Sari la conținut

Raluca - 20 ani - 0732314800


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Sunt Raluca, am 20 de ani si ma aflu in orasul tau doar pentru cateva zile. Daca esti un domn educat care stie sa aprecieze timpul petrecut in compania unei domnisoare focoase atunci nu ezita si suna-ma pentru a stabili o intalnire. Pozele imi apartin 100 Si sunt recente. Nu prestez cu bile. Telefon: 0732.314.800

post-172588-0-19566400-1521094952_thumb.jpg

post-172588-0-11811400-1521094953_thumb.jpg

post-172588-0-90813900-1521094953_thumb.jpg

post-172588-0-51073000-1521094954_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Hai ca parca are ceva macra de zahar, am sunat si am intrebat daca face programari dar se pare ca merge cu primul venit primul servit, poate dau o fuga mai incolo daca imi permite timpul.. sper sa fie cea din poze si sa nu am vreo surprizda

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buona sera! Confirm ca fata din locatie este cea din poze. Are locatie pe Ferdinand, aproape de spital.

 

Locatie: nota 6, era curat in casa, dar actiunea a avut loc pe o canapea extensibila, plus ca nu avea dus in baie

 

Oral neprotejat: nota 8, destul de umed dar fara atentie la cojones

 

Normal protejat: nota 8, pasarica stramta, contre, gemete usoare

 

Servicii prestate: oral protejat/neprotejat, normal protejat, face si anal in functie de marime.. Nu FK, nu degete in mij, nu CIM

 

GFE: nota 7

 

Amenda: 160 h, pentru sex total 250

 

De revenit? Da, pentru fizicu ala atletic :)) dar am inteles ca pleaca in deplasare, deci mai sta o saptamana pe zona

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost și eu la tipa asta. Sta pe Ferdinand lângă Spitalul Infecțioase.

Oral neprotejat lent și umed, fără artificii.

Normal protejat cu contre, mișcări atletice din partea domnișoarei care este flexibila.

Fata este slăbuța cu sânii mici, păsărica destul de stricta. Nu este pe graba. De revenit.

Oral 8

Normal 9

Gfe 5

Halat 80 lei/ nr. Oral și normal.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ct
  • Oras:Ct

Buna ziua ! Ora 10 , doar ce.am facut o sedinta de reflexo.terapie testiculara :)) . Incepem deci..

Locatie curata si spatioasa doar prin utilizarea unei bai auxiliare care evident n.are dush . Pe ferdinand la un bloc cu litera R , ultimu nivel .

O tanara domnita calma si deschisa , aproape ca ma enerva calmul ei dar raspundea la ce intrebai . A zis ca mult nu mai sta pe aici prin Romania si prin oras doar cateva zile , acuma doar a zis ..ceva face nu stiu.

Funduletul e cel din poze ,mica de statura si bruneta . 100 ron amenda cu terminarea exercitiului acolo de unde vine barza , evident protejat . De revenit , da . Pentru mine "ai 4 de DA mergi mai departe" .

