Sari la conținut

Heei , sunt Roxana 0760827513


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Adrian , crede-ma ca nu e o rautate , nici mie nu imi place gustul sau lubrifiantul de pe prezervative .

In prima saptamana am avut un domn care insista , i-am explicat si de ce nu , ca sa ajunga el la concluzia ca am dreptate , ca odata chiar a luat cv de la oral si a dat milioane bune pe tratamente ...

Stai linistita ca nu este nici un capat de tara desi ne place mai mult fara. Important este ca oralul sa fie bine executat si cu abnegatie. ;)

Sunt fete care desi il fac neprotejat zici ca au vazut pentru prima data in viata lor o p..a in acel moment.:)

P.S. Dar un pic de FK ce zici? Sunt cam pretentios azi, nu? ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Stai linistita ca nu este nici un capat de tara desi ne place mai mult fara. Important este ca oralul sa fie bine executat si cu abnegatie. ;)

Sunt fete care desi il fac neprotejat zici ca au vazut pentru prima data in viata lor o p..a in acel moment.:)

P.S. Dar un pic de FK ce zici? Sunt cam pretentios azi, nu? ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Eu nu ma laud cu oralul pentru ca nu stiu sa fac o comparatie cu altcineva dar nu cred ca ma fac de ras , chiar ma descurc binisor 😋 Ai putea chiar tu sa imi spui ce si cum , iar fk la fel , tot din motive de igiena si sanatate ... Chiar imi pretuiesc mai mult sanatatea decat banii . Sa nu ma intelegi ca as face referire la tine ca ai avea ceva , vorbesc in general, nu ai de unde sa stii ce ascunde fiecare barbat in parte care imi intra in apartament . Atunci e mai bine sa imi iau masuri de siguranta :*
  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu nu ma laud cu oralul pentru ca nu stiu sa fac o comparatie cu altcineva dar nu cred ca ma fac de ras , chiar ma descurc binisor 😋 Ai putea chiar tu sa imi spui ce si cum , iar fk la fel , tot din motive de igiena si sanatate ... Chiar imi pretuiesc mai mult sanatatea decat banii . Sa nu ma intelegi ca as face referire la tine ca ai avea ceva , vorbesc in general, nu ai de unde sa stii ce ascunde fiecare barbat in parte care imi intra in apartament . Atunci e mai bine sa imi iau masuri de siguranta :*

Deci ptopunerile mele de motivare nu au avut succes. Ma si asteptam intr-un fel. :P Ramane astfel la latitudinea ta cum ne vei motiva. :)

De mine intradevar ca nu poti sa vorbesti, fiindca nu ma cunosti, inca. Desi...la telefon am vorbit deja. Vizita nu s-a putut efectua ca programele noastre nu s-au sincronizat. Dar nu au intrat zilele in sac.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Adrian , crede-ma ca nu e o rautate , nici mie nu imi place gustul sau lubrifiantul de pe prezervative .

In prima saptamana am avut un domn care insista , i-am explicat si de ce nu , ca sa ajunga el la concluzia ca am dreptate , ca odata chiar a luat cv de la oral si a dat milioane bune pe tratamente ...

 

poi sunt prezervative cu diferite arome .))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal

In seara asta fac poze noi!ðŸ˜ðŸ˜ˆðŸ™ˆ

Anunta si ora la care le postezi sa facem coada ca la lansarea de iphone

Inainte de asta ar trebui sa il anunti pe pisicutz sa optimizeze siteul sa nu pateasca ca de black friday cand se blocheaza tot

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hmmm ... si nu e tot â˜ï¸ðŸ˜ˆðŸ™ˆ

Asta faci tu la ceas de seara? Doar tu vei fi de vina daca imi voi lua radarul la o ,, tranta" in aceasta noapte si daca are chef si daca nu are chef. 😂😂😂

P S. Si cum un amic mi-a adus aminte ca azi fac 6 ani de forum, trebuie sa sarbatoresc cu o ,,amantaperfecta" in zilele care urmeaza. Stai langa telefon. ðŸ˜

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Asta faci tu la ceas de seara? Doar tu vei fi de vina daca imi voi lua radarul la o ,, tranta" in aceasta noapte si daca are chef si daca nu are chef. 😂😂😂

P S. Si cum un amic mi-a adus aminte ca azi fac 6 ani de forum, trebuie sa sarbatoresc cu o ,,amantaperfecta" in zilele care urmeaza. Stai langa telefon. ðŸ˜

Suna interesant ... 😈🙈😘post-260422-0-64923000-1524292611_thumb.jpg
  • Like 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...