Sari la conținut

Natasha deluxe


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Am fost la Natasha arata foarte bine, locatie destul de ok, prosop curat, confirm pozele, ca prestatie oral protejat cere 50 in plus daca vrei fara ,un oral asa de 7 am prins si mai bune, la corp arata bine stie s-a se miste, tate mici micute 😂 Miar fi placut oralul fara pentru asta ii dau un 8+ achitat 150 , si te informeaAza ca 20 de min la bani astia,, de revenit,? Nu stiu momentan. Salut

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Sa se duca deunde o venit. Baia Mare numai are loc de centuriste rebranduite in apartament. La ce pula mea dati ba 150 pt 20 de minute? Si ii mai si dai note de 8+ cand iti zice in fata ca dupa 20 de min ciao pa. Va meritati soarta ma asta meritam cu totii in orasul asta. Sugatoare scumpe fara servicii. bravo fratiilor 150 de ron pt o tentativa de laba. Daca vrei data viitoare te trimit eu la una care cere 50 de ron in plus sa zambeasca :)))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

20 de minute.....si daca nu reusesc sa ma termin? Rau am ajuns 🤣🤣🤣🤣🤣

Recomand sa nu o vizităm sa plece de unde a venit.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Sa se duca deunde o venit. Baia Mare numai are loc de centuriste rebranduite in apartament. La ce pula mea dati ba 150 pt 20 de minute? Si ii mai si dai note de 8+ cand iti zice in fata ca dupa 20 de min ciao pa. Va meritati soarta ma asta meritam cu totii in orasul asta. Sugatoare scumpe fara servicii. bravo fratiilor 150 de ron pt o tentativa de laba. Daca vrei data viitoare te trimit eu la una care cere 50 de ron in plus sa zambeasca :)))

Asta e....am ajuns la concluzia că mai bine investesc intr-o amantă gata cu curvele ieftine 🤣🤣🤣... astea cu 150 ron 15 maxim 20 minute.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Domnilor cu regret, durere in suflet si enorma tristete va informez ca laba scrie pe noi :))))

Asta este cu dedicatie pentru cei care nu au nevastă 🤣 Pentru persoanele in cauză mai bine o labă fără grabă decât un futai cu cronometru in față cu una care stă ca o păpușă gonflabilă
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Deci avand in vedere ca nu am nevasta cam stiu ce ma asteapta :)))

Sfatul meu este sa-ti iei o nevastă după care iti cauti o amantă si te-ai scos 😉

Eu sunt in faza a doua 🤣🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Sfatul meu este sa-ti iei o nevastă după care iti cauti o amantă si te-ai scos 😉

Eu sunt in faza a doua 🤣🤣🤣🤣

Următoarele recenzii o să fie despre cum i-am tras-o la nevasta,dupa intalnirea cu alexandra chiar a trebuit să apelez la ea chiar dacă a fost "obosită" 🤣
Link spre comentariu

Nu tot ce zboara se mananca...niste poze  aparent dragutze,un link la o pagina cu recenzii putine care sa confirme din mai multe parti ,diverse si perioada mai lunga...si gata,hop  sar cativa disperati. AM zis demult ca  isi merita soarta cand i se comuniCA CA (e cu intentie cacafonia)e cu timp limititat,setaty pe max sfert de ora,20 de minute.Stiu,coaiele pline dau impresii,idei gresite dar in acel moment daca tineti si la coitele voastre si la banii vostri,va intoarceti si lasati o astfel de prestatoare in mijloc de drum;E bataie de joc pe bani mult...proastele aste (scuzele sunt pt fetele de exceptie..dar tot exceptii raman,piata geme de  vite incaltate) care si asa fac usor bani,va iau de prosti...si voi sunteti boii care asistati. Mereu intrebati inainte acest aspect,sunt si perfide care nu zic nimic,iau banul,trag de timp de parca totul e ok si apoi se reped la tine ca gata...timpul tau a expirat.Ori pleci ,ori bagi ca la parcometru inca o fisa. Astea sunt prestatoare de lux pe care prostii ii tin in viata de lux....succes disperatilor,dar sfatul meu:evitati-o...nu veti avea parte de satisfactie si in afara de enervare si timp pierdut,veti regreta si banii si experienta

Link spre comentariu

Sfatul meu este sa-ti iei o nevastă după care iti cauti o amantă si te-ai scos 😉

Eu sunt in faza a doua 🤣🤣🤣🤣

Si daca sar peste gasirea nevestei si trec direct la amanta ce are ? :)))

Link spre comentariu

Vizitator danezudan
Reputație: 0

Fratiilor femei de futut se gasesc. Din cate vad Alina dupa cum banuiam eu sa descotorosit de noi, mare pacat dar era de stiut ca fata nu i-si risca viata printre gunoaie care ameninta si vorbesc deampulea. O fi si laba o fi si pizda bine a fi, noi sa fim sa avem sanatate pistolu sa ia foc apoi vedem. App eu sunt in faza 3 urmaresc fete de top de peacilea si incerc sa le vizitez pe viitor cand am delegatii , poate poate o mai prind si pe Alinutaa odata.

Astea fiind spuse eu ies la pensie o vreme de pe forum, nu are rost sa mai fiu activ, o sa mai fac din cand in cand cate o interventie daca va fi chiar musai. Bafta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...