Sari la conținut

Renata 28 ani slim miniona stadionul giulesti


Postări Recomandate

  • Oras://
  • Oras://

Am fost și eu astăzi la dra. Am făcut programare de ieri și astăzi m-am deplasat pe frumusețe de viscol. Fata e drăguță, a lucrat pe afară, nu am întrebat de vârstă. As zice pe la 25, chip drăguț. Pozele sunt doar cele 3. Bruneta subțirică, par lung, glezne fine, tatele nu îți umpli palma dar e ok .Dus și înainte și după. Garsoniera micuța dar liniștită. Ca acțiune parcă juca șotron fata. 1,2,3 face direct o beregată. Suge pula cu înverșunare , umezește bine...prezeul căci e totul protejat. Posibil FK, pupacioasa și futacioasa. Facefuck-ul a fost meritul meu. Nu-i prea place totuși. Ceea ce l-a făcut și mai plăcut pt mine. Sta cum o pui, pizda îngrijită , mica, deși a văzut multa pula la viața ei. Îi place pula, m-a lăsat să dau tare in ea , dusul l-am făcut împreună. Zona liniștită, strada e precizată de colegi. Timp petrecut 50 minute cu o singura finalizare pt că m-a ținut instalația. Platit 100 lei la început din proprie inițiativă. De precizat că fata a avut un accident sau cel mai probabil cineva i l-a pricinuit. Pe partea stângă a corpului, in zona sânului inclusiv, are pielea refăcută după o arsura serioasa , apa fiarta, poate chiar cu acid. Cu siguranță a marcat-o serios. In rest numai de bine. M-a dus cu gândul la Dirty Dede din Sexy Beast pt cine știe filme. Nu am întrebat de alte servicii și alte tarife. S-ar putea pt 2 finalizări sa fie 150 ora.

PS:Nu accepta degete în pizda. I-am zis că e ok , o lărgesc cu pula. Ceea ce am și făcut.

 

Asa i-ai zis? :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat Renata, adrese precizata mai sus, garsoniera neimpresionanta, dar suficienta pentru cele desfasurate. Baie parea curata, prosop curat, vreo doua geluri de dus.

 

Corp ok, skinny, sani micuti si relative moi, dar nu prea lasati sau neplacuti in vrun fel, cu urma de arsura mentionata mai sus. Desi nu avea par in zona cheie, avea un patratel lasat evident intentionat in zona pubiana. Draguta la fata, prietenoasa.

 

Actiunea a inceput cu niste imbratsari si sarutari pe corp foarte ok pentru a incepe treaba, a continuat cu un OP bine executat in care lua binisor instrumentul complet si cu niste ceva la zonele adiacente si cu NP in 3 pozitii. Nu mi sa parut foarte stramta, dar nici exagerat de larga. Confirm ca poti sa dai tare, mai ales la capra, si fata se misca ok, participa. Geme tot timpul intrun fel destul de excitant, fara sa fie excesive de fals sau teatral.

 

100 de lei o finalizare, 45 de min door to door, bani bine cheltuiti. Merita.

  • Like 7
Link spre comentariu

Am ajuns și eu zilele trecute dar am uitat de făcut CV-ul ei.

 

Întâlnirea a început puțin cu stângul in sensul ca o sunase și dădusem msg timp de 20 de min, nu mi-a răspuns asa ca am plecat. M-a sunat și s-a scuzat iar eu am purces spre ea nefiind încă foarte departe.

 

Ca locație mi s-a părut destul de ok. Patul/covertura ar trbui sa fie mai atractive.

Dus făcut și trecut la câteva vorbe. Am luat-o lângă mine și am încercat pe cât posibil sa evit a ma uita sau interacționa cu partea cu problema ca să nu cumva sa o simt stânjenita.

 

Acțiunea a bună spre foarte bună, știe sa se facă lipicioasa și dacă îți place ceva anume începe sa insiste și ea ca de pilda Fk-ul.

