Sari la conținut

Doamna matura 0743 584 682


Postări Recomandate

Salut. Am fost la aceasta d-na de "42ani"

Cred ca are vreo 48ani.

Prin tel. Te ghideaza sa ajungi la ea,dupa

Politia de pe Ghe. Doja prima la standa.

M-a asteptat intr-un corset negru, fuztita de blugi scurta.

ONP-7 suge bine adanc dar nu face atentie la zonele adiacente.

Nu prea are dinti in gura, parul ii tine cam pe fata

NP-8 am schimbat mai multe pozitii. Coopereaza bine ,

geme, inchide ochii.

Sanii sunt lasati, medii.are burta care atarna nitel labiile sunt mari. Pot spune ca este plinuta, nu te grabeste, tel, a sunat de mai multe ori dar nu a raspuns pana nu am terminat.

Patul este format din 2 saltele, si astfel este un pat destul de mare.

Prosop curat, dush si inainte si dupa.

Locatie-9 curata camera, racoare(aer conditionat)

80lei 30min. Platit la final

De revenit- pt. Moment nu. Meritam ceva mai proaspat...

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Recenzie.

Am trecut și eu pe la această dameză.Apartamentul se afla langa liceul Caragiale, față'n față cu un amanet, intersecția aproape de piață.Am ajuns târziu la ea,in jur de orele 23.A zis că mi-a mai răspuns la telefon ca la un ultim client dar normal după ora 22 nu mai primește pe nimeni.In fine..ajung.. mi-a cerut 80 de lei oral și normal dar i-am zis că n-am mai mult de 50 de lei și a acceptat așa.Faza e că ambele le face neprotejate..ceea ce m'a pus puțin pe gânduri (despre sănătatea ei..nu de altceva).Destul de sociabilă,cer prosop curat, mi-a dat prosop curat deci aici nimic de zis toate bune și frumoase.Mă fac fresh puțin,după care ajung la pat.Intradevar,un pat mare,dublu..ok că aspect.Se uita la tv..îl dă mai încet și începe să se dezbrace.Intre timp îi las banii și mă uit mai atent la ea.Fratele Cristi de mai sus a văzut și el bine..nu prea are dinți in gura și mulți cariați :| deja mi-am pierdut din elan.Mergem mai departe..ca și corp..arată ca o doamnă cu câțiva copii..deci burta destul de proeminentă,par puțin crescut la "fofoloancă" gen 2 milimetri.Mă întreabă cum vreau oralul.I'am spus fără rețineri că PROTEJAT.Pentru mine unul.. contează foarte mult dantura..aspectul gurii in mare parte..iar daca ceva nu e ok,am mari rețineri.Clar la normal nu m'aș fi gândit vreodată să fac ceva cu ea neprotejat.In fine..trece femeia la treabă..oralul cu tente de deep..la un moment dat s'a și înecat :))) adevărul ca nici "juniorul" meu nu este mic când se "trezește" hahahahah :))) Ok.. îi zic să trecem la normal că e ok pentru cât prestase la oral (in jur de aproximativ 3-4 minute) îi cer să stea capră.Ascultatoare se pune capră..il pătrund pe "campion" și încep să dau in buci.Geme destul de plăcut..a dat impresia că se simte bine.Din păcate nu am ținut prea mult..fiind cu "punguța" plină :))

Deci: decartat halatul 50 lei

Prestatie 8,aspect 5 din cauza danturii iar ca și aspect corporal 6 dar nu m'a deranjat atât de tare corporalul cat aspectul gurii deoarece știam că mă duc la o femeie matură și mai ales neavând alte dorințe la ora respectiva.. decât o finalizare rapidă plus golire de boașe :)

Locație: ok ca notă 7..prosop curat,baia și în special dușul cu aspect nu prea curat dar am trecut repede cu vederea.De punctat faptul că am auzit'o vorbind cu cineva până să intru în apartament și paremise că era un bărbat.Mai era o ușă lângă baie..deci probabil o alta cameră sau bucătăria nu știu..unde poate pentru siguranța ei...a adus pe cineva.Era ușa închisă deci nu pot da detalii.. n-am văzut nimic.

De revenit? Hmm..poate tot așa.. neavând alte soluții sau situații de criză.Sincer am trecut pe la dameze mature care erau mult peste aceasta.In fine.. acestea fiind spuse vă urez ciocane tari!aveți grijă de voi!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Recenzie.

