Sari la conținut

Vizitator andreeamilitari

Postări Recomandate

  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Sporturi extreme pe timp de iarna. Prin nămeți, partea 1.
 

După acel calificativ negativ pe care l-am primit de la Andreea, pentru că am încercat să o ajut, azi am sunat pentru programare ca să pot da și eu calificativ pentru prestația ei. Și-a cerut scuze pentru că nu prea știa cu ce se mănâncă setările din forum. E ok, nici eu nu știu căte grame are un ruj sau din ce o fi făcut fondul de ten .
 

Locația : 9  - Destul de curat la baie, apa caldă , gel de duș și prosop curat adus de Andreea, îl avea probabil la uscat. În baie se afla o mașină de spălat în care erau rufele “ prosopul arăta curat, deci sigur a fost și spălat “ . Camera are un pat foarte mare în care te poți zbengui la greu, în ansamblu un apartament îngrijit ... nu am ce obiecta. Bine ... singura obiecție este ca e cam departe, se ajunge destul de greu, dar fata ca prestație este super ok.

Aspect : 8.5 - O fata drăguța, simpatică, un pic rușinoasă dar care eu presimt că se va schimba la o a doua întâlnire într-o micuța perversă. Cred ca are 1.60 aproximativ, (mie îmi vine până la piept)  zâmbet drăguț, greutate 50 si ceva, fund frumos bun de penetrat pe la spate, o pereche de sâni frumoși, măricei cu sfârcuri numai bune de supt. Pozele confirmă că sunt ale ei și sunt din locatia aia, deasupra patului este acel poster din poze. A zis ca o sa incerce sa mearga la sala de fitness pentru a scăpa de grăsimița de pe burtica, nu este ceva deranjant dar ii va prinde bine un pic de sport în afara apartamentului.
 

Oral : 8 - Il face un picuț rapid dar dacă ii setezi viteza nu te refuză, experiența asta de București, nu este ca cea din afara localităti, aici lumea are mai multe fantezii. A avut grijă și de zonele adiacente, un pic testicular cu limbuța, un pic lins pe lateral … un pic spre deep. Din păcate nu a putut trece de 50-55 % din penis, ea este mică de statură și gura ei la fel   .
 

Normal : 8 - Mi-a plăcut destul de mult, se implică, geme frumos plăcut auzului. Din păcate nu stă și ea deasupra, ar fi fost frumos să o pot vedea deasupra și sa pot trage din sfârcurile ei un pic de lăptic. Am început în stilul „doggy style” apoi am trecut în „misionar” unde m-am înmuiat un pic. Prezervativul mă tinea un pic de penis, stres cu un șervețel și fata a început iarăși cu un oral controlat la ritm de mine. Aici eu m-am întins sa iau prezervativul desfăcut ( cel adus de mine ) , și mi-a făcut semn sa mai aștept sa îmi mai fac oral pana este 100% strong, de apreciat ca a fost ca la carte. Am trecut apoi în poziția “misionar” o perioadă mică , are o oglindă în partea dreaptă a patului așa ca am ridicat-o și întors-o pentru o altă penetrare „emperor”, aici am avut parte si de FK, asa că inceput sa circule iar sângele în instrument și după vreo incă 5 minute cred, am finalizat în balonaș. FK a zis ca nu face cu toată lumea, decât dacă există ceva chimie, asa ca nu este inclus în meniu pentru toți. Chimia a început atunci când mi-a acordat calificativ negativ ... :) .

 

Anal : Nu face

 

Atitudine GFE : 8 - Se mulează după placul persoanei care se află în fața ei, dacă sunteți finuți cu ea, să știți că faceți treabă bună. Am răs un pic cu ea, este comunicatiă dar și reținută un pic pentru că este mai timidă. Chiar dacă este un pic cam departe pentru mine, am să îi mai fac o vizită să văd dacă poate fi un pic mai destinsă, mai mult „GFE” căci asta căutam majoritatea.
 

Servicul chibrit : 100 bete
 

Ps. @Coacazulfermecat, tu  chiar esti fermecat ai avut dreptate cu “ urmatoarea “ . Suntem egali la datoria cu berea pentru că recenzia asta șterge datoria de la ventriloc.

