Sari la conținut

Discutii despre stapane din Craiova


Postări Recomandate

  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu

salut , si eu sint interesat de asa ceva , merg des la excorte in Craiova  pentru dominare  dar  nu am gasit  o STAPINA careia sa ii faca placere sa domine   mai asteptam  comentarii poate apare ceva  desi  slabe sperante 

Link spre comentariu
  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu

depinde   la care doamne te referi  ? daca e vorba de cele doua doamne care fac si masaj si dominare  da am  fost eu . cea mai slabuta face dominare  si o face destul de binisor   dar daca vrei ceva un pic mai hard  nu se descurca bine 

Link spre comentariu
  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu

ce sa zic  nu ma prea descurc la povestit dar totul suna cam asa am fost de 3 ori prima data la cea slabuta a doua oara cu ambele si a 3 oara din nou xcu cea slabuta 150 roni  ora singura si 200 cu ambele  este curatenie  dus totul e ok ii zici ce  fantezii ai si incearca sa le puna in practica  isi intra bine in rol  doar ca ar trebui sa mai lucreze un pic la atituduine  eu am vrut ceva mai hard  si a zis ca nu face dar  oricum  a fost destul de ok  nu te grabeste oricum  cum nu prea face nimeni dominare in craiova  recomand  . sper ca am fost de ajutor 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...