Sari la conținut

0730813058 te asteapta


Postări Recomandate

Nu exista nimic pe independentei in chirie sau in regim, turnurile au in ele garsoniere ca le stiu de dinainte te a fi tu pe piata. ... exista ceva in cel de langa VIVO si acuma chiar imi pare rau ca nu m-am intalnit cu baiatu' cand mi-a zis, boate era beetle si acuma ieseam cu el la o tuica :)

 

Nelupop2 nu te stie de 3 ani, acum 3 ani se multumea si sa faca dus cu furtunu la una cherchelita de langa Confstar, n-o sa uit asta ca am ras maxim de el la vremea aia.

 

Lady in white se dadea amenintata, etc. avea poze de ale tale alea in lenjerie sexy alba

Link spre comentariu

Chiar mie mi-ai zis intr-un mesaj sau raspuns la un comentariu ca Blonda Barbie nu iti mai e prietena, din lipsa de bun simt si etc, lucruri la care tii mult, ma bucur sa aud ca v-ati impacat si acuma este totul bine :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Chiar mie mi-ai zis intr-un mesaj sau raspuns la un comentariu ca Blonda Barbie nu iti mai e prietena, din lipsa de bun simt si etc, lucruri la care tii mult, ma bucur sa aud ca v-ati impacat si acuma este totul bine :)

A fost o cearta de moment...dar Blonda va ramane prietena mea pe veci-cearta intre femei-

Link spre comentariu

Tastezi cu toporul sau cu fruntea?:)))) Cum de nu te-au dus la scoala ajutatoare pana acum?:))) Ca ai nevoi speciale cum vad...iti place atentia:P Atat de proasta si tot nu intelegi dupa atata tastat...grupasrea voastra e scoasa deja din umbra...si cu cat dai mai multe reply uri cu atat mai mult dai apa la moara...continua,idioato,atat a mai ramas...niste taste pt tine:)))Si acelea din mila clientilor care ti-au mai lasat un leu de doi..si cat ai jecmanit de la fete ca sa ai si tu laptop si telefon:)))))  Nu mai bine imi trimiti niste scrisori?:))))Iti dau nr de cutie postala :))))) Cretina ce esti tu si sotul tau  care te-a pus la posta cu toti amaratii:))))

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Nu exista nimic pe independentei in chirie sau in regim, turnurile au in ele garsoniere ca le stiu de dinainte te a fi tu pe piata. ... exista ceva in cel de langa VIVO si acuma chiar imi pare rau ca nu m-am intalnit cu baiatu' cand mi-a zis, boate era beetle si acuma ieseam cu el la o tuica :)

 

 

 

Nelupop2 nu te stie de 3 ani, acum 3 ani se multumea si sa faca dus cu furtunu la una cherchelita de langa Confstar, n-o sa uit asta ca am ras maxim de el la vremea aia.

 

Lady in white se dadea amenintata, etc. avea poze de ale tale alea in lenjerie sexy alba

Exista pe independentei intr un bloc turn la et 4 o garsoniera. Asta o stiu 100% dar mai sunt inca vreo 2 in afara de cel de care zici tu.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...