Sari la conținut

Reala 0732179463?


run94

Postări Recomandate

Ho ma ce asa paguba cine plm credeti ca se duce sa ii spuna lu ma-sa ca se fute asta . Dupa ce ca ne-a facut un bine omu si am vazut , asa va plangeti ca nu pun curvele poze cu fata. eu nu vad nimic rau in a ne arata fb loc din contra ne ajuta sa vedem , sa stim sigur daca e fake sau nu , cat de prost sa fi sa te duci sa o dai in gat la familie ? pe tine te intereseaza sa futi sau sa dai curvele in gat . Eu zic ca nu i nimic grav din contra ar trebuii sa stim la toate curvele fb cine stie sa le posteze , asa nu ne mai luam si noi teapa ,,,

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Ho ma ce asa paguba cine plm credeti ca se duce sa ii spuna lu ma-sa ca se fute asta . Dupa ce ca ne-a facut un bine omu si am vazut , asa va plangeti ca nu pun curvele poze cu fata. eu nu vad nimic rau in a ne arata fb loc din contra ne ajuta sa vedem , sa stim sigur daca e fake sau nu , cat de prost sa fi sa te duci sa o dai in gat la familie ? pe tine te intereseaza sa futi sau sa dai curvele in gat . Eu zic ca nu i nimic grav din contra ar trebuii sa stim la toate curvele fb cine stie sa le posteze , asa nu ne mai luam si noi teapa ,,,

Link spre comentariu

Pai ce concurenta daca nu au curve de care ne place noua sunt batuti in cap ? Daca tot sunt pesti printre noi sa le dau niste apa sa nu se inece. sa aduca in plm curve mai multe daca vor bani. Sau daca nu sa stea in morti lor in banca lor ca din cauza lor sa nu vedem nici noi fb. Mi se pare aiurea

Link spre comentariu

Pai ce concurenta daca nu au curve de care ne place noua sunt batuti in cap ? Daca tot sunt pesti printre noi sa le dau niste apa sa nu se inece. sa aduca in plm curve mai multe daca vor bani. Sau daca nu sa stea in morti lor in banca lor ca din cauza lor sa nu vedem nici noi fb. Mi se pare aiurea

Mersi frate, nici nu stiam ca nu am voie sa postez profilul.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Fratilor deja ajungeti prea departe n am eu treAba cu familia ei , doar ca nu ma asteptam sa lucreze in Craiova, stiu ca a lucrat in Italia,Germ .. etc.

Nu te-a acuzat nimeni ca esti peste sau ceva de genul ca o sa-i anunti familia. Important este sa nu se mai posteze aceste informatii personale.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Pai ce concurenta daca nu au curve de care ne place noua sunt batuti in cap ? Daca tot sunt pesti printre noi sa le dau niste apa sa nu se inece. sa aduca in plm curve mai multe daca vor bani. Sau daca nu sa stea in morti lor in banca lor ca din cauza lor sa nu vedem nici noi fb. Mi se pare aiurea

In cazul in care nu ai observat sunt destui care se duc la aceste fete deci automat castiga doar ei nu si fetele. Sunt destui pesti care intra pe acest site si verifica ce discutam noi.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Mda zile frate curve direct nu te mai ascunde. Si aviz la pești mi se rupe mie pula de ei ca imi citesc mie comentarile . Eu intenționat o sa fac asa sa vad ce rezolva . Ca pana la urma tot ei au de pierdut ca daca noi ne unim si nu se mai duce nimeni la curvele lor . Astea o sa moara de de foamne din pesti o sa devina racanei

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...