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator andreeamilitari
Reputație: 0

Sporturi extreme pe timp de iarna. Prin nămeți, partea 1.

 

După acel calificativ negativ pe care l-am primit de la Andreea, pentru că am încercat să o ajut, azi am sunat pentru programare ca să pot da și eu calificativ pentru prestația ei. Și-a cerut scuze pentru că nu prea știa cu ce se mănâncă setările din forum. E ok, nici eu nu știu căte grame are un ruj sau din ce o fi făcut fondul de ten .

 

Locația : 9 - Destul de curat la baie, apa caldă , gel de duș și prosop curat adus de Andreea, îl avea probabil la uscat. În baie se afla o mașină de spălat în care erau rufele “ prosopul arăta curat, deci sigur a fost și spălat “ . Camera are un pat foarte mare în care te poți zbengui la greu, în ansamblu un apartament îngrijit ... nu am ce obiecta. Bine ... singura obiecție este ca e cam departe, se ajunge destul de greu, dar fata ca prestație este super ok.

 

Aspect : 8.5 - O fata drăguța, simpatică, un pic rușinoasă dar care eu presimt că se va schimba la o a doua întâlnire într-o micuța perversă. Cred ca are 1.60 aproximativ, (mie îmi vine până la piept) zâmbet drăguț, greutate 50 si ceva, fund frumos bun de penetrat pe la spate, o pereche de sâni frumoși, măricei cu sfârcuri numai bune de supt. Pozele confirmă că sunt ale ei și sunt din locatia aia, deasupra patului este acel poster din poze. A zis ca o sa incerce sa mearga la sala de fitness pentru a scăpa de grăsimița de pe burtica, nu este ceva deranjant dar ii va prinde bine un pic de sport în afara apartamentului.

 

Oral : 8 - Il face un picuț rapid dar dacă ii setezi viteza nu te refuză, experiența asta de București, nu este ca cea din afara localităti, aici lumea are mai multe fantezii. A avut grijă și de zonele adiacente, un pic testicular cu limbuța, un pic lins pe lateral … un pic spre deep. Din păcate nu a putut trece de 50-55 % din penis, ea este mică de statură și gura ei la fel .

 

Normal : 8 - Mi-a plăcut destul de mult, se implică, geme frumos plăcut auzului. Din păcate nu stă și ea deasupra, ar fi fost frumos să o pot vedea deasupra și sa pot trage din sfârcurile ei un pic de lăptic. Am început în stilul „doggy style” apoi am trecut în „misionar” unde m-am înmuiat un pic. Prezervativul mă tinea un pic de penis, stres cu un șervețel și fata a început iarăși cu un oral controlat la ritm de mine. Aici eu m-am întins sa iau prezervativul desfăcut ( cel adus de mine ) , și mi-a făcut semn sa mai aștept sa îmi mai fac oral pana este 100% strong, de apreciat ca a fost ca la carte. Am trecut apoi în poziția “misionar” o perioadă mică , are o oglindă în partea dreaptă a patului așa ca am ridicat-o și întors-o pentru o altă penetrare „emperor”, aici am avut parte si de FK, asa că inceput sa circule iar sângele în instrument și după vreo incă 5 minute cred, am finalizat în balonaș. FK a zis ca nu face cu toată lumea, decât dacă există ceva chimie, asa ca nu este inclus în meniu pentru toți. Chimia a început atunci când mi-a acordat calificativ negativ ... :) .

 

Anal : Nu face

 

Atitudine GFE : 8 - Se mulează după placul persoanei care se află în fața ei, dacă sunteți finuți cu ea, să știți că faceți treabă bună. Am răs un pic cu ea, este comunicatiă dar și reținută un pic pentru că este mai timidă. Chiar dacă este un pic cam departe pentru mine, am să îi mai fac o vizită să văd dacă poate fi un pic mai destinsă, mai mult „GFE” căci asta căutam majoritatea.

 

Servicul chibrit : 100 bete

 

Ps. @Coacazulfermecat, tu chiar esti fermecat ai avut dreptate cu “ urmatoarea “ . Suntem egali la datoria cu berea pentru că recenzia asta șterge datoria de la ventriloc.

(Sper că e bine cum scriu):))

Buna. Și mulțumesc frumos pentru părere.