Am trecut și eu pe la această dameză.Apartamentul se afla langa liceul Caragiale, față'n față cu un amanet, intersecția aproape de piață.Am ajuns târziu la ea,in jur de orele 23.A zis că mi-a mai răspuns la telefon ca la un ultim client dar normal după ora 22 nu mai primește pe nimeni.In fine..ajung.. mi-a cerut 80 de lei oral și normal dar i-am zis că n-am mai mult de 50 de lei și a acceptat așa.Faza e că ambele le face neprotejate..ceea ce m'a pus puțin pe gânduri (despre sănătatea ei..nu de altceva).Destul de sociabilă,cer prosop curat, mi-a dat prosop curat deci aici nimic de zis toate bune și frumoase.Mă fac fresh puțin,după care ajung la pat.Intradevar,un pat mare,dublu..ok că aspect.Se uita la tv..îl dă mai încet și începe să se dezbrace.Intre timp îi las banii și mă uit mai atent la ea.Fratele Cristi de mai sus a văzut și el bine..nu prea are dinți in gura și mulți cariați :| deja mi-am pierdut din elan.Mergem mai departe..ca și corp..arată ca o doamnă cu câțiva copii..deci burta destul de proeminentă,par puțin crescut la "fofoloancă" gen 2 milimetri.Mă întreabă cum vreau oralul.I'am spus fără rețineri că PROTEJAT.Pentru mine unul.. contează foarte mult dantura..aspectul gurii in mare parte..iar daca ceva nu e ok,am mari rețineri.Clar la normal nu m'aș fi gândit vreodată să fac ceva cu ea neprotejat.In fine..trece femeia la treabă..oralul cu tente de deep..la un moment dat s'a și înecat :))) adevărul ca nici "juniorul" meu nu este mic când se "trezește" hahahahah :))) Ok.. îi zic să trecem la normal că e ok pentru cât prestase la oral (in jur de aproximativ 3-4 minute) îi cer să stea capră.Ascultatoare se pune capră..il pătrund pe "campion" și încep să dau in buci.Geme destul de plăcut..a dat impresia că se simte bine.Din păcate nu am ținut prea mult..fiind cu "punguța" plină :))

Deci: decartat halatul 50 lei

Prestatie 8,aspect 5 din cauza danturii iar ca și aspect corporal 6 dar nu m'a deranjat atât de tare corporalul cat aspectul gurii deoarece știam că mă duc la o femeie matură și mai ales neavând alte dorințe la ora respectiva.. decât o finalizare rapidă plus golire de boașe :)

Locație: ok ca notă 7..prosop curat,baia și în special dușul cu aspect nu prea curat dar am trecut repede cu vederea.De punctat faptul că am auzit'o vorbind cu cineva până să intru în apartament și paremise că era un bărbat.Mai era o ușă lângă baie..deci probabil o alta cameră sau bucătăria nu știu..unde poate pentru siguranța ei...a adus pe cineva.Era ușa închisă deci nu pot da detalii.. n-am văzut nimic.

De revenit? Hmm..poate tot așa.. neavând alte soluții sau situații de criză.Sincer am trecut pe la dameze mature care erau mult peste aceasta.In fine.. acestea fiind spuse vă urez ciocane tari!aveți grijă de voi!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Pfff....e trecuta de 60 lejer fratilor nu face nici 30 lei,si singurul loc unde ar fi primita cu bratele deschise e penetenciaru de pe Rudului

Fortunys tu ai fost mă la ea de îți "exprimi" exagerările pe aici ??

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Salutare...am citit cu atentie recenziile..m as incumeta sa i dau la buci .

Mie chiar imi plac babele!!

Mai cunoaste cineva vreo babuta?

Mersi

 

Mariane..depinde ce înțelegi tu prin "babe".Femei trecute de 60 de ani,de 70,de 80..de 100 :))) mie-mi place să le spun femei mature..nu neapărat babe.

Pe baba din malul roșu o știi ? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

,,ma,,?!Am fost nebunule de balamuc,du-te si ia-o de nevasta!Asta e valoarea ta doar la 50 lei ajungi :slap2

Da ce frumos ești! :))) păi și dacă ai fost..de ce exagerezi? chiar nu poți să-ți faci o idee despre o anumită vârstă a unei persoane?Te trezești vorbind aiurea neputând să faci o diferență de vârstă.Aici nu vorbeam de bani,si nici de căsătoria cuiva..nu da impresia că ești bătut în cap..vorbeam de faptul că nu ești în stare să faci niste diferențe!

Și culmea..valoarea ta care ar fi MĂ valorosule daca și tu ai trecut pe acolo ?? Halal de om..habar n-ai nici de capul tau dar te apuci să'ti dai cu părerea pe aici!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...