penibil si la fel de inconfundabil de prost a ramas,indiferent de pe ce clona intra.

 

Nu-i urez bine ai venit pentru ca pigmeul n-a parasit site-ul nici macar cand doarme.

 

Ii urez sa ne suga pula si de pe contul de vanator aducandu-i aminte zambind ca tot la fel de penibil a ramas ca pe vremea cand il banam la greu. 

 

Ai de pula mea :))))))))

 

sa nu.l uitam pe george bacovia si user_x , acelasi stil de flamer

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Erai plecata de asta nu stii.

S-a dat de gol de cateva ori scriind acelasi lucru de pe cele doua conturi iar la final cand a fost pus fata in fata se rasucea ca un vierme spunand ca el a “l- a imitat la misto” pe vanator fiind atat de senil si cu aceasta explicatie incat uita ca textul initial l-a scris de pe contul cu miskn si nu de pe cel cu vanatorul (adica n-a imitat pe nimeni decat pe el insusi)....senilitatea :))))

Ești indus in eroare tu insuti si nu ma interesează care a facut-o in lipsa mea

Repet, sunt persoane diferite

Link spre comentariu

Imi amintesc, parca, @pilipica ii spusese lui @picon, ca dosare pe la Iasi, ca eu as fi utilizator_copou, ca invaluiri, ca :) mea, continuati, doar gradul de prostie, de care suferiti, ma poate surprinde.

Singurul lucru care pe tine te-ar putea surprinde ar fi daca ti-ar iesi IQ ul cu 2 cifre in loc de una cum iti iese de obicei.

 

Lucru care sincer.......ne-ar surprinde si pe noi 

 

 

Ai de pula mea :)))))

  • Like 2
  • Minus 16
Link spre comentariu

Da si apare cand vezi asemenea hidosenie.

 

pipilica, daca si tipa din poza e hidoasa, este clar ca tie iti plac tunatele... cu cat mai mult plastic, cu atat buba ta misca.

 

Cred ca pe tine masa plastica te motiveaza :D

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

Da' de ce zici ca-i "hidosenie"  :dontgetit  ?! Are dinti frumosi (mare problema asta la romani), matura blonduta/roscalie cum imi plac mie... In rest oricum nu se vede nimic. 

 

saten roscata... nu am pic de blond in mine :D

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...