Sari la conținut

Doamna matura 0743 584 682


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Mai este una in 9 mai. Sunt curios dc ai curaj sa mergi la ea

George..dar de ce o spui cu atâta frică? :))) Și vorbești de curaj..de parcă zici că-ți ia cineva gâtul hahaaahaha sau cu ce scop aduci vorbă de curaj?are prea mulți ani? E prea "veștejită" sau ce ? Chiar sunt curios ? Și apropo..tu ai fost la ea? Sau ne spui doar din "auzite"..?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

George..dar de ce o spui cu atâta frică? :))) Și vorbești de curaj..de parcă zici că-ți ia cineva gâtul hahaaahaha sau cu ce scop aduci vorbă de curaj?are prea mulți ani? E prea "veștejită" sau ce ? Chiar sunt curios ? Și apropo..tu ai fost la ea? Sau ne spui doar din "auzite"..?

Sincer imi plac babele. Dar baba aia este cam trecuta si pare ca "fura curent". Are anunturi pe ploiestiservicii si parca nici nu imi vibe sa irosesc suta aiurea :)
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Sincer imi plac babele. Dar baba aia este cam trecuta si pare ca "fura curent". Are anunturi pe ploiestiservicii si parca nici nu imi vibe sa irosesc suta aiurea :)

Deci să înțelegem că nu ai fost la ea..nu știu câți ani are..cum arată..absolut nimic doar că ai vrea sa mergi dar nu știi ce să faci,nu? să înțelegem că ai sunat'o și știi de preț, servicii și toate cele doar că nu vrei sa ne spui și nouă :))) nu ești deloc deschis cu noi.Spune'le tot ce știi despre ea daca tot ai deschis subiectul :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Deci să înțelegem că nu ai fost la ea..nu știu câți ani are..cum arată..absolut nimic doar că ai vrea sa mergi dar nu știi ce să faci,nu? să înțelegem că ai sunat'o și știi de preț, servicii și toate cele doar că nu vrei sa ne spui și nouă :))) nu ești deloc deschis cu noi.Spune'le tot ce știi despre ea daca tot ai deschis subiectul :)

Tot ce stiu este scris in anunturile ei, mai mult de atat nu stiu. Daca stiam, povesteam, nu tineam pentru mine, nu sunt zgarcit.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Tot ce stiu este scris in anunturile ei, mai mult de atat nu stiu. Daca stiam, povesteam, nu tineam pentru mine, nu sunt zgarcit.

Foarte bine,foarte bine.Si nu ne spui și nouă ce scrie in anunțurile ei?cum se descrie ea sau ce spune acolo?să nu mai stam noi să căutăm atât :) dacă vrei binenteles.Și totuși..sunt curios de ce nu ai da suma respectiva pe care o cere băbuța pentru un număr sau două de..."nebunii":)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Foarte bine,foarte bine.Si nu ne spui și nouă ce scrie in anunțurile ei?cum se descrie ea sau ce spune acolo?să nu mai stam noi să căutăm atât :) dacă vrei binenteles.Și totuși..sunt curios de ce nu ai da suma respectiva pe care o cere băbuța pentru un număr sau două de..."nebunii":)

http://www.ploiestiservicii.ro/matrimoniale/ea-cauta-partener/In-Toate-Pozitiile-Fara-Graba-Cu-Sau-Fara-Jucarii-O-Finalizare-Combinata-100-Lei/207803

Sincer decat sa dau aiurea 100, mai bine merg la sigur, exemplu lorena, alyna, rocs

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

crocobazdugat sa indrgostit de mamaitza :laugh2 :laugh2 :laugh2

Nici n-am văzut-o că sa mă îndrăgostesc de ea Fortunys.Te anunț eu in caz că se întâmplă asta..că să poți să trăiești liniștit.Vezi...iar te-ai trezit vorbind aiurea :)))) cum începi să gândești puțin..cum o dai pe lângă subiect!părerea mea să te retragi din discuție că are viteza mare și te depășește grav :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Da confrate George.. așa este..ai dreptate.Pretul este mult prea piperat.La banii ăștia poți avea multe alte opțiuni :)

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Cre mergeti la peste ? :)

Fortunys ăla..că le are cu exageratul și cu vorbitul mult și prost..exact ca pescarii aia care dacă n-au prins nimic merg la pescărie și cumpără doi,trei pești și spun că a tras bine pe baltă :))))

Link spre comentariu

Fortunys ăla..că le are cu exageratul și cu vorbitul mult și prost..exact ca pescarii aia care dacă n-au prins nimic merg la pescărie și cumpără doi,trei pești și spun că a tras bine pe baltă :))))

aoloooooo ce vechi esti :slap2 imi place de tine ca ai vorbele cu tine :laugh2...ai zapacit Ploiestiu si forumul cu baba ta,futesa-r toate babele in gura la tine :waytogo

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

aoloooooo ce vechi esti :slap2 imi place de tine ca ai vorbele cu tine :laugh2...ai zapacit Ploiestiu si forumul cu baba ta,futesa-r toate babele in gura la tine :waytogo

Care "toate babele"? Mie imi plac babele, ce recomandari mai ai? 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Care "toate babele"? Mie imi plac babele, ce recomandari mai ai?

Laurențiu..nu are Fortunys nici o treabă cu babele.. lasă-l că și așa îi este greu cu viața care o are..dacă îi mai pui și întrebări dastea îl omori de tot :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

 

aoloooooo ce vechi esti :slap2 imi place de tine ca ai vorbele cu tine :laugh2...ai zapacit Ploiestiu si forumul cu baba ta,futesa-r toate babele in gura la tine :waytogo[/quote

 

Și eu pe ochii tăi aia cu privire încrucișată :))))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...