Și să știi că eu nu sunt minion( ești tu prea mare) :).

Și în legătură cu prosoapele din mașină ,încă nu apucasem sa le scot că ai venit tu și mna... Țin foarte mult la igiena și cred că s-a văzut. Era urât sa te las sa astepti.

Sper că a meritat drumul și frigul suportat pe drum pentru a veni la mine. :*

Data viitoare o sa fiu ceva mai perversa pentru că astăzi am fost puțin cam timida .

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Cum se prezintă păsărica? Labii mici, mari? Cărnoasa?

 

Vârstă de 20 e reala?

 

Pai eu detaliez așa:

- pasărică proaspata epilata, fara mirosuri sau alte probleme

- nu este nici stramtă să te doară cand vrei sa penetrezi si nici larga sa dai naiba in gol ( am observat ca a dat cu un unguent de la durex pentru alunecus :)

- are labii mici, frumosi, fara zbarcituri... na, trup tanar.

- varsta 19-22, in ziua de azi greu poti sa iti dai seama , am vazut fete de 16 ani care aratau ca de 22, cele din tipul comunismului se coceau mai tarziu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cuburești
  • Oras:Cuburești

Dragule știu ce pot și ce fac și de asta îmi permit să am preturile astea.

Daca eram vreo tuta și nu știam să satisfac un bărbat poate aveam preturile mai mici.

Dar totuși mulțumesc frumos de sfat.

Din jumătatea de recenzie pe care o ai rezulta clar ca ceri prea mult. Dar e dreptul tău, sa stai sa aștepți fraieri

Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Hai mersi, ți am dat un plus.

Zici ca are labii mici, frumoși? :)))))

Sincer nu mi-am permis sa ii fac poze la păsărica, eu m-am dus sa fut nu sa fac poze ca sa le pun în rama :) . Mergi si vezi tu personal dimensiunea...

Link spre comentariu
  • Oras:Cuburești
  • Oras:Cuburești

Sincer nu mi-am permis sa ii fac poze la păsărica, eu m-am dus sa fut nu sa fac poze ca sa le pun în rama :) . Mergi si vezi tu personal dimensiunea...

 

Moșule, cum adică labii frumoși?

 

 

EȘTI CHIAR ANALFABET?

Link spre comentariu
  • Oras:Cuburești
  • Oras:Cuburești

Ginecologule ,tu chiar esti labar din cate vad. Daca vrei sa te tragi de șireturi, cauta la tine prin familie.

Bai nesimțitule, analfabetule, nu te lega de familie ca îți fut 2 palme virtuale de ți se face log off de pe forum

Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Ba pielea puli ce esti . Daca iti fut un bocanc in gura, începi sa te cauti de dinti prin iarba. Tigan borat si labar ,altceva nu esti.

Link spre comentariu
Vizitator andreeamilitari
Reputație: 0

Probabil suni fix când sunt ocupată și nu pot răspunde și când termin nu îmi pot permite sa sun înapoi .oricum azi lucrez până târziu

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tot urmarind site-ul publi24 dau de o anume Andreea zona militari residence. Poze promitatoare iau numarul dau o cautare rapida pe forum, dau de aceasi tipa la sectiunea testate plus multe alte poze fata de publi24. A durat ceva pana m-am hotarat sa o contactez, ceea ce ma facut sa o sun a fost postul ei de acum 2 zile in care spunea ca sunt ultimele 2 zile in Bucuresti.

Am zis Ok, acum este momentul sa profit si sa o vizitez. Am plecat de acasa am apelat-o si am intrebat-o daca este libera in vreo 10-15 minute. Mi-a raspuns ca intr-o jumatate de ora pot sa vin. Deh este vina mea ca nu am aplecat mai devreme.. asa ca am mai pierdut putin timpul (ajung in 7-8 minute la ea de la mine de acasa).

