Sari la conținut

Bruneta buna-0753512930


penisss

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am fost eu aseară.

 

Locație lângă Conest bloc nou. 8. Mai e cu o colega ce nu și-a făcut simțită prezenta...

 

Aspect. 9 corp, 7 fata

 

E buna de poola rău de tot. Sânii naturali mari, cur frumos. Gen latina girl. 21 de ani, brăileancă dar plimbată peste tot in interes de serviciu.

 

Prestație...

 

Oral neprotejat notat cu 3. Jumate de poola servește. Fără limbi pe coaie, fără artificii. Nimic. Și fără cim.

 

Normal-7. Destul de strâmtă, o salvează corpul. Atitudine 2- fără gemete, fără mângâieri, fără săruturi... nimic frate! 2 poziții și finalizat. Misionar și capra unde da niște contre bune.

 

Cică face și anal dar pt 100 de lei in plus. Am fost tentant sa Ma bag dar am ales. Ine ținând cont de atitudinea fetei.

 

Gfe 1. Totul e artificial. Sec rece

 

Tarif 150 numărul achitat înainte.

 

Păcat de corp ăla... nu are o atitudine golănească dar nimic sa te relaxeze.

 

Nu m-aș mai întoarce nici sa Ma futa Peștele in cur.

  • Like 4
Link spre comentariu

Am fost eu aseară.

 

Locație lângă Conest bloc nou. 8. Mai e cu o colega ce nu și-a făcut simțită prezenta...

 

Aspect. 9 corp, 7 fata

 

E buna de poola rău de tot. Sânii naturali mari, cur frumos. Gen latina girl. 21 de ani, brăileancă dar plimbată peste tot in interes de serviciu.

 

Prestație...

 

Oral neprotejat notat cu 3. Jumate de poola servește. Fără limbi pe coaie, fără artificii. Nimic. Și fără cim.

 

Normal-7. Destul de strâmtă, o salvează corpul. Atitudine 2- fără gemete, fără mângâieri, fără săruturi... nimic frate! 2 poziții și finalizat. Misionar și capra unde da niște contre bune.

 

Cică face și anal dar pt 100 de lei in plus. Am fost tentant sa Ma bag dar am ales. Ine ținând cont de atitudinea fetei.

 

Gfe 1. Totul e artificial. Sec rece

 

Tarif 150 numărul achitat înainte.

 

Păcat de corp ăla... nu are o atitudine golănească dar nimic sa te relaxeze.

 

Nu m-aș mai întoarce nici sa Ma futa Peștele in cur.

cred ca totusi am sa ma duc sa o fut si eu daca zici ca e buna de pula rau de tot. Nu ma deranjeaza daca totul e sec si rece. E de ajuns sa ma lase sa o fut tare pe la spate. Sper doar sa nu comenteze ca ii dau prea tare.
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Tocmai am ieșit de la ea.Pozele nu cred ca sunt reale dar confirm:e buna rău. Are cam 1.60 m și vreo 50 kg.Sânii sunt mari, tari, naturali.Locația este în zona Conest. Nu face programări :primul venit, primul servit.Are o colegă blondă, se poate și în 3 , nu am cerut detalii.Și acum notele

Normal-8

OP- mi-a făcut puțin, nu sunt fan, nu pot nota.Face și neprotejat dar costă în plus.Mi-a spus cât, dar nu am reținut.

Gfe - 8 puțin pe grabă, dar nu m-a deranjat , fiind fugit de la birou.

Aspect fizic 9+ sânii sunt dementiali, curată.

Locație 10 -bloc nou,cu tot ce trebuie la baie.

Halatul a fost 100 pt un număr, plătiți înainte.

De revenit? Categoric DA.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Belorussiya
  • Oras:Belorussiya

Salut,

@sergiusergiu2013 -2 persoane au platit 150 lei nr,tu ai platit 100 lei ? Tu ai fost/esti mai simpatic ? S-o fi facand selectie la pret in functie de frumusete ? Vorba unui coleg de pe aici,ori furi curent ori ai dreptate.Dupa logica mea, la ce ai postat in randurile de mai sus, ai platit 100 nr cu un oral protejat si pt neprotejat e 150 nr "(Face și neprotejat dar costă în plus)"daca tot ti-a spus si n-ai retinut ? 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...