Sari la conținut

Alina 0759181064


Postări Recomandate

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Salutare la toata lumea,

 

Ma tot uitam pe recenziile facute Alinei si parca nu imi venea a crede ca poate sa fie asa de bine ...  astazi m-am hotarat sa fac si eu o vizita si bine am facut.

 

Am facut programare prin sms si am ajuns in locatie ... din cum am intrat in scara am ramas placut surprins de locatie, si apartamentul este pe masura.

In spatele usii imi deschide o domnisoara super dragutza cu niste ochi dupa care intorci privirea pe strada de iti rupi gatul. Ma astepta intr-un tricou lung pana sub fund sub care intrezareai funduletul mic si obraznic. Stam la o tigara si povestim putin si incercam sa fur un zambet insa Alinuta nu prea era in apele ei pentru ca era destul de obosita dupa cum mi-a zis chiar ea.

Ma bag la un dus si intru in camera de actiune, vine si printesa dupa mine si imi dezvlauie un corp de pustoaica (cam subtirica pentru gustul meu ... pacat ca a slabit dupa spusele ei) cu sani medii insa foarte receptivi si un fundulet mic si obraznic. Ajunge langa mine si incep sa o mangai si sa imi pun buzele pe pielea ei tanara, moment in care imi raspunde cu un tresarit si am vazut un prim zambet cu coada ochilui ...  in gandul meu - stai putin ca aici e loc de joaca. Am asezat-o pe pat si am inceput sa o dezmierd cu sarutari incepand cu sanii si ajungand la pasarica parfumata si dulce, am continuat in cunnilingus pana a ajuns la orgasm (confirmat chiar de ea chiar daca nu mai era nevoie) inca un zambet :P .

Ma intoarce pe mine pe spate si incepe un oral protejat incet ... tandru care chiar daca nu a fost cu atentia la zonele adiacente a fost foarte placut. Trecut in lady on top imbratisati ca doi indragostiti... Pentru ca stiam ca e obosita am preluat eu initiativa in misionar si apoi pe la spate cu o priveliste deosebita, pozitie in care am si finalizat. 

Trecut la dush .... am mai stat la o tigara fara sa fiu zorit, timp in care am primit mai multe zambete, motiv pentru care tind sa cred ca a fost o experienta placuta si pentru printesa.

 

Locatie 10+

Aspect 9 ... doar din prisma faptului ca e prea slabuta pentru gustul meu (pacat ca a slabit)

Igiena 10

OP 9 ..   nota este pentru ca a fost protejat .... insa ar fi un 10 plin daca ar fi neprotejat chiar daca este fara atentia la zonele adiacente .... tandretea ei ma ducea cu gandul la o fosta amanta 

Normal 10 ....  implicare ... mangaieli, te trage catre ea .... gemete care imi place sa cred ca erau adevarate

Halat 100 lei numarul

 

De revenit cu siguranta ...  experienta a fost ca si cum as fi fost cu o colega din liceu care nu am reusit niciodata sa o am 

 

Pupici Alinuta ...  sper sa te vad curand

  • Like 2
Link spre comentariu

Alina o super fata!!!

 

Programarea facuta prin sms,ajuns la locatie ma indruma catre cuibusorul de nebunii,apartament situat undeva in zona centrala,curat,baia dotata cu

tot ce trebuie. Alina o fata migniona,frumusica,cu pielea catifelata,cu sani micuti dar frumosi si atenta cu clientul.Dupa dusurile de rigoare actiunea debuteaza cu un oral proteja,

fara atentie zonelor adiacente - nota 8,trecut la normal in pozitia dogy style cu implicare din partea Alinei continuat si finalizat in misionar cu aceiasi implicare din patre Alinei - nota 9,5.

 

Recomand,de revenit cu siguranta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

Nu te-am intrebat,funduletul tau cel obraznic primeste si el vizitatori? :hmmm

Din cate stiu eu, nu! Dar cred ca merita sa dai un telefon si sa intrebi. E posibil sa primesti raspunsuri diferite in privat, fata de cele oferite in public.

Spor.

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Salutare,

 

am revizitat aceasta scumpa domnisoara si totul este la superlativ.

Trebuie sa recunosc ca nu e cea mai "extraordinara" experienta insa cred ca este un lipici intre noi si atunci lipsurile nu se mai simt.

 

Pupici Alinutza ... sper sa ne revedem curand.

Link spre comentariu

Salutare,

 

am revizitat aceasta scumpa domnisoara si totul este la superlativ.

Trebuie sa recunosc ca nu e cea mai "extraordinara" experienta insa cred ca este un lipici intre noi si atunci lipsurile nu se mai simt.

 

Pupici Alinutza ... sper sa ne revedem curand.

ieri la 15:00 ai fost? ca atunci m-a amanat pe mine, desi trebuia sa ne vedem lol

Link spre comentariu

vizitat ieri domnisoara alina

locatie in spate socar , unul din blocurile noi

locatie nota 10 garsoniera cu bucatarie open space

alina o tipa ff draguta si finuta in jur de 1,60 si 50-54 de kg , piele foarte fina , sani micuti frumosi cu sfarcuri ce raspund la saruturi, blonda cu un zambet larg si o voce suava deci nota 10 pentru ce ce prefera fetele mignione

pentru dus am primit prosop , iar baia era dotata cu numeroase geluri de dus , am optat pentru nivea man

alina nu ti permite sa o saruti pe buze si nici sex anal , in rest trebuie sa fii doar inventiv

am optat pentru un numar 100 ron , OP + NP, aprox. 30 min in care nu esti grabit absolut deloc

notele juriului OP  8 (nu prea da atentie la sateliti ), NP 10

de revenit , deci recomand

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

vizitat ieri domnisoara alina

locatie in spate socar , unul din blocurile noi

locatie nota 10 garsoniera cu bucatarie open space

alina o tipa ff draguta si finuta in jur de 1,60 si 50-54 de kg , piele foarte fina , sani micuti frumosi cu sfarcuri ce raspund la saruturi, blonda cu un zambet larg si o voce suava deci nota 10 pentru ce ce prefera fetele mignione

pentru dus am primit prosop , iar baia era dotata cu numeroase geluri de dus , am optat pentru nivea man

alina nu ti permite sa o saruti pe buze si nici sex anal , in rest trebuie sa fii doar inventiv

am optat pentru un numar 100 ron , OP + NP, aprox. 30 min in care nu esti grabit absolut deloc

notele juriului OP 8 (nu prea da atentie la sateliti ), NP 10

de revenit , deci recomand

Mulțumesc frumos! Te pup și te mai aștept cu drag!😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...