Sari la conținut

Alina 0759181064


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am gustat si eu "bombonica" asta! Am finalizat de 2 ori in balon. Primul numar a fost foarte rapid (penetrare clasica), in 2 minute am fost gata, al doilea a durat cam 20-25 minute (caprita), au curs toate apele pe mine, dupa 'efort"! 40 minute door-to-door.

 

Aspect fizic general, nota 8. Experienta generala 8.5. Voi reveni!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara,

 

Sunt intors si eu de vreo 2 ore de la frumoasa domnisoara care efectiv m-a lasat masca. Totul a fost super ok, de la locatie pana la actiune. Dupa cateva incercari nereusite de a da de Alina la telefon i-am lasat un mesaj si astfel am facaut o programare intr-o ora.

 

Locatia este centrala, se poate ajunge foarte usor si se gasesc si locuri de parcare. Blocul este unul nou, apartamentul este foarte curat si frumos.

 

Ajuns la locatie Alina ma astepta intr-un halat, dupa ce am facut cunostinta am fugit la dus sa ma reimprospatez, chiar daca veneam de acasa. Iesit din dus ma fac comod, Alina isi da jos halatul si in fata mea apare o fata perfecta cu niste sani perfecti nici prea mari nici prea mici, slabuta cu un fund frumos.

Ca actiune a fost un OP destul de bun , dupa lady on top si finalizat in misionar. Mers la bucatarie stat la o tigara cu ea( eu fiind nefumator) mi-a dat un pahar cu apa si am stat la vorba. Al 2lea numar a inceput tot cu un OP , lady on top, doggy si misionar unde dupa cateva minute m-am oprit ca o chinuiam degeaba deoarece a2a finalizare nu iesea, nefiind vina alinei, ci vina mea

 

Locatie 10

Aspect 10

OP 9

NP 10

Igiena 10

 

De revenit cu siguranta cand voi mai ajunge in orasul natal . Si intradevar Alina miroase bestial , foloseste o crema de corp bestiala. Tine-o tot asa esti de 10 si implicarea ta acopera micile minusuri.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Buna seara,

 

Sunt intors si eu de vreo 2 ore de la frumoasa domnisoara care efectiv m-a lasat masca. Totul a fost super ok, de la locatie pana la actiune. Dupa cateva incercari nereusite de a da de Alina la telefon i-am lasat un mesaj si astfel am facaut o programare intr-o ora.

 

Locatia este centrala, se poate ajunge foarte usor si se gasesc si locuri de parcare. Blocul este unul nou, apartamentul este foarte curat si frumos.

 

Ajuns la locatie Alina ma astepta intr-un halat, dupa ce am facut cunostinta am fugit la dus sa ma reimprospatez, chiar daca veneam de acasa. Iesit din dus ma fac comod, Alina isi da jos halatul si in fata mea apare o fata perfecta cu niste sani perfecti nici prea mari nici prea mici, slabuta cu un fund frumos.

Ca actiune a fost un OP destul de bun , dupa lady on top si finalizat in misionar. Mers la bucatarie stat la o tigara cu ea( eu fiind nefumator) mi-a dat un pahar cu apa si am stat la vorba. Al 2lea numar a inceput tot cu un OP , lady on top, doggy si misionar unde dupa cateva minute m-am oprit ca o chinuiam degeaba deoarece a2a finalizare nu iesea, nefiind vina alinei, ci vina mea

 

Locatie 10

Aspect 10

OP 9

NP 10

Igiena 10

 

De revenit cu siguranta cand voi mai ajunge in orasul natal . Si intradevar Alina miroase bestial , foloseste o crema de corp bestiala. Tine-o tot asa esti de 10 si implicarea ta acopera micile minusuri.

 

Mulțumesc pentru recenzie, Andrei!

Te aștept oricând cu o deosebita plăcere!

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Buna Alina...mai esti in Bc?Am incercat sa te contactez azi,dar fara succes...

Bună! Da, sunt in Bacău! Cum am spus și mai sus, dacă nu răspund, imi lași un mesaj. Te aștept, pupici!😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

probabil

accepta si

daca ii trimitem

mesaj cu

prima si ultima litera din nickname ul de pe forum ... ceva de genul , '' sunt de pe nimfomane , am userul p .... ....l ''

 

spun si eu , poate ...

Nu trebuie neaparat sa te semnezi, dar daca suni si nu raspund, inseamna ca sunt ocupata si poti lăsa un mesaj pe care sa l vad si sa ti raspund cand sunt disponibilă!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Putin ciudata chestia cu datul de mesaj in care sa-i spui numele de pe forum , varianta asta nu pare foarte discreta

O sa-i dau mesaj si ii zic ca sunt pizderie securistul :))... Glumesc... Am fost si eu la Alina si tineretea si finetea compenseaza lipsa de experienta... cel mai impresionat am fost de bloc... e WOW

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Ba fraților, o sa încep prin a va spune ca va invidiez pentru fătuca asta. Tocmai ce m-am întors de la ea si pot sa zic, ca de abea aștept sa o vizitez dinnou.