Am ap3lat-o din nou, mi-a spus ca este gata si ca pot sa vin,mi-a explicat cum ajung la ea ce interfon etc. Am iesit din lift am gasit usa deschisa si ce sa crezi.. Surpriza , ma astepta o tipa superba pe tocuri intr-o lenjerie neagra cu un sutien roz. M-a invitat inauntru, m-a intrebat daca am nevoie la dus, i-am raspuns ca nu (abia plecasem de acasa dusat) ne-am asezat pe canapea, am fumat o tigare am mai vorbit putin, a zis ca pleaca la Brasov,liniste aer curat etc. Am terminat de fumat si am mers in dormitor. M-am intins in pat si a inceput cu un oral neprotejat, nu cel mai extraordinar dar imi este simpatica fata dupa 3-4 minute i-am cerut sa se intoarca sa facem un 69. Avea o pasarica frumoasa, epilata , curata fara vreun miros ciudat. Asa ca am inceput sa ma infrupt din ea, nu stiu daca gemetele au fost reale.. daca intradevar i-a placut sau nu dar a fost ok. Dp cateva minute s-a dat langa mine si s-a intrebat cum vreau sa stea, i-am raspuns ca vreau sa se puna pe mine, a strambat strengareste asa din nas si am zis ok, iar.. imi este simpatica :)) s-a pus doggy, are un fund Belea ! Cu toate ca ea spune ca este mic. Dar este ok! In fine.. am continuat in pozitia aia vreo 10 minute cred timp in care a scos cateva gemete super ( am uitat sa zic, are o oglinda mare langa pat. Este super) ma uitam la fundul ei si ma gandeam ce fraier am fost ca nu am sunat-o pana acum, prindeam mai multe vizite la ea. In fine. Am terminat in prezervativ , i-am zis ca are un cur super, am muscato putin de el a inceput cateva miscari din el si mi-a zis ca e mic..ea l-ar vrea putin mai mare. Mi-a dat niste servetele umede sa ma sterg, a asteptat sa ma sterg le-a luat sa le arunce si s-a asezat pe canapea cat m-am imbracat eu. Tocmai sunase alt posibil client. Per total pentru mine a fost ok.

Notele

Aspect 10

Locatie 10 apartament curat, baie curata ( nu am avut nevoie sa fac dus, abia facusem acasa , dar am avut nevoie ca faceam pe mine :)) )

Oral 8 (nu a fost cel mai stralucit oral fara atentie la zone adiacente dar a fost ok)

Normal 10 ( aici ii dau un 10 mai mult pentru privelistea care mi-a oferit-o)

Halatul 100 pentru o finalizare. Pacat ca pleaca din Bucuresti ca imi faceam abonament la ea.. fiind foarte aproape si putand sa imi fac o portita de la munca sa dau o fuga la ea. Asta este.. futaciosii de la Brasov. Ce noroc aveti !

P.S mi-a spus ca au vizitat-o mai multi de aici dar se pare ca va este lene sa scrieti recenzii.. am vazut doar 2

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Frumoasa apariție, nasoala dispariție !

 

Adică ce ? După ce mă obișnuiesc cu tine, tu pleci ? Tocmai când am reușit sa termin dintr-un singur prezervativ na... pleacă fata pe alte meleaguri. Recenzia am făcut in trecut , acum trec un pic prin scris.

 

Locația : 9 - Același apartament destul de bine îngrijit cu o baie destul de bine echipata, printre puținele ce este atât de curată

.

Aspect : 10 -  Acum parcă arata și mai bine, posibil răsul si zâmbetul ei m-a făcut să mă simt și mai bine în prezenta ei. O igiena a corpului impecabila, o pereche de sânii superbi din care eu m-am tot alăptat ... si la plecare un pic asa ca sa nu ii uit pea devreme.

 

Oral : 8.5 - urcăm un pic pentru ca a încercat sa îl ia mai bine în buze.

 

Normal : 8.5  - am schimbat mai multe poziții și parca acum a sos mai bine curul la bătaie în așa fel încât sa  o pot penetra mai bine . Oricum n-am putu mai mult pentru ca ea este micuță iar eu un pic mai măricel. Probabil daca mă musca la oral din penis ii era ei mai ok la normal .... „ știe ea ce zic „

 

Atitudine GFE : 9 – Am fost mai relaxați amândoi așa ca a decurs mai relaxant tot contactul sexual.

 

Serviciul chibrit : 100 bete . De revenit  : NU . Pentru ca nu mai am cum sa o găsesc , a zis că pleacă in altă localitate. Zicea ca se gândește pentru Oradea, Brasov, Cluj Napoca. Timisoara… ce va alege doar ea știe.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...