Sari la conținut

Alina 0759181064


Postări Recomandate

  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Alina, oralul se poate și neprotejat, Eventual pentru ceva in plus?

Știu ca in trecut puteam discuta acest aspect.

Seara pana la ce ora lucrezi?

 

13:00 - 19:00.

Am scris mai sus serviciile mele😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

Bună! Bine ai revenit, te așteptam de ceva vreme, mi-ai rămas în gând de la umtima noastră întâlnire. Vreo șansă să modifici programul, e destul de greu, cel puțin pentru mine, să te vizitez după ora 13. Merci!

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Bună! Bine ai revenit, te așteptam de ceva vreme, mi-ai rămas în gând de la umtima noastră întâlnire. Vreo șansă să modifici programul, e destul de greu, cel puțin pentru mine, să te vizitez după ora 13. Merci!

Bună, dragule!

Programul este de la 12-20 dar îl pot adapta și in funcție de nevoile voastre! 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Buna, mai esti in Bacau !? As vrea sa iti fac o vizita...

 

Bună, da, sunt în Bacău și voi rămâne pe aici o perioadă

Te aștept cu mare drag!

Nr de telefon este 0759181064, mă găsești disponibilă între orele 12:00 - 20:00, dar și mai târziu 🤗 Te pup

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Bună, dragilor! După cum am observat, nu mai pot posta în fiecare zi așă că doresc să vă anunț că sunt disponibilă de Luni până Sâmbătă în intervalul orar de mai sus (începând cu ora 12:00-20:00 dar mă pot adapta și după cerințele voastre).

Vă doresc un început de săptămână minunat!

Vă pup, A.

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Bună Alina. In trecut ai avut locatia in zona peco socar? Daca da, inseamna ca te-am mai vizitat 😘Nu de alta dar nu as vrea sa te confund si totusi as vrea sa-ti mai fac o vizita 🤗

Da, dragule

nu ma confunzi

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Salut. Am fost la Alina marti .

M-am simtit extraordinar in compania ei .

E o femeie frumoasa, desteapta, care stie sa te faca sa te simti bine! As mai reveni cu drag la ea!

 

multumesc, te pup 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Buna Alina!

Masajul este inclus doar la ora sau se poate si altfel?

In ce zona ai locatia? Ma intereseaza zona in mare, nu bloc scara.

Daca ne incadram in 30min cu tot cu masaj, e bine.

Imi poti lasa un sms pe numarul de telefon pentru detalii despre locatie, etc.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare tuturor.

In urma recenziilor voastre m-am decis s-o vizitez pe domnisoara in cauza.

Programare prin sms la nr 0759181064.

Ajuns la locatie, Alina m-a asteptat intr-o tinuta sexy si tocuri. Primul impact vizual a fost wow ðŸ˜. Domnisoara detine un fund demn de invidiat 👌. Piele pronzata si ferma, sani medii si placuti la atingere. La fata este foarte draguta. Inainte de actiunea propriuzisa, m-a invitat in bucatarie la o tigara, unde am socializat putin.

Baia este dotata cu tot ce-ti trebuie, prosoape, gel dus etc. Dupa igienizare, ne-am dus in camera alaturata unde s-au consumat cele aproximativ 35 40 minute pentru o finalizare.

Nu am putut sa ma abtin si am inceput sa-i fac un oral combinat cu anal lick. Proaspat epilata si cu o igiena impecabila. Cred ca am pus-o in toate pozitiile posibile la oral, se conformeaza si chiar ii face placere. M-a surprins cu, contre usoare si miscari lascive in timp ce eu lucram jos. Parca eram amandoi in acelasi gand ðŸ˜. Dupa aproximativ 20 minute de schimbat pozitii, montat caciulita si am trecut la normal. Fundul e piesa de rezistenta iar privelistea te face sa nu rezisti prea mult 😂. Am continuat cateva minute explozive iar inainte de finalizare, i-am mai luat fundul la o repriza de ramas bun. Terminat in caciuluta, mers la baie spalat, ne-am pupat pe obraz si aia a fost. Am plecat de la ea ca un virgin 😂 imi tremurau scoabele 😬. Am uitat sa precizez.. Cadoul a fost 150 lei, banuti lasati la tigara.

O recomand si cu siguranta o s-o mai vizitez.

Te pup Alina.

Va salut si spor la ciocaneala!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Salutare tuturor.

In urma recenziilor voastre m-am decis s-o vizitez pe domnisoara in cauza.

Programare prin sms la nr 0759181064.

Ajuns la locatie, Alina m-a asteptat intr-o tinuta sexy si tocuri. Primul impact vizual a fost wow ðŸ˜. Domnisoara detine un fund demn de invidiat 👌. Piele pronzata si ferma, sani medii si placuti la atingere. La fata este foarte draguta. Inainte de actiunea propriuzisa, m-a invitat in bucatarie la o tigara, unde am socializat putin.

Baia este dotata cu tot ce-ti trebuie, prosoape, gel dus etc. Dupa igienizare, ne-am dus in camera alaturata unde s-au consumat cele aproximativ 35 40 minute pentru o finalizare.

Nu am putut sa ma abtin si am inceput sa-i fac un oral combinat cu anal lick. Proaspat epilata si cu o igiena impecabila. Cred ca am pus-o in toate pozitiile posibile la oral, se conformeaza si chiar ii face placere. M-a surprins cu, contre usoare si miscari lascive in timp ce eu lucram jos. Parca eram amandoi in acelasi gand ðŸ˜. Dupa aproximativ 20 minute de schimbat pozitii, montat caciulita si am trecut la normal. Fundul e piesa de rezistenta iar privelistea te face sa nu rezisti prea mult 😂. Am continuat cateva minute explozive iar inainte de finalizare, i-am mai luat fundul la o repriza de ramas bun. Terminat in caciuluta, mers la baie spalat, ne-am pupat pe obraz si aia a fost. Am plecat de la ea ca un virgin 😂 imi tremurau scoabele 😬. Am uitat sa precizez.. Cadoul a fost 150 lei, banuti lasati la tigara.

O recomand si cu siguranta o s-o mai vizitez.

Te pup Alina.

Va salut si spor la ciocaneala!

 

Multumesc, te pup si eu 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Buna, dragilor!

Doresc sa va spun ca sunt in continuare disponibila (Luni-Sambata) chiar daca nu postez in fiecare zi..

Daca nu raspund la telefon inseamna ca este posibil sa fiu ocupata asa ca, va rog, lasa-ti-mi un mesaj..

Va pup si va urez un weekend cat mai relaxant❤❤

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...