Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Alina 0743324615

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
209 raspunsuri in acest thread

#21 alinamnt

alinamnt

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 89 Postari:
  • Inscris la:
    18 March 2018
  • Reputatie: 30

Postat 22 March 2018 - 12:18 PM

Am sunat ieri, am dat si sms... fara noroc... poate azi. De la ce ora incepi?

Primesc zeci de mesaje pe zi, încerc sa răspund la toți dar e dificil. Semnează te in mesaj ca sa știu cine ești 😘
    Am început acum programul, am o programare de o ora la ora 13, la ora 14:30 o sa fiu disponibilă.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 gagafluid

gagafluid

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 3 Postari:
    • Inscris la:
      19 January 2018
  • Reputatie: 0

Postat 22 March 2018 - 06:37 PM

Draguta, incerc din greu sa te prind la telefon, in vreun fel, dar nu reusesc. O sa fac si eu asemeni lui "jimmybc" (iti dau un mesaj si ma semnez cu numele de pe forum. Maine in jurul orei 14:00 as vrea sa ajung si eu la tine. Sa-mi spui, te rog, daca e ok asa. Merci

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 ronin99

ronin99

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 3 Postari:
    • Inscris la:
      02 June 2015

Postat 23 March 2018 - 11:52 AM

Buna, astazi ce prgram ai

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 ionut12356789

ionut12356789

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 123 Postari:
    • Inscris la:
      12 January 2017
  • Reputatie: -9

Postat 23 March 2018 - 01:27 PM

Alina faci si freench kiss?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 >bojoci<

bojoci

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 961 Postari:
    • Inscris la:
      18 July 2013
  • Reputatie: -406

Postat 23 March 2018 - 01:47 PM

Hai sa punem si pozele! 

Nu mai postati doar links (ele expira in 2 saptamani)!

Fisiere atasate

• Fisier atasat  02E.jpg   196.56KB   30 download
    • Fisier atasat  02D.jpg   262.67KB   15 download
    • Fisier atasat  02C.jpg   274.13KB   13 download
    • Fisier atasat  02B.jpg   239.06KB   14 download
    • Fisier atasat  02A.jpg   263.19KB   12 download
    • Fisier atasat  01C.jpg   140.65KB   18 download
    • Fisier atasat  01B.jpg   118.67KB   16 download
    • Fisier atasat  01A.jpg   119.5KB   12 download
    • Fisier atasat  00.jpg   130.7KB   14 download

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 >bojoci<

bojoci

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 961 Postari:
    • Inscris la:
      18 July 2013
  • Reputatie: -406

Postat 23 March 2018 - 01:51 PM

Am gustat si eu "bombonica" asta! Am finalizat de 2 ori in balon. Primul numar a fost foarte rapid (penetrare clasica), in 2 minute am fost gata, al doilea a durat cam 20-25 minute (caprita), au curs toate apele pe mine, dupa 'efort"! 40 minute door-to-door.

Aspect fizic general, nota 8. Experienta generala 8.5. Voi reveni!

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 gagafluid

gagafluid

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 3 Postari:
    • Inscris la:
      19 January 2018

Postat 23 March 2018 - 03:06 PM

Mda...misto fata, pacat ca nu se poate lua legatura cu ea.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 andrei21394

andrei21394

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 1 Postari:
    • Inscris la:
      25 February 2014
  • Reputatie: 2

Postat 23 March 2018 - 07:47 PM

Buna seara,

Sunt intors si eu de vreo 2 ore de la frumoasa domnisoara care efectiv m-a lasat masca. Totul a fost super ok, de la locatie pana la actiune. Dupa cateva incercari nereusite de a da de Alina la telefon i-am lasat un mesaj si astfel am facaut o programare intr-o ora.

Locatia este centrala, se poate ajunge foarte usor si se gasesc si locuri de parcare. Blocul este unul nou, apartamentul este foarte curat si frumos.

Ajuns la locatie Alina ma astepta intr-un halat, dupa ce am facut cunostinta am fugit la dus sa ma reimprospatez, chiar daca veneam de acasa. Iesit din dus ma fac comod, Alina isi da jos halatul si in fata mea apare o fata perfecta cu niste sani perfecti nici prea mari nici prea mici, slabuta cu un fund frumos.
    Ca actiune a fost un OP destul de bun , dupa lady on top si finalizat in misionar. Mers la bucatarie stat la o tigara cu ea( eu fiind nefumator) mi-a dat un pahar cu apa si am stat la vorba. Al 2lea numar a inceput tot cu un OP , lady on top, doggy si misionar unde dupa cateva minute m-am oprit ca o chinuiam degeaba deoarece a2a finalizare nu iesea, nefiind vina alinei, ci vina mea

Locatie 10
    Aspect 10
    OP 9
    NP 10
    Igiena 10

De revenit cu siguranta cand voi mai ajunge in orasul natal . Si intradevar Alina miroase bestial , foloseste o crema de corp bestiala. Tine-o tot asa esti de 10 si implicarea ta acopera micile minusuri.
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 alinamnt

alinamnt

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 89 Postari:
    • Inscris la:
      18 March 2018

Postat 23 March 2018 - 08:02 PM

Hai sa punem si pozele!

