Sari la conținut

Heei , sunt Roxana 0760827513


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Scuuze , nici nu intentionam asta attachicon.gifDSC_0090.jpg

Doamneeee ce fund bestial  :crazylove  :crazylove  :crazylove ,na stai asa ca nu scapi tu fara sa te  :doggystyle . Ai cerut si eu nu pot spune nu provocarii  :69  :felatie  :onbed  :feet

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Roxana, sa stii ca te cand am aflat ca vii la Cluj eu nu mai dorm bine. Iar de cand ai pus si pozele astea provocatoare te visez cu ochii deschisi. E musai sa te cunosc sa-mi astampar setea de tine.

Te astept(am) cu drag si nerabdare la Cluj !

 

 

Happy Hunting !!

 

PS: Stiu ca nu-i frumos ce zic acuma dar: Te vreau !!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pif, hai tu la Oradea sa o cunosti si nu o chema la Cluj. Aveti voi fete destule acolo si oricum nu a avut o primire buna din partea voastra.

 

Avem fete şi.... fete. Dar o amantă adevărată ne trebe. Asta-i sigur !!

Cât despre băieţi, e unii mai răi, dar băieţi buni până la urmă.

 

Happy Hunting !!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Baieti cu parere de rau trebuie sa va anunt ca exista o posibilitate foarte mare ca dupa data de 1.August sa parasesc plaiurile Romanesti pentru o perioada destul de lunga . Cine doreste sa isi viziteze/reviziteze "Amanta" este asteptat cu un telefon pentru programare . Pupici :*

post-260422-0-29027000-1532430747_thumb.jpg

  • Like 10
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Din pacate treaba in Oradea cam sta pe loc , iar eu am multe de rezolvat ... si in alte orase din tara banuiesc ca e acelasi lucru ..

Încearcă și Clujul :) e un oraș frumos și potent financiar :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Din pacate treaba in Oradea cam sta pe loc , iar eu am multe de rezolvat ... si in alte orase din tara banuiesc ca e acelasi lucru ..

Roxanica, trebuie sa tii cont ca este si perioada concediilor, vacantelor si astfel multi futaci sunt plecati.
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Din pacate treaba in Oradea cam sta pe loc , iar eu am multe de rezolvat ... si in alte orase din tara banuiesc ca e acelasi lucru ..

 

Eu inca te astept si la Cluj ! O amanta perfecta ne lipseste aici. Inca te mai visez cu ochii deschisi.

Iti doresc numai zile senine iar la baieti :

 

Happy Hunting !!

Link spre comentariu

Pe o scara de la 1 la 10, care este gradul tău de satisfacție când domini un bărbat?

Care este metoda ta preferata de a împinge spre finalizare submisul/sclavul/pacientul/clientul in întâlnirea in care acesta îți conferă in mod deliberat puteri sporite asupra lui și așteaptă control dar atenție?

 

PS. Ai fost vreodată dominata intr-o relație sexuală?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...