Sari la conținut

Subforumul lui INES!


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Superbă auzi... O gândi care suferă de strabism si are ochi in parti, nu știe pe ce continent se afla india,dar e mandra de asta pe Min 20 comentarii, proastă de pute, labilă in sensul ca a umplut sg paginii, de neîncredere ca a săpat n persoane de aici ca nu erau de acord cu ea, o strâmbă care are recenzii cu 20,30kile in plus față de fotoshopul anunțat vedeți recenzia bătrâni george.

O nasoală comună si strofă de prost gust si neam, ca imi vine voma numa cand ii vad nicku'

 

Roz, inceteaza cu invidia cand vezi ca unele sunt apreciate, asta ai facut decand te stiu aici.

Pe mine m-a amuzat rau cu insitentele despre India...  :laugh2  :laugh2  :laugh2

O tinea una si buna sa nu aiba de facut un pas inapoi.

Dar, in comparatie cu tine, si cu 20-30 kile in plus, ar arata trasnet!

Doar te-am vazut cu totii in maieul ala patat cu...  :laugh2

Jegos caracter ai! (ca si maieul)  :laugh2

 

Da-i raport repede! Poate ma baneaza!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Cand eu voi ajunge sa arat ca Ines bețivancă vomitata de aprox 200 kilo in live si parul ca mătură uscat si ciopartit de cand te futeai pe bani gen arați cam dracu de peste un deceniu ma jur că imi sfârșesc viața singură de 'invidie'

Nu stiu cat stii ti cum arat baborniță împuțită,bețivă si pușcăriașă, dar te asigur ca-s o femeie al naibii de frumoasă.

Ba chiar pt unele persoane de pe ambele forumuri de încredere superbă.

Nu ca tine vaca transpirată. Si nu ca vaca photoshopata

Pisa.m.as pe creșterea ambelor ca scoancse din caracter sunteți amândouă.

 

Acum permiteți-mi sa ma întorc la partenerul meu de date. Un bărbat cum nici plătiți nu veți întâlni vite ratate

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cand eu voi ajunge sa arat ca Ines bețivancă vomitata de aprox 200 kilo in live si parul ca mătură uscat si ciopartit de cand te futeai pe bani gen arați cam dracu de peste un deceniu ma jur că imi sfârșesc viața singură de 'invidie'

Nu stiu cat stii ti cum arat baborniță împuțită,bețivă si pușcăriașă, dar te asigur ca-s o femeie al naibii de frumoasă.

Ba chiar pt unele persoane de pe ambele forumuri de încredere superbă.

Nu ca tine vaca transpirată. Si nu ca vaca photoshopata

Pisa.m.as pe creșterea ambelor ca scoancse din caracter sunteți amândouă.

 

Acum permiteți-mi sa ma întorc la partenerul meu de date. Un bărbat cum nici plătiți nu veți întâlni vite ratate

 

Cum evita cand ti se sparg cosurile alea de corp? Poarta umbrela?  :laugh2

Esti frumoasa, asa cum te contrazici cu toata lumea pe teme bine stiute, dar de tine stiute altfel...

Arati oribil, jignesti, injuri si de morti sau parinti... apoi apari zana din visele tale!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cum evita cand ti se sparg cosurile alea de corp? Poarta umbrela? :laugh2

Esti frumoasa, asa cum te contrazici cu toata lumea pe teme bine stiute, dar de tine stiute altfel...

Arati oribil, jignesti, injuri si de morti sau parinti... apoi apari zana din visele tale!

E dusa,las-o!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Si da! Vaci împuțite care aveți botul mânjit constant de căcat de forum. Fac câte reporturi vrea pizda mea si după ce am fost finuta consecutiv cu fiecare si nu încetați panarama va fac cum sunteți fiecare pr față.

Si pana cand nu o sa simtă adminul de sici sa o ceară in căsătorie si sa insistente cu lunile pt nici una dintre voi rebuturi shhh si ciocul mic

Stăpâna lu pisicuts e cam acasă!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Si da! Vaci împuțite care aveți botul mânjit constant de căcat de forum. Fac câte reporturi vrea pizda mea si după ce am fost finuta consecutiv cu fiecare si nu încetați panarama va fac cum sunteți fiecare pr față.

Si pana cand nu o sa simtă adminul de sici sa o ceară in căsătorie si sa insistente cu lunile pt nici una dintre voi rebuturi shhh si ciocul mic

Stăpâna lu pisicuts e cam acasă!

Iară vorbești la plural? Ce ai băut?

  • Like 2
Link spre comentariu

Certurile acestea intre fetele astea tinere sunt inofensive si nu ar trebui sa se supere una pe cealalta.

In schimb, ele ar trebui sa-si arunce privirile spre @amada, pentru ca, daca nu sunt atente, vor ajunge ca ea : ratate, alcooliste, fara un job, incompetente.

 

Din ce observ, copila asta analfabeta, care se autointituleaza @sarlotica, are cele mai mari sanse de a o lua pe urmele betivancei.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

@sarlotica, are cele mai mari sanse de a o lua pe urmele betivancei.

Nu mai sta cu limba în pizda mea,lache flaușat ! N-am oase să îți dau astăzi !

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Arata , dar tot degeaba  , atata timp cat face anturaje proaste si se  pitzipoanceste in fel si chip

 

Ca ea ai putea sa spui ca sunt sute (chiar mii) de Ines in Romania , diferenta o face atitudinea si comportamentul

Adica la asta te referi, nu ? :))))) Atitudinea mea face diferenta :)))

post-250291-0-18998000-1521407497_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Certurile acestea intre fetele astea tinere sunt inofensive si nu ar trebui sa se supere una pe cealalta.

In schimb, ele ar trebui sa-si arunce privirile spre @amada, pentru ca, daca nu sunt atente, vor ajunge ca ea : ratate, alcooliste, fara un job, incompetente.

 

Din ce observ, copila asta analfabeta, care se autointituleaza @sarlotica, are cele mai mari sanse de a o lua pe urmele betivancei.

 

Nu e cazul sa-mi tot arati cat te oftici, nu a fost sa fie... :)

Mai cauta-ma.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...