Nu mai postati doar links (ele expira in 2 saptamani)!

Ce înseamnă ultima poza?
    Nu m am prins
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 alinamnt

alinamnt

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 89 Postari:
    • Inscris la:
      18 March 2018

Postat 23 March 2018 - 08:03 PM

Alina faci si freench kiss?

Dacă ai fi citit cealalte recenzii ai fi văzut ca nu accept FK
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 alinamnt

alinamnt

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 89 Postari:
    • Inscris la:
      18 March 2018

Postat 23 March 2018 - 08:05 PM

Buna seara,

Sunt intors si eu de vreo 2 ore de la frumoasa domnisoara care efectiv m-a lasat masca. Totul a fost super ok, de la locatie pana la actiune. Dupa cateva incercari nereusite de a da de Alina la telefon i-am lasat un mesaj si astfel am facaut o programare intr-o ora.

Locatia este centrala, se poate ajunge foarte usor si se gasesc si locuri de parcare. Blocul este unul nou, apartamentul este foarte curat si frumos.

Ajuns la locatie Alina ma astepta intr-un halat, dupa ce am facut cunostinta am fugit la dus sa ma reimprospatez, chiar daca veneam de acasa. Iesit din dus ma fac comod, Alina isi da jos halatul si in fata mea apare o fata perfecta cu niste sani perfecti nici prea mari nici prea mici, slabuta cu un fund frumos.
    Ca actiune a fost un OP destul de bun , dupa lady on top si finalizat in misionar. Mers la bucatarie stat la o tigara cu ea( eu fiind nefumator) mi-a dat un pahar cu apa si am stat la vorba. Al 2lea numar a inceput tot cu un OP , lady on top, doggy si misionar unde dupa cateva minute m-am oprit ca o chinuiam degeaba deoarece a2a finalizare nu iesea, nefiind vina alinei, ci vina mea

Locatie 10
    Aspect 10
    OP 9
    NP 10
    Igiena 10

De revenit cu siguranta cand voi mai ajunge in orasul natal . Si intradevar Alina miroase bestial , foloseste o crema de corp bestiala. Tine-o tot asa esti de 10 si implicarea ta acopera micile minusuri.

Mulțumesc pentru recenzie, Andrei!
    Te aștept oricând cu o deosebita plăcere!
    • 0

#32 iubitelu

iubitelu

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 21 Postari:
    • Inscris la:
      05 May 2012
  • Reputatie: -7

Postat 23 March 2018 - 09:26 PM

Mmm o dulceata ! Maine o sa te contactez !😘😘
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 don quijote09

don quijote09

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 5 Postari:
    • Inscris la:
      04 November 2017
  • Reputatie: 1

Postat 27 March 2018 - 04:33 PM

Buna Alina...mai esti in Bc?Am incercat sa te contactez azi,dar fara succes...
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 alinamnt

alinamnt

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 89 Postari:
    • Inscris la:
      18 March 2018

Postat 27 March 2018 - 04:42 PM

Buna Alina...mai esti in Bc?Am incercat sa te contactez azi,dar fara succes...

Bună! Da, sunt in Bacău! Cum am spus și mai sus, dacă nu răspund, imi lași un mesaj. Te aștept, pupici!😘😘
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 >pizderie-securistul<

pizderie-securistul

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 314 Postari:
    • Inscris la:
      15 July 2017
  • Reputatie: 263

Postat 27 March 2018 - 05:22 PM

Putin ciudata chestia cu datul de mesaj in care sa-i spui numele de pe forum , varianta asta nu pare foarte discreta
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 kiss22

kiss22

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 149 Postari:
    • Inscris la:
      08 May 2015
  • Reputatie: 14

Postat 27 March 2018 - 06:09 PM

probabil 

accepta si 

daca ii trimitem 

mesaj cu 

prima si ultima litera din nickname ul de pe forum ...   ceva de genul ,  '' sunt de pe nimfomane , am userul  p .... ....l ''

spun si eu , poate ...

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 alinamnt

alinamnt

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 89 Postari:
    • Inscris la:
      18 March 2018

Postat 27 March 2018 - 06:19 PM

probabil
    accepta si
    daca ii trimitem
    mesaj cu
    prima si ultima litera din nickname ul de pe forum ... ceva de genul , '' sunt de pe nimfomane , am userul p .... ....l ''

spun si eu , poate ...

