Sari la conținut

!!!!!! TOPIC MUTAT LA DE EVITAT PENTRU CLONE SI RECENZII FALSE DE LA PROXENET !!! Cristina


Postări Recomandate

Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Neata

 

Fiind cu coaiele pline aveam nevoie de o descarcare si Cristina a fost prima care a raspuns.

Usor de parcat in zona si in 5 minute am ajuns chiar jos la intrare. Blocul are o intrare trista.

Sunat la usa, mi-a deschis fara sa se ascunda, punct pentru ea.

 

Ma conduce in camera, ma intreaba cat stau, imi cere banii si coboara dupa care revine cu un prosop curat.

Urmeaza dusul de rigoare si actiunea, iar dus de rigoare si pe aici mi-e drumul.

 

Note:

 

Chip: 6

Corp: 7. O scade mult burtica

Oral: 9.5. Am optat pentru orar protejat insa face si nepro. M-a adus repede aproape de orgasm. Se uita submisiv in ochii mei, a fost belea

Normal: 10. Ingusta, geme frumos, da contre

Igiena: 10. Facuse dus inainte fata

Locatie:8. Baia avea doar 2 geluri de dus, dintre care unul aproape inodor, ceea ce mie imi convine. Foarte alunecos in baie, baterie de la chiuveta e distrusa si nu curge apa decat la cada. Era si un catelusa simpatica in zona, foarte curioasa :)

FK: nu am incercat

Atitudine: 10. E comunicativa, zambitoare.

GFE: N/A

 

Mai sta cu o colega, cu andreeabubu, am recunoscut-o din pozele facute in locatie

 

Halat: 100 ron/tragere

 

De revenit: personal nu voi reveni pentru ca sunt atat de multe domnisoare de incercat :)))

 

Ta taaaa

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

Neata

 

Fiind cu coaiele pline aveam nevoie de o descarcare si Cristina a fost prima care a raspuns.

Usor de parcat in zona si in 5 minute am ajuns chiar jos la intrare. Blocul are o intrare trista.

Sunat la usa, mi-a deschis fara sa se ascunda, punct pentru ea.

 

Ma conduce in camera, ma intreaba cat stau, imi cere banii si coboara dupa care revine cu un prosop curat.

Urmeaza dusul de rigoare si actiunea, iar dus de rigoare si pe aici mi-e drumul.

 

Note:

 

Chip: 6

Corp: 7. O scade mult burtica

Oral: 9.5. Am optat pentru orar protejat insa face si nepro. M-a adus repede aproape de orgasm. Se uita submisiv in ochii mei, a fost belea

Normal: 10. Ingusta, geme frumos, da contre

Igiena: 10. Facuse dus inainte fata

Locatie:8. Baia avea doar 2 geluri de dus, dintre care unul aproape inodor, ceea ce mie imi convine. Foarte alunecos in baie, baterie de la chiuveta e distrusa si nu curge apa decat la cada. Era si un catelusa simpatica in zona, foarte curioasa :)

FK: nu am incercat

Atitudine: 10. E comunicativa, zambitoare.

GFE: N/A

 

Mai sta cu o colega, cu andreeabubu, am recunoscut-o din pozele facute in locatie

 

Halat: 100 ron/tragere

 

De revenit: personal nu voi reveni pentru ca sunt atat de multe domnisoare de incercat :)))

 

Ta taaaa

Multumesc frumos pentru vizita si recenzie

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...