Sari la conținut

Heei , sunt Roxana 0760827513


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Buna Roxi. Hristos a inviat. Bine ai revenit la noi,te-am asteptat cu mare drag cu totii. Cat timp doresti sa ramai la noi in Oradea?

Eu cred ca incurci fetele. ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am utilizat prescurtarea de la Roxana = Roxi. Daca am gresit imi cer scuze de la voi. In special de la Roxana. Sper ca nu te-ai suparat pe mine.

Nu e vorba de prescurtare. Dar titulara acestui topic nu cred ca a mai fost in Oradea asa ca nu avea cum sa revina la noi.:)
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am utilizat prescurtarea de la Roxana = Roxi. Daca am gresit imi cer scuze de la voi. In special de la Roxana. Sper ca nu te-ai suparat pe mine.

Nu e cu suparare , dar spuneai ceva de o revenire , nu am fost plecata nicaieri , activez in oradea de putin timp :)
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Ti ai cumparat forum?

Nu , mi-am deschis topic , iar tu nu esti binevenit aici . Nu ma cert cu tine , ti-o spun cat pot de politicos, daca poti sa intelegi , ok , daca nu oricum vei fi ignorat . Daca tu nu ai o ocupatie sau altceva de facut decat sa bati pe la usi sa vezi cine si ce lucreaza , e trist .
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:SOMEWHERE
  • Oras:SOMEWHERE

In urma pozelor postate si provocarii lansate de amanta,m-am tinut de cuvant si i-am batut la usa. Am fost asteptat in tinuta din poze ,ceea ce in realitate e foarte sexy,defapt Roxana e super sexy.Dupa o tigara fumata si cateva vorbe schimbate am primit prosop ,luand directia baie pentru refresh.

Ne-am reintalnit in camera de joaca ,unde rolul de amanta i se potriveste cu perfectiune si de parca ne astepetam de mult sa ne facem de cap,am sifonat cearceaful. . Totul a decurs natural,lasand valul sa ne duca pe apele placerilor.

 

Locatie 9,baie 10,dormitor 10,pat10

Aspect 9,5,fund minunat,pe gustul meu ,10,sani 9,piciore 10,

Igiena 10,impecabila

Op 9,foarte placut,deep

Np 10,suberba in orice pozitie,cea mai tare parca e reverse cowgirl :)

Cadou 10,150 lei, 1 fin,op/np, timp petrecut 35 min dtd

De revenit Daa,cu siguranta

De recomandat, Nu. Provoaca placeri prea bune.

 

Multumesc amantei Roxana pentru clipele frumoase petrecute inpreuna si astept noi provocari.

Kiss you

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

salutare...

 

... avand in vedere ca sexul nu mai e pacat, e minune :)), in joia mare eu am decis sa o vizitez pe aceasta frumoasa domnisoara!

 

am sunat, mi-a raspuns o voce foarte placuta! am programat in vre-o doua ore... toate bune si frumoase, am ajuns in cantemir, acolo au aparut niste probleme de orientare, dar am ajuns cu usurinta in final, urc sus, imi deschide usa o domnisoara foarte frumoasa (exact genu meu), inalta, subtirica, sanii exact cum imi plac mie, ma pofteste inauntru, ma serveste cu o bautura, schimbam cateva vorbe, intre timp ma intreaba daca vreau sa fac dus, ii zic ca da, imi da un prosop curat, in drum spre baie imi atrage atentia sa nu uit de cadou (de obicei il las din proprie initiativa inainte sa nu apara probleme, dar acuma chiar am uitat.. sorry)...

 

... dupa un dus rapid, mergem in dormitor, si incepem actiunea, incepe cu niste pupici pe corp, niste mangaieri, pana se ridica soldatelu, pune protectia si incepe cu oral, intre timp scapa si de costumatia sexi de pe ea! surpriza foarte placuta, are un corp superb, pasarica micuta, fund super... cer un 69, zis si facut! dupa care trecem la normal, schimbam cateva pozitii, si finalizez pe abdomenul ei!

 

am stat un minut sa ne revenim, dupa care ne ridicam, si pe rand am facut cate un dua, am mai stat pana am fumat ea o tigara, am povestit cate una alta, foarte deschisa, am mers iar in dormitor, mai am schimbat cateva vorbe, si trecem iar la actiune... oral, cateva pozitii de normal si finalizare pe spate/fundulet :x ... o mica pauza, dus, am mai vorbit un pic, si plecarea!!

 

note:

 

locatie: 10, apartament frumos in cantemir, curat, camera perfecta pentru nebunii,

 

aspect: (de obicei nu dau nota, gusturile nu se discuta), dar wow ea chiar imi place! 10!!!

 

op: 8, umed, adanc, foarte fain, din pacate nu prea te poti bucura de oral fiind protejat!! lipsa de atentie la oO...

 

 

np: 10, superba! accepta pozitii, ia initiativa...

 

igiena: 10, nimic de obiectat!

 

gfe: 8, sarut nu, oral neprotejat nu :(( ... e decizia ei, o iteleg, dar nah :( ... in rest e oke!

 

cadou: 250L/h op/np

 

recomand: da... revin: da

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

salutare...

 

... avand in vedere ca sexul nu mai e pacat, e minune :)), in joia mare eu am decis sa o vizitez pe aceasta frumoasa domnisoara!

 

am sunat, mi-a raspuns o voce foarte placuta! am programat in vre-o doua ore... toate bune si frumoase, am ajuns in cantemir, acolo au aparut niste probleme de orientare, dar am ajuns cu usurinta in final, urc sus, imi deschide usa o domnisoara foarte frumoasa (exact genu meu), inalta, subtirica, sanii exact cum imi plac mie, ma pofteste inauntru, ma serveste cu o bautura, schimbam cateva vorbe, intre timp ma intreaba daca vreau sa fac dus, ii zic ca da, imi da un prosop curat, in drum spre baie imi atrage atentia sa nu uit de cadou (de obicei il las din proprie initiativa inainte sa nu apara probleme, dar acuma chiar am uitat.. sorry)...

 

... dupa un dus rapid, mergem in dormitor, si incepem actiunea, incepe cu niste pupici pe corp, niste mangaieri, pana se ridica soldatelu, pune protectia si incepe cu oral, intre timp scapa si de costumatia sexi de pe ea! surpriza foarte placuta, are un corp superb, pasarica micuta, fund super... cer un 69, zis si facut! dupa care trecem la normal, schimbam cateva pozitii, si finalizez pe abdomenul ei!

 

am stat un minut sa ne revenim, dupa care ne ridicam, si pe rand am facut cate un dua, am mai stat pana am fumat ea o tigara, am povestit cate una alta, foarte deschisa, am mers iar in dormitor, mai am schimbat cateva vorbe, si trecem iar la actiune... oral, cateva pozitii de normal si finalizare pe spate/fundulet :x ...

Multumesc pentru recenzie :* Ma bucur ca te-ai simtit bine si te mai astept
  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Oralul neprotejat ar fi o motivatie foarte buna. Zic si eu. ðŸ˜

Adrian , crede-ma ca nu e o rautate , nici mie nu imi place gustul sau lubrifiantul de pe prezervative .

In prima saptamana am avut un domn care insista , i-am explicat si de ce nu , ca sa ajunga el la concluzia ca am dreptate , ca odata chiar a luat cv de la oral si a dat milioane bune pe tratamente ...

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...