Sari la conținut

DeliaPisii necenzurata - sa fie aceasta?


Postări Recomandate

Nu ling nimic, pisa-m-as pe tine.

Ba chiar m-am contrat cu ea/el in mod repetat.

Dar ceea ce faci tu nu esti normal, baga-mi-as pula-n gura ta de lacheu.

Ce mortii tei te intereseaza cum arata la fata cu adevarat? Asta e atitudine de stalker psihopat, asa ca sa-ti dau un lat de pula-n piept.

 

 

Ma intereseaza rahatule ca individa ma ameninta si ma denigreaza de 7 luni !  Si are si PESTE!  

 

 

 

 

Ia-ti o portie de basina in gura si suge-mi curul, rahatule!  

 

 

Hai mars pe IGNORE cocalar coclit! 

Link spre comentariu

Pune poza aici cu amenintarile.

Cine pula mea esti tu sa te denigreze? Ai vreun review, esti un utilizator serios?

Nu te intereseaza cine sunt, dar da, sunt vechi pe forumul asta din 2012, dar nu spun la toti rahatii de cocalari cocliti contul meu autentic!  

HAI JET!  

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Cacat esti tu ca lingi curul unei curve care nu da doi bani pe tine!  

Ba masturbel,nimeni n-a atacat-o pe Delia mai mult ca mine,dar nu cu poze false si alte cacaturi de pusti gaozar.

N-ai cum s-o ataci la capitolul aspect fizic,PLM la capitolul asta sta bine.

  • Like 1
Link spre comentariu

Rahati ca el trebuie sa ajungă la spitalul 9

WC-urile publice ca tine ar trebui sa ajunga la penitenciarul de la  Targsor Nou, nu sa presteze pe piata asta  si sa aiba si PROXENET si sa mai si fraudeze alegerile permitand clonelor si labarilor sa te voteze! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu te intereseaza cine sunt, dar da, sunt vechi pe forumul asta din 2012, dar nu spun la toti rahatii de cocalari cocliti contul meu autentic!  

HAI JET!

 

Din 2012 te tot baneaza motanul, așa de important ești aici =)) =)) =))

Du-te și băgate in parcări sa dai zăpada, mai faci și tu un ban =))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

WC-urile publice ca tine ar trebui sa ajunga la penitenciarul de la  Targsor Nou, nu sa presteze pe piata asta  si sa aiba si PROXENET si sa mai si fraudeze alegerile permitand clonelor si labarilor sa te voteze!

 

Bobita ia un sanax, te-ai enervat prea de dimineața =))

Ahh pardon stai ca nu ai dormit deloc de aseară ca ai stat sa ma cauți pe fb =))

Link spre comentariu

Ba masturbel,nimeni n-a atacat-o pe Delia mai mult ca mine,dar nu cu poze false si alte cacaturi de pusti gaozar.

N-ai cum s-o ataci la capitolul aspect fizic,PLM la capitolul asta sta bine.

Dar ea care ma denigreaza si ma insulta de 7 luni ce este?

Macar daca si-ar vedea de treaba ei. 

 

Si nu, ea imi este stalker, nu eu!  Ma urmareste peste tot pe DG si alte arii si mai baga o porcarie de parca ea ar fi indragostita de mine!   

 

Ea, un  WC public si un potential focar biologic si o sclava sexuala al unui proxenet , sa ma denigreze pe mine  pe forum permanent!   

 

Deci, normal ca o sa reactionez de fel fiindca gunoaiele si WC-urile publice ca ea si pestele ei care posteaza cateodata in locul ei asta MERITA!  

Link spre comentariu

Bobita fă o laba după pozele mele și îți revi =))

Mai degraba vomit  pe  penalo! 

 

 

Tu nu intelegi ca nu sunt deloc indragostit de tine si de silicoanele tale de rahat ?  

 

Ca minionele brunete rapanoase prost  siliconate nu sunt deloc pe gustul meu, ca-mi plac doar fetele inalte si blonde ?  

 

Ca nu ma atragi deloc?

 

Ca eu am ce am cu tine fiindca ma denigrezi si ma tot insulti de asta-vara?

 

Ca in fata mea nu valorezi nici 50 lei?  

 

ASA IDIOATA ESTI DE NU INTELEGI CA NU-MI PLACE DELOC DE TINE?  

Link spre comentariu

Bobita cu un nume aruncat in vânt nu dovedești nimic =))

Aseară dacă nu ai fost atent ți-am spus numele la mai mulți , dar dormi in ghete .

Ai spus tu, dar rozkendra a pomenit doar numele asta de Emiliano si l-a descris ca avand mutra de Ferentari, inclusiv si despre tine.

 

 

Acusi se scoala si te face KO iar!  

Link spre comentariu

A căutat și el pe fb, când vede o fata bruneta , gata sunt eu =))

Eu cred ca el defapt vrea sa se razbune pe fata aia, si de asta i-a pus pozele ei aici.  A incercat sa dea de inteles ca esti tu pentru ca acele poze sa nu fie sterse imediat de admin si sa creeze rating .  Asta e scopul lui defapt: razbunare pe acea dameza !

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...