Programarea am făcut-o prin mesaj iar după maxim 40 de minute, am fost la ea in apartament. Da...blocul ăla e wow. Apartamentul e curat si miroase bine, e ce trebe. Sincer aveam dubii in privința aspectului fizic dar după ce a deschis usa, am zis JACKPOT! Blonduță, drăguța si buna de pula frate!

Am stat la o tigara, am povestit (ai ce sa povestești cu ea) după care m-am cerut la dus. Baie curată, geluri de dus, prosop curat, dinnou, e ce trebe.

Ieșit de la dus, am intrat in camera iar după ce si-a dat halatul jos(m-a aștepta in halat) am vazut un corp de care n-am mai avut de ceva timp. Sâni micuți, numa buni de supt si lins si un funduleț de îmi venea sa mușc din el. A început fata cu un oral, protejat din păcate, dar bun. Deep, lent...bun. Intre timp eu ma jucam cu sânii ei care aveau niște sfârcuri erectile pe care dinnou îmi venea sa le mușc. N-am făcut-o, bineînțeles! 😂

După câteva minute de oral, Alina a cerut sa trecem la normal, iar eu, văzând ca vrea sa folosească lubrifiant, am întrebat-o daca accepta sa ii ling putin păsărica. A fost de acord. Eh, de aici a început distracția. Gustoasa rău, păsărica Alinei iar după ce îmi amorțise si mie limba iar păsărica era baltă, Alina, după niște gemete si onduiri care cred ca aproape au dus-o la orgasm, mi-a zis “hai!â€. 😂

S-a pus pe spate iar eu am de abea așteptam sa o penetrez. Am început cu un misionar, după care i-am luat picioarele, i le-am pus pe umerii mei si am trecut la un umeri craci destul de brutal. (Scuze daca a fost prea, sunt destul de namilă). Nu după mult timp am trecut pe la spate unde dădea si ea niște contre de excepție după care, i-am spus sa se întindă pe burta si am continuat asa pana am finalizat. Nu înainte de a ii rade o palma sau doua peste funduletul ăla mișto. (Scuze inca o data, Alina dar nu m-am putut abtine 😂)

Obosit, m-am ridicat, m-am imbracat, am mai stat la o tigara si o poveste după care am plecat. Nu m-am simțit grăbit deloc ba mai mult, banii i-am dat la sfârșit, fără sa mi ceara ea. Per total, eu unul chiar m-am simțit foarte bine si de abea aștept sa mai trec pe la ea ca mai am si alte idei. 😈

 

Note nu îmi place sa dau dar singurul loc unde nota ar fi sub 10 ar fi oralul. Nu-mi place deloc cu prezervativ. In rest, din partea mea, e cam 10 pe linie.

V-am salutat si ciocane tari va doresc(sa futeti cu ele, nu sa va dați peste degete) 😂

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Mi-am facut azi o programare la d.soara prin sms pt ora 15.Ajung in zona mai devreme cu vreo 15 min si ii trimit sms daca pot urca sau e ocupata,nici un semn.Astept,imi zic ca poate e ocupata si nu imi poate raspunde,pe la 15 o sun,nu imi raspunde,zic sa mai astept ca poate are un client si na se paote intampla.fratilor am asteptat o juma de ora si i-am trimis diverse mesaje si am sunat-o de cateva ori,tot nu mi-a dat nici un semn.pana la urma am decis sa plec,doar nu am sa stau acolo ca un fraier...ce sa mai zic?

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Mi-am facut azi o programare la d.soara prin sms pt ora 15.Ajung in zona mai devreme cu vreo 15 min si ii trimit sms daca pot urca sau e ocupata,nici un semn.Astept,imi zic ca poate e ocupata si nu imi poate raspunde,pe la 15 o sun,nu imi raspunde,zic sa mai astept ca poate are un client si na se poate intampla.fratilor am asteptat o juma de ora si i-am trimis diverse mesaje si am sunat-o de cateva ori,tot nu mi-a dat nici un semn.pana la urma am decis sa plec,doar nu am sa stau acolo ca un fraier...ce sa mai zic?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

fusei si eu la Alina ! Stabilirea intalnirii a fost putin anevoioasa din cauza disponibilitatii reciproce dar totusi s-a concretizat.Are apartamentul in zona Casei de Oaspeti , locatie de lux - apartament nou. Alina este o domnisoara tinerica ,cocheta ,foarte draguta ( ochi f.frumosi ),sani medii-frumosi si un trup frumos.Am palavragit putin dupa care m-a invitat in dormitor unde ne-am apucat de treaba.A initiat un OP executat bine ,fara graba , fara atentie la anexe (este inca incepatoare!) si  prezervativul asta este moartea pasiunii !.Ne-am hotarat sa trecem la NP si a fost o alegere inspirata ! Alina este maxima cand vine vorba de sex normal ,se implica puternic si-l face cu mare placere (se uda natural,te trage spre ea ,geme natural-spun eu).Am schimbat mai multe pozitii si am terminat glorios in caciulita. Am mers la dus ,echipat si plecat.Eu o sa revin cu placere ,este incepatoare dar are potential mare.Note : apartament (10) , igiena (10), aspect Alina (9+),OP - 8+ (din cauza prez.), NP - 10 (frumos,implicare totala), Atitudine - 10 (nu face FK),halat - 100 lei (30 min)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...