Sari la conținut

0799586266


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

E fals sau nu există așa ceva în Vâlcea?

 

😊

 

0799586266

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Cred ca e reala poza si daca nu ma insel mai are inca un anunt...stai sa caut...

 

Numai are alt anunt iar la o simpla cautare numarul ei nu apare pe nicaieri. Posibil sa fie numarul nou...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu mai are alt anunt iar la o simpla cautare numarul ei nu apare pe nicaieri. Posibil sa fie numarul nou...

Am vazut, e diversionism...poate că e vreo frumoasă incognito, vreo vedetă ceva! 😀😈

Ea nu stie ca sunt si d-astea in Vâlcea, dar cu circuit inchis...ea e posibil vreo taranca spurcată deja de toate plile din ro.

PS.Vezi că ti-am corectat eu acel "numai" al tău! Că de cate ori ti-l vad, deja mă apucă râsul si-mi vine sa fac glume... Numai ce? Ce anume doresti? Nu mai fa asta, nu vreau! Numai tu! Nu mai scrie tu camy asa, te rog eu!

  • Like 17
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cred ca e reala poza si daca nu ma insel mai are inca un anunt...stai sa caut...

Poza e reală, da...dar ea e fata morgana. Dar cum o cheamă oare? 😅
  • Like 17
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Scris in graba de pe tel... :)) ma bag la nani ca mi se inchid ochii. Te pup vistantric nb ♣️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Scris in graba de pe tel... :)) ma bag la nani ca mi se inchid ochii. Te pup vistantric nb ♣ï¸

Ok. Eu încă nu, m-au sunat oameni foarte interesanti, cunoscuți si necunoscuți...iar cu vorba lor mi-au trezit prea tare mintea. Imi e poftă acum de o cafea, dar am doar rece si mi-e lene sa ma ridic din pat sa ma servesc, daca era caldă...Dar mi s-a terminat! 😢
  • Like 16
  • Minus 13
Link spre comentariu

Am fost azi la domnisoara. Sta in nord pe strada Republicii. 100 finalizarea/ 250 ora. Am ales o finalizare. Pt prima data prefer sa pierd 100 lei si nu 250 lei. Am facut bine. A inceput cu un oral slab, soft(am pus caciulita obligatoriu) desi spusese la telefon ,, in functie de igiena". Cand aud fraza asta deja ma gandesc la bombe ecologice. Fata e skiny, picioare inestetice, saniii mici si foarte lasati. Implicare zero, parca ai fute o papusa gonflabila. Este genul tarancuta care se crede dama de companie stilata. In anuntul ei scria: ,, clipe de neuitat, garantez revenirea". De neuitat? Da datorita prestatiei jalnice. De revenit? In nici un caz. Nu recomand.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...