Sari la conținut

o stie cineva? sclava 0763 678 308


Postări Recomandate

  • Telefon: florin_patrascu2007
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: florin_patrascu2007
  • Oras:Bucuresti

salut,

 

a fost cineva la domnisoara cu anuntul: https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/sclava/7b016d70716d6b5f.html

 

Sclava
 
Valabil din 12.03.2018 19:20:00 
Repostat automat
Descriere

Supusa si umila, micuta si inocenta...doresc sa te satisfac prin orice mijloc posibil....vreau sa fiu jucaria ta...nu am limite si accept orice in functie de recompensa primita...astept un stapan demn sa ma domine...doar whatsapp...nu raspund la telefon nu ma lasa parinti... Interactiunii: -Scuipat -Picat cu ceara -Bataie fatacorp -Bicuire -legare -Scatouro corpfatainghitire -Role play -Dubla -Disciplina militara -pet playpony play -faceing -fisting -umilire Vitorul meu Stapan poate avea parte de toate aceste joculete dar si m ai multe daca imi arata seriozitatea si e motivant....Sclava ar dori ca stapanul sa ii asigure transportul in siguranta astfel ii dovediti seriozitatea...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut ,

Am avut o experienta cu ea acum 1 luna . Nu am timp acum de o recenzie dar pot spune ca face tot ce zice : umilire , spit pe fata si in gura , uro pasiv cu inghitire , fin cu inghitire , palme peste fata , anilingus activ . Nu am incercat dar cica accepta si scato pasiv chiar si in gura . Uneori chiar inghite . O sa revin cu o recenzie cand voi putea .

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mai are un anunt ca si sclava si cu toate ca nici eu nu credeam , accepta orice ii ceri . Pretul este in functie de ce ce i se cere ...

am inteles ..care este cel de.al doilea numar de telefon?

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Salut ,

Am avut o experienta cu ea acum 1 luna . Nu am timp acum de o recenzie dar pot spune ca face tot ce zice : umilire , spit pe fata si in gura , uro pasiv cu inghitire , fin cu inghitire , palme peste fata , anilingus activ . Nu am incercat dar cica accepta si scato pasiv chiar si in gura . Uneori chiar inghite . O sa revin cu o recenzie cand voi putea .

Sunt curios la cate inghite fata asta, scato, uro, sperma....cum sta cu analizele?
  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.

Corect,acceptă orice fantezie.Pretul incepe de la 450ron/ora(anilingus activa,facefuck,scuipat pe fața)si ajunge la 900ron/ora...cu scuipat si uro la ea în gură...ÅŸi cu scato💩💩💩 la ea pe față si in gură(a zis ca inghite)😲😲😲deci cine e interesat...poate sa vorbeasca cu ea pe whaats app.Am vorbit cu ea pe whats app,pe 27-02-2018(are 21 ani...asa mi a spus).Sincer,am vrut să vad care e limita ei...dar fata mi a zis ca acceptă orice,in funcție de cat plateste clientulðŸ‘.Anunțul e pe bune...dar astept o recenzie,să vad daca fata chiar face tot ce scrie mai sus.ðŸ‘.

  • Like 10
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

...anul trecut faceam dominare la una submissive .palme peste fatza ..limbi la anus dadea fata ca o antrenasem ..sugea OO...finalizare orala...futai anal...70 lei 15..20 minute..

 

La Zepter...din septembrie 2017 nu mai dau de ea...era trecuta la de evitat pe nimfomane..

 

:))))

Link spre comentariu
Vizitator falcosul
Reputație: 0

cuma dic anu raspunde la telefon ca nu o lasa parintii dar primeste clienti acasa?hai ma nene voua nu va pute a ceva naspa aici?si astia care cica s au dus la ea..teapa sunt carlani noi

mie mi-a zis ca se poate doar outcall, la locatia mea (si trebuie sa o culeg de undeva, dupa care a disparut, fara sa aflu si de unde). doar dupa guts, as zice ca e pe bune.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

pai imparior acuma zici ...tii pt tine mai zii si la altii ca dam si noi asa

pula mea...eu am deschis topic de anul trecut ..si ea fusese deja trecuta la sectiunea de evitat ..probabil strica combinatiile peshtilor de la Zepter..

 

Am tot cautat.o si tot degeaba ..n.am mai dat de ea

.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

o escrocherie. Comunica doar pe whatsapp, trimtie poze si link catre filmulete videochat, te cheama undeva pe dinicu golescu 37, langa gara, te suna pe drum si iti spune o poveste cu fratele ei, cum are nevoie de bani si daca ii poti da banii cand te vezi cu ea si apoi merge cu tine la hotel. Nu accepta decat cu banii inainte !

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...