Sari la conținut

Se mai intoarce mod1 pe forumul asta?


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ca vreau sa mai baneze niste trolli prosti si proxeneti ca Picon si sa mai curete aria de curve tepare gen Deliapizdiic si BettyBlue!  

 

 

Ala macar modera spre deosebire de sarmalagiul lui peste prajit!  

Dacă mai era Mod1 pe aici, nu apucai 2 postări! Să-l pupi în pulă pe Pisicuts, că mai apuci și tu să "trăiești" câteva ore/user! :laugh2

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dacă mai era Mod1 pe aici, nu apucai 2 postări! Să-l pupi în pulă pe Pisicuts, că mai apuci și tu să "trăiești" câteva ore/user! :laugh2

Am luat doua puncte de avertisment de la Mod1 prin ianuarie :))))))), e prin zona.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Sunt curios daca stie cineva cine sunt Bing(1) si Facebook si de ce nu le putem vedea profilul ?Dar Bing(2) ?

 

Ai primit (-1) de la Facebook?

Nasol.

Mi s-or terminat minutele de convorbiri peste ocean, ca altfel il sunam pe Mark, ... Mark Zuckerberg, si-l rugam sa-ti dea si un plus (+1) ... in compensatie.

Da', eu domnisor fiind, ai unu de la mine. Adica (+1), ca oricum Mark, ... Mark Zuckerberg, mi-l da inapoi, cu varf si indesat.

Link spre comentariu
  • Oras:da
  • Oras:da

Ai primit (-1) de la Facebook?

Nasol.

Mi s-or terminat minutele de convorbiri peste ocean, ca altfel il sunam pe Mark, ... Mark Zuckerberg, si-l rugam sa-ti dea si un plus (+1) ... in compensatie.

Da', eu domnisor fiind, ai unu de la mine. Adica (+1), ca oricum Mark, ... Mark Zuckerberg, mi-l da inapoi, cu varf si indesat.

Ce-ai facut Bobita ? 

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Cat se poate de evident, ai ajuns vedeta mondiala, Bing - Microsoft - Bill Gates te vrea fara numar. Restul sunt victime colaterale  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...