Nu trebuie neaparat sa te semnezi, dar daca suni si nu raspund, inseamna ca sunt ocupata si poti lăsa un mesaj pe care sa l vad si sa ti raspund cand sunt disponibilă!
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 jimmybc

jimmybc

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 106 Postari:
    • Inscris la:
      10 June 2013
  • Reputatie: 44

Postat 27 March 2018 - 08:25 PM

Putin ciudata chestia cu datul de mesaj in care sa-i spui numele de pe forum , varianta asta nu pare foarte discreta

O sa-i dau mesaj si ii zic ca sunt pizderie securistul :))... Glumesc... Am fost si eu la Alina si tineretea si finetea compenseaza lipsa de experienta... cel mai impresionat am fost de bloc... e WOW
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 rururu

rururu

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 81 Postari:
    • Inscris la:
      10 December 2012
  • Reputatie: 134

Postat 27 March 2018 - 09:19 PM

Ba fraților, o sa încep prin a va spune ca va invidiez pentru fătuca asta. Tocmai ce m-am întors de la ea si pot sa zic, ca de abea aștept sa o vizitez dinnou.
    Programarea am făcut-o prin mesaj iar după maxim 40 de minute, am fost la ea in apartament. Da...blocul ăla e wow. Apartamentul e curat si miroase bine, e ce trebe. Sincer aveam dubii in privința aspectului fizic dar după ce a deschis usa, am zis JACKPOT! Blonduță, drăguța si buna de pula frate!
    Am stat la o tigara, am povestit (ai ce sa povestești cu ea) după care m-am cerut la dus. Baie curată, geluri de dus, prosop curat, dinnou, e ce trebe.
    Ieșit de la dus, am intrat in camera iar după ce si-a dat halatul jos(m-a aștepta in halat) am vazut un corp de care n-am mai avut de ceva timp. Sâni micuți, numa buni de supt si lins si un funduleț de îmi venea sa mușc din el. A început fata cu un oral, protejat din păcate, dar bun. Deep, lent...bun. Intre timp eu ma jucam cu sânii ei care aveau niște sfârcuri erectile pe care dinnou îmi venea sa le mușc. N-am făcut-o, bineînțeles! 😂
    După câteva minute de oral, Alina a cerut sa trecem la normal, iar eu, văzând ca vrea sa folosească lubrifiant, am întrebat-o daca accepta sa ii ling putin păsărica. A fost de acord. Eh, de aici a început distracția. Gustoasa rău, păsărica Alinei iar după ce îmi amorțise si mie limba iar păsărica era baltă, Alina, după niște gemete si onduiri care cred ca aproape au dus-o la orgasm, mi-a zis “hai!”. 😂
    S-a pus pe spate iar eu am de abea așteptam sa o penetrez. Am început cu un misionar, după care i-am luat picioarele, i le-am pus pe umerii mei si am trecut la un umeri craci destul de brutal. (Scuze daca a fost prea, sunt destul de namilă). Nu după mult timp am trecut pe la spate unde dădea si ea niște contre de excepție după care, i-am spus sa se întindă pe burta si am continuat asa pana am finalizat. Nu înainte de a ii rade o palma sau doua peste funduletul ăla mișto. (Scuze inca o data, Alina dar nu m-am putut abtine 😂)
    Obosit, m-am ridicat, m-am imbracat, am mai stat la o tigara si o poveste după care am plecat. Nu m-am simțit grăbit deloc ba mai mult, banii i-am dat la sfârșit, fără sa mi ceara ea. Per total, eu unul chiar m-am simțit foarte bine si de abea aștept sa mai trec pe la ea ca mai am si alte idei. 😈

Note nu îmi place sa dau dar singurul loc unde nota ar fi sub 10 ar fi oralul. Nu-mi place deloc cu prezervativ. In rest, din partea mea, e cam 10 pe linie.
    V-am salutat si ciocane tari va doresc(sa futeti cu ele, nu sa va dați peste degete) 😂
    • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 don quijote09

don quijote09

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 5 Postari:
    • Inscris la:
      04 November 2017
  • Reputatie: 1

Postat 28 March 2018 - 02:42 PM

Mi-am facut azi o programare la d.soara prin sms pt ora 15.Ajung in zona mai devreme cu vreo 15 min si ii trimit sms daca pot urca sau e ocupata,nici un semn.Astept,imi zic ca poate e ocupata si nu imi poate raspunde,pe la 15 o sun,nu imi raspunde,zic sa mai astept ca poate are un client si na se paote intampla.fratilor am asteptat o juma de ora si i-am trimis diverse mesaje si am sunat-o de cateva ori,tot nu mi-a dat nici un semn.pana la urma am decis sa plec,doar nu am sa stau acolo ca un fraier...ce sa mai zic?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

2 useri citesc topicul

2 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi