Sari la conținut

Constanta Vrei sa fii disciplinat?


Postări Recomandate

Borslux, esti enervant! Daca ai intrebari, doleante, sau stiu eu ce-ti mai trece prin cap, exista un numar de telefon la care raspund. Sunt destul de intelegatoare si rabdatoare sa raspund tuturor curiozitatilor tale.

Link spre comentariu

Nu vă enervați doamna Anonna, să nu vii se spargă vreo venă ceva, ferească dumnezeu. Eu înțeleg că sunteți o Stăpână "Dură" dar totuși acum nu sunteți la "servici". Un simplu "Pentru detalii, sună-mă" era mai mult decât suficient.

Link spre comentariu

Și încă ceva, dacă tot vă da-ți marea "Stăpână Anonna" faceți minimul de efort și faceți-vă un Studio calumea. Să numai stați să chinuiți toate cârpele de "bărbați" într-un apartament mai bătrân ca mamaia. ÃŽți garantez eu ca o să-ți crească clientela 😉

Link spre comentariu

Borslux, nu o data ti-am zis ca trebuie sa suni. Nu este treaba ta locatia mea. Cand vei ajunge sa cotizezi, probabil, retine "probabil", voi lua in considerare sugestia ta, pana atunci, esti invitat politicos sa-ti vezi de ale tale.

Stai bland, venele mele nu se inflameaza asa usor.

Si inca un mic amanunt, pe care il spun tuturor, nu-ti place persoana mea, locatia sau orice alt mic chitibus de care te poti lega, nu esti invitat nici macar sa suni nu zic sa ma vizitezi.

 

Succes in cautari!

Link spre comentariu

Hai nu te mai umfla așa că n-are rost. Dupa ce că ești o cârpă unde juma' de oraș se eliberează pe tine mai ai și figuri de "Doamnă". Dar na,dacă de atât ești capabilă...Și te rog eu nu-mi mai da prostul argument cum că "Fiecare face ce vrea" că nu-i așa. Din cauza persoanele ca voi, care aveti o gândire de tot cct-ul, influențați generațiile care vor urma.

Link spre comentariu

Asa-i ca ai fost influentat de o persoana ca mine?

Desi m-as mira, pentru ca sunt convinsa ca din mana mea nu ar iesi un sclav. In fine, nu are rost sa ma contrez cu tine desi vad ca tot o tii langa.

 

Nu te stradui sa-mi raspunzi, este ultimul meu mesaj din partea mea catre tine

 

Bafta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Anonna, te felicit pentru rabdarea pe care o ai. Pai dupa asemenea intrebari si asemenea specimene, cum sa nu-ti doresti sa biciuiesti barbatul? Nu ca la asta se rezuma bdsm-ul, dar presupun ca iti vine sa faci asta :)

 

Intreb si eu ceva aici, poate ar fi mai ok daca as face-o pe un topic nou, dar citind aceste randuri mi-a venit in minte. Ii face placere unei stapane sa domine un submisiv agramat? Lasand la o parte aspectul financiar. Ma refer doar la placere aici. Si viceversa e valabila. Poate un submisiv cult (cultura si educatia nu au nicio legatura cu fetishurile si piticii de pe creier) sa fie dominat de o stapana agramata?

Link spre comentariu

Anonna, te felicit pentru rabdarea pe care o ai. Pai dupa asemenea intrebari si asemenea specimene, cum sa nu-ti doresti sa biciuiesti barbatul? Nu ca la asta se rezuma bdsm-ul, dar presupun ca iti vine sa faci asta :)

 

Intreb si eu ceva aici, poate ar fi mai ok daca as face-o pe un topic nou, dar citind aceste randuri mi-a venit in minte. Ii face placere unei stapane sa domine un submisiv agramat? Lasand la o parte aspectul financiar. Ma refer doar la placere aici. Si viceversa e valabila. Poate un submisiv cult (cultura si educatia nu au nicio legatura cu fetishurile si piticii de pe creier) sa fie dominat de o stapana agramata?

 

raducule, nu prea ai cum sa afli daca e sau nu agramat mai ales ca eu dau detalii scurte si la obiect. Faptul ca nu prea ii permiti sa vorbeasca nu ai cum sa-i descifrezi inteligenta prea mult :)

In orice caz, unul care este intradevar submisiv, da, e altceva... Cineva imi spunea ca ii urasc pe barbati daca am ajuns sa fac asta dar nu, eu nu-i urasc, imi sunt indiferenti. Ma consider o persoana...normala, din toate punctele de vedere. Imi urmaresc doar interesul, si de ce nu, placerea personala, speculez inclusiv nevoile partenerilor.

Cultura si educatia de cele mai multe ori joaca un rol decisiv in piticii de pe creier. In mod special educatia primilor 7 ani de acasa.

Cred ca in functie de comportamentul parintilor fata de copii, latura submisiva sau cea dominanta se reflecta in actiunile adultului de mai tarziu dar pot exista destui factori decisivi care sa contureze latura unui adult, inca din adolescenta si primii ani de dupa adolescenta adica, dupa varsta ed 25ani, un adult are deja conturata latura aceasta. Cred eu 

  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu cred ca poti sa-ti dai seama dupa 2 minute si 5 cuvinte cam ce e de capul persoanei respective. Indiferent ca e submisiv sau stapana. Am citit si ce e scris in link si nu sunt de acord. Exista foarte multi oameni care sunt "normali" (am scris intre paranteze pentru ca e destul de greu sa definesti normalitatea, poti doar sa te raportezi la societate) si care au fetishuri care se refera la dominare sau supunere. Nu sunt de acord cu diferentierea pe sexe, adica sclav si sclava. Sclavul nu va putea niciodata sa fie stapan? Pai stai putin ca exista switch. Pentru sclava pedeapsa inseamna amagire? Nici vorba. Totul se rezuma la mental si la psihic. Si la moment. Nu, chiar nu sunt de acord cu absolut nimic din ce e scris in linkul de mai sus.

Link spre comentariu

Eu cred ca poti sa-ti dai seama dupa 2 minute si 5 cuvinte cam ce e de capul persoanei respective. Indiferent ca e submisiv sau stapana. Am citit si ce e scris in link si nu sunt de acord. Exista foarte multi oameni care sunt "normali" (am scris intre paranteze pentru ca e destul de greu sa definesti normalitatea, poti doar sa te raportezi la societate) si care au fetishuri care se refera la dominare sau supunere. Nu sunt de acord cu diferentierea pe sexe, adica sclav si sclava. Sclavul nu va putea niciodata sa fie stapan? Pai stai putin ca exista switch. Pentru sclava pedeapsa inseamna amagire? Nici vorba. Totul se rezuma la mental si la psihic. Si la moment. Nu, chiar nu sunt de acord cu absolut nimic din ce e scris in linkul de mai sus.

 

In practica am intanit "curiosi"  deci e mare diferenta intre unul caruia ii place sa fie submissive, si nu doar ca-o place dar el nu se simte bine altfel si unul care doar testeaza senzatiile :D

 

Nu exista diferente intre sexe, asta e clar

Link spre comentariu

"Raddu29" , ești un mare tembel. De ce zic asta ? Cum căcat poți spune că "Eu cred că poti sa-ti dai seama dupa 2 minute si 5 cuvinte cam ce e de capul persoanei respective". Prietene, nu-ți ajunge o viață să-ți dai seama ce-i "bate" capul unei persoane, să numai zic 2 minute...Vă treziti unii dintre voi să spune-ți niște afirmații de oameni limitați. Acum să nu o iei personal, n-am nimic cu tine, doar că spui niște bălării si s-ar putea ca alte persoane să le creadă. Și te rog eu, dacă vrei să-mi dai un răspuns, nu-mi da prostul argument "De ce te bagi tu?" sau alte cct-uri. O să te las cu vorba asta si sper să întelegi ceva din ea "Nu judeca o carte după copertă"

Link spre comentariu

Și când te gândești că toate astea sunt spuse de o târfă bătrână care toată viața nu a fost capabilă de altceva decât să fie o simplă cârpă mozolită cu slobozul altora..."Doamna" Anonna, sincer chiar ați reușit să-mi provocați o mare porție de râs. Dar na, trebuie să spui și tu ceva...

Link spre comentariu

Dar sunt sigur că tu știi deja chestiile astea și cu timpul te-ai obișnuit să fi preșul multora. Dar nu suntem aici să vorbim despre cât de târfă și limitată în gândire ești tu, deoarece ar dura ceva timp. Însă un vechi citat ne spune în felul următor: "Nu te pune cu prostul, că are mintea odihnită". Așa că te las să-ți odihnești creierul ălă prăfuit...

Link spre comentariu

tinere, tii cu tot dinadinsul sa faci pe cocosul ? :D

 

In acest caz, sunt sigura ca ai cateva anunturi postate pe ici colo in cutare de partener. Fii amabil si ocupa-ti timpul cu asta fara a te mai gandi la cat de tarfa sunt eu

Link spre comentariu

Văd că nici pe la școală n-ai trecut.Poate în căutare de "Parteneră" nu "Partener"... Și nu caut nimic stai tu liniștită, sunt om însurat. Dacă mai intru pe aici și mai arunc un ochi, să văd ce bălării mai spune-ți, asta nu înseamnă că sunt neapărat în căutare de parteneră. Dar din păcate, plictiseala mă mai obligă din când în când să mai intru pe aici și să râd de cârpele ca tine, care se cred "Doamne". Sincer, în locul tău aș tace din gură și mi-aș vedea de clienți.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...