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Salutare. Am fost la domnisoara. Nu pot sa zic ca m-a dat pe spate. Mai mult dezamagit. In primul rand mi-a cam pierit cheful de la intrare. Ajuns la ea...deschide usa si ...surpriza...a trebuit sa ma uit in jos ca sa o gasesc. Adica.. na...eu 1.87 , ea ..cred 1.60 sau cam pe acolo. Nu imi plac femeile mici de statura. Slăbuța..cred ca pe la 50 kg ( poate gresesc ) eu ...90. Deci...de sa fac cu ea ??. Drăguță la față, nu prea vorbareata, daca o intrebi ceva, raspunde, daca nu, nu. Oral protejat ca cica face nu stiu ce tratament ( nu am inteles despre ce tratament in gura e vorba ) ceea ce a facut sa imi scada cheful sub nivelul de avarie. In fine...m-am mobilizat totusi sa-l ridic pe soldatul ranit in orgoliu si sa termin repede. Sex...ea deasupra ( nu am indraznit sa ma gandesc macar sa stau eu sus ca imi era frica de ce se putea intampla 😆 ) . A zis sa o las pe ea sa se patrunda ca e stramta si o doare. Ok zic...hai bag-o tu.( mentionez : am un penis normal ) Dupa grimasele facute la introducerea soldatului , cheful meu era in cod rosu . A inceput sa se miste cu incruntari si grimase pe față din ce in ce mai dese. Asa ca... mobilizare si terminat repede ca riscam sa dezerteze soldatul meu.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Baieti , cu ocazia venirii mele in tara pentru paste am vrut sa ma duc la cine cunosc si apel in stanga si n dreapta nimic X( zic .. hai sa incerc ceva nou gasesc anuntul domnisoarei , zic hai o sansa si ei .. sunat programat , zic hai sa vedem ce poate fata de data asta m-am imbracat normal de casa comod fara multi bani la mine dar ca de obicei curat parfumat cred ca nu cunoaste parfumu scump cum miroase .. ajung la locatie deschide usa aspect un 6 per total lipsa tzatze cur nia si nia acolo , dar gfe -1 schimbat 3 vorbe din care 2 raspunsuri au fost da is nu .. si daca nici eu nu am caterinca cu ele a pai .. sa ma scuze dumnezeu ca este postu pastelui . si am fost inspirat zicand doar 1 numar . la telefon oral neprotejat in locatie mi-a spus cel mai penibil motiv cica am ceva bubite :)) imi venea sa ma ridic si plec muncesc pe vapor deci sunt cu analizele la zi .. ma rog trecem peste la 150 de femei nu am avut nimic la ea am avut no problem zic protejat a facut ea o semi laba cat sa se scoale si pune prezervativul . o suge aproximativ 15 20 sec deja am foratat putin cu 20 sec si trecem la normal unde fata deh capra comod ca vorba aia dau un ban sa muncesc . finalizare in prezervativ prin laba / concluzie am platit 1 milion eu nu dau sub milion nimanui am eu un fix al meu .. deci 1 milion  = 1 laba buna :* multumesc pentru aceasta seara minunata :* 

note : oral 5/6 pentru alea 15 sec bune  per total nu revin si va sfatuiesc sa nu o faceti nici voi :* 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Baieti , cu ocazia venirii mele in tara pentru paste am vrut sa ma duc la cine cunosc si apel in stanga si n dreapta nimic X( zic .. hai sa incerc ceva nou gasesc anuntul domnisoarei , zic hai o sansa si ei .. sunat programat , zic hai sa vedem ce poate fata de data asta m-am imbracat normal de casa comod fara multi bani la mine dar ca de obicei curat parfumat cred ca nu cunoaste parfumu scump cum miroase .. ajung la locatie deschide usa aspect un 6 per total lipsa tzatze cur nia si nia acolo , dar gfe -1 schimbat 3 vorbe din care 2 raspunsuri au fost da is nu .. si daca nici eu nu am caterinca cu ele a pai .. sa ma scuze dumnezeu ca este postu pastelui . si am fost inspirat zicand doar 1 numar . la telefon oral neprotejat in locatie mi-a spus cel mai penibil motiv cica am ceva bubite :)) imi venea sa ma ridic si plec muncesc pe vapor deci sunt cu analizele la zi .. ma rog trecem peste la 150 de femei nu am avut nimic la ea am avut no problem zic protejat a facut ea o semi laba cat sa se scoale si pune prezervativul . o suge aproximativ 15 20 sec deja am foratat putin cu 20 sec si trecem la normal unde fata deh capra comod ca vorba aia dau un ban sa muncesc . finalizare in prezervativ prin laba / concluzie am platit 1 milion eu nu dau sub milion nimanui am eu un fix al meu .. deci 1 milion  = 1 laba buna :* multumesc pentru aceasta seara minunata :*

note : oral 5/6 pentru alea 15 sec bune  per total nu revin si va sfatuiesc sa nu o faceti nici voi :*

Daca plecai erai inspirat, dar ai ramas ca sigur o aveai gata sculata. :))) 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...