N-am stat prea mult cu oralul, lucru ce a surprins-o putin, și am început cu normalul. Ca poziție am testat doar misionarul și în timpul futaiului cu un pasional deep french kiss.

După ce am terminat am stat împreună vorbind despre nimicnicii. Mi s-a părut cam puțin neinteresata de subiecte și cam tăcută per ansamblu (nu știu dacă era asa in speranța că vom termina de vorbit so ca voi pleca mai devreme)

 

Lovatie: 7 departe și cu un pat mai puțin atractiv

Aspect: 8 per total, are fundul prea lăsat dar cu 3seturi de genuflexiuni pe zi ar face minuni.

Fata: 8 arata binișor

Normal: 9+, pasională și implicată, gemete prelungite, păsărica strâmtă cu un ghemotoc lăsat deasupra

Oral: am testat prea puțin ca să îl notez

Gfe: 8 i-ar mai trebui o mai buna conversație și mai îndrăzneață.

Cazare 45 min / 100 ron

  • Like 15
Link spre comentariu

Salutare,

 

Vizitat Renata in urma cu scurt timp. O sa fiu scurt deoarece nu prea stau bine cu timpul. Programare pe watsap respectata, cu telefon pentru a afla scara si interfon cand am ajuns pe Zboina Neagra. Renata este o fetita frumusica, mica si firava, deci purtati-va cu blandete. Am socializat un pic, dus apoi am trecut la actiune. Fratilor ce vreau sa va spun este ca asa deep nu am primit niciodataaa. Deci gurita aia micuta a ei ascundea toata pula fara sa se chinuie foarte tare. Nici eu nu sunt vreun Terente dar asa cum am precizat cel mai bun deep. Apoi scurta igienizare si am fugit. Nu te grabeste nici o clipa.

Note:

Locatie: 7.5

Fata: 8.5 (draguta la fata)

Oral: 10

Normal: 9

Gfe: 9.5

 

Cadou 100 / aprox 40 min, un numar

 

Multumesc Renata! Ne revedem curand :*

 

 

 

Toata stima,

Liviu

  • Like 8
Link spre comentariu

Salutare,

 

Vizitat Renata in urma cu scurt timp. O sa fiu scurt deoarece nu prea stau bine cu timpul. Programare pe watsap respectata, cu telefon pentru a afla scara si interfon cand am ajuns pe Zboina Neagra. Renata este o fetita frumusica, mica si firava, deci purtati-va cu blandete. Am socializat un pic, dus apoi am trecut la actiune. Fratilor ce vreau sa va spun este ca asa deep nu am primit niciodataaa. Deci gurita aia micuta a ei ascundea toata pula fara sa se chinuie foarte tare. Nici eu nu sunt vreun Terente dar asa cum am precizat cel mai bun deep. Apoi scurta igienizare si am fugit. Nu te grabeste nici o clipa.

Note:

Locatie: 7.5

Fata: 8.5 (draguta la fata)

Oral: 10

Normal: 9

Gfe: 9.5

 

Cadou 100 / aprox 40 min, un numar

 

Multumesc Renata! Ne revedem curand :*

 

 

 

Toata stima,

Liviu

Te reastept cu drag...pupici
  • Like 1
Link spre comentariu

Imi aduc si eu contributia...vizitat domnisoara azi.

Locatie curata,decenta,dus, prosop.curat

Se poate fuma...socializat un pic la o tigare dupa aceea dus (si eu si ea un plus aici)

Ce sa spun...fk din plin,superb..oral bun protejat cu atentie la adiacente...nu am apucat nimic ca am rugat o sa finalizez cu mana fara prezervativ...frumos

Oral si eu super curata,merita

Note

Locatie 8,5

fata 10 pt mine pe linie

100 ora cu o finalizare fara niciun fel de graba

150 e ora cu 2 finalizari.

De revenit cu siguranta eu

Spor

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...