Sari la conținut

Heei , sunt Roxana 0760827513


Postări Recomandate

  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal

Hmm , suna periculoos ! 😂

Ar trebui sa te pun la final de program , de obicei ma cam epuizezi:*

P.S. Tu ai vrut 😠...attachicon.gif20180405_230350.jpgattachicon.gif20180405_230911.jpg

 

Ultima poza ne face sa ne gandim sa-ti oferim si placere anala:)

Prea apetisant pentru a fi lasat deoparte.

Count me in a.s.a.p

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Ultima poza ne face sa ne gandim sa-ti oferim si placere anala:)

Prea apetisant pentru a fi lasat deoparte.

Count me in a.s.a.p

Daca numele tau de utilizator reflecta realitatea , e posibil ca si sexul vaginal sa nu fie neaparat o placere ci mai mult durere . Nu ma intelege gresit , atata timp cat esti finut si stii sa te comporti nu am nimic de obiectat , dar nu sunt genul de fata pe care durerea o excita . In concluzie , nu fac anal , imi pare si rau ca nu va pot indeplini chiar toate fanteziile , dar sunt o domnisoara , nu sac de box sau mai stiu eu ce ... Fara suparare, uneori e mai frumos doar sa admiri privelistea :*
  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tarifele sunt 150 finalizarea , 250 ora . Ca servicii putem incerca aproape orice inafara de anal si finalizare orala . Discutam la telefon micile voastre fantezii :*

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ai scris ceva sau doar ai repostat serviciile ? Ca nu imi apare nimic :-??

Doar am repostat.

Vezi sa nu papi prea mult de sarbatori ca nu vei mai fi in forma cand te voi vizita.😊

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Esti tare frumoasa Roxana. Ai cumva si tarif pe ora cu o singura finalizare ? Cim , fk extra ?

Multumesc frumos , serviciile sunt toate protejate , stiu , imi pare rau dar asa e cel mai ok pentru toata lumea . Finalizare se poate doar corporala , iar fk nu fac . Tariful pe ora e 250 indiferent daca rezisti 2 numere scurte sau un numar mai lung ... Imi pare rau si imi cer scuze fata de toti ca nu fac ON,CIM,FK,Anal dar am cateva principii de care trebuie sa ma tin atata timp cat vreau sa NU contactez sau sa raspandesc ceva . Multumesc pentru intelegere , crede-ma ca te pot face sa te simti bine si sa revii si fara chestiile astea .
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

M-ai facut sa zambesc Nu fac cozonac ca nu imi place sa fac aluatul . Curatenie generala in primu rand si ceva papica , poate o salata bouef

ooo.... salata bouef, preferata mea :). Te astept la Cluj sa framantam ceva impreuna  :blushing2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ooo.... salata bouef, preferata mea :). Te astept la Cluj sa framantam ceva impreuna :blushing2

Doar la schimb o lasam sa mearga la Cluj. Stii tu bine pe cine mi-o doresc. :)))((
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...