Sari la conținut

!!!!!! TOPIC MUTAT LA DE EVITAT PENTRU CLONE SI RECENZII FALSE DE LA PROXENET !!! Cristina


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sall nimfomanilor....zilele trecute vazand anuntul Cristinei zic hai sa vedem care i treaba....sun fac programare imi da detalii deapre locatie pe langa UCECOM ...BUN

ma prezint la timp dau de d.ra Cristina .. stabilim ce vreau (sex total)ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ dar fara Fk /dfk

Incepem cu un oral bunicel continuat de un DP nu foarte reusit nu e punctul ei forte apoi ma bag la un doggy anal ..am pompat timp de vreo 40min am finalizat oral ...ce i drept inghite tot micuta pana la ultimul strop...ca si note

ON 7

Locatie 8

Anal 7.5

Micuto mai ai de invatat...dar ai timp

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Am fost in vizita la domnisoara Cristina,

Tipa e destul de ok,are un pic de burtica dar care nu deranjeaza,un fund mai maricel si frumos iar sanii suficient de mari incat sa-ti incapa in palma

iar indiferent pe unde pui mana...pui mana pe carne tare :)

La sex ne-am inteles destul de ok,oralul fara maini si foarte soft(foarte placut)dupa am schimbat cateva pozitii(misionar,lot,doggystyle) cu implicare

din ambele parti(niste gemete din partea ei care nu pot sa-mi dau seama cat de reale au fost) iar ambele finalizari in balonas.

si acum notele :

-sex oral : 8(nu e super deep dar e soft si acorda atentie si zonelor adiacente).

-sex normal : 7,receptiva la ce pozitii propui,e ok.

-sex anal : nu am cum sa notez deoarece am avut doar o minitentativa iar cand am observat cat de dureros este pentru ea,am renuntat(insa de mentionat,

deoarece nu ai cum sa-ti dai seama din semnatura ei ,este ca te costa +50 lei)

-gfe : 7,zambareata,incearca sa se faca placuta insa no FK.

-igiena : 8, nu am simtit vreun miros suspect dar nu e epilata ci rasa,ceea ce ii confera alt aspect :)

de revenit? nu am fost o experienta remarcabila de tinut minte insa as mai repeta vizita pt oral si in speranta ca e loc de mai bine.

 

sa mai dai si bani in plus si nici sa nu mearga sau sa se prefaca ca e durerea prea greu de suportat, e ca si cum ar fi frectie la picior de lemn, dar da bine la marketing

  • Like 1
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Fata asta in 23 de pagini are doar 5 recenzii,in rest numai up-urile ei, ce-a fost si ce-a ajuns site-ul asta.

Candva intrai pe aici sa vezi ce mai futi pe ziua in curs, acum intri sa citesti romane si sa urmaresti telenovele.

Eu personal consider ca damele nu au ce sa caute pe site-ul asta.

Asta e site-ul curvarilor, site-ul pe care ne recomandam reciproc ce mai putem fute si unde mai gasim ceva prospaturi nu locul in care ne balacarim cu unele curve(ca nu le pot spune "dame de companie" la alea mahalagioaice) si locul in care ne injuram intre noi ca niste cocalari.

Bv maestre, bine spus, dar nici forumul asta nu mai e ce era candva, asta-i piata din ziua de azi, promovare falsa, circoteca si mistocareala

Daca s-ar putea sa te duci la ele, sa le lasi banii pe noptiera si sa pleci imediat, sa nu cumva sa le deranjezi, si sa fii multumit doar daca te-a salutat sau ai vazut-o in lenjerie intima, sa finalizezi instant :))

  • Like 2
  • Minus 11
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...