Sari la conținut

Buna 0729223727


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Niște poze neretușate pentru admiratorii mei secreți, care nici nu m-au vizitat vreodată în viața lor M-am bronzat frumos?? Pupicii băieții mei

Nu esti pentru noi, astia carora le place albul pielii.

Prea aduci cu o cioara, fara suparare.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu esti pentru noi, astia carora le place albul pielii.

Prea aduci cu o cioara, fara suparare.

nu știu unde găsești tu cioara blonda cu ochi albaștri, dar in fine..... Da așa îmi place mie sa fiu mai închisă la culoare și merg o data pe săptămână la solar.... Rasistule
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cat costa un pachet cuprinzand 3 finalizari:

 

1.orala (facefucuk)

 

2.normala

 

3.anala

 

Timp estimat 60-70 minute

Nu fac nici anal nici facefuck. Ai lista cu servicii detaliata in semnătura. Te pup
Link spre comentariu
  • Oras:Hanoi
  • Oras:Hanoi

Am fost la domnisoara alaltaieri noapte.

Intr-adevar presteaza doar dupa ora 21. 

SMS ptr programare in jur de ora 1 si ceva. Schimbat cateva sms-uri, destul de draguta conversatia si destul de interesata sa faca treaba.

Ajuns in locatie: o garsoniera draguta, curata si spatioasa.

 

Si-acum cel mai important aspect:

 

Daca sunteti amatori de "pustoaice de liceu" bune si pofticioase, ea e combinatia.

E super frumusica la fata. Inalta, cam 177 178, cat zice ea in descriere, carnea tare pe ea, destul de "bine facuta", imbracata in ceva fin si sexy.

M-a primit zambind, am cerut prosop - m-am dus la baie , unde erau 3 geluri de dus din alea bune nu cum gasesti in alte parti ceva de ti-e frica sa te-atingi :))

 

Iesit din baie, dus in dormitor... s-a intins langa mine... usor timida... m-a mangaiat, a vorbit dragut, parca s-a alintat putin... iar eu lacom am vrut sa trec la treaba. 

 

Mi-am pus un prezervativ si ... m-am suit pe ea... ce sa fac. Am inceput sa dau usor... am constatat ca deja era uda si ca dadea contre bune... Ma strangea bine de fund, ma mangaia - se vedea ca are pofta. apoi schimbat pe la spate si pompat bine .. a gafait nebuneste. Am zis sa termin primul numar ca ma excitase rau. L-am terminat... apoi am stat putin de vorba in pat si-am inceput numarul doi. Mi-a facut impresia ca era nerabdatoare sa continuam partida, si nu ca sa treaca timpul sa plec ci ca sa primeasca si ea ceva.... si i-am pompat bine si se vedea ca-i place. Se simte ca e noua in bransa, din cate-am inteles are 2,3 saptamani.

 

Terminat al doilea numar si mai stat putin de vorba. Nu m-a grabit, nu m-a facut sa ma simt aiurea... a fost foarte zambareata si prietenoasa. Am sfatuit-o ca un batran ce sunt sa nu se strice si sa ramana la fel de prietenoasa .. dar slabe sanse.. asa cum pizda ne strica pe noi cred ca si pula pe ele... 

decat daca se retrage la timp :))

 

Una peste alta, m-as mai duce. Nu mi se pare mult 250 pentru o ora, la cum arata si cum presteaza. Si anyways am inmanat 300 ca mi se pare frumos ce-am vazut :)

 

Eu zic s-o incurajam si sa-i dam cat mai multi feedback ca sa-nvete si mai bine.

 

Bafta!

Sigur, sa-i dam feedback ca sa creasca tariful la 300/ora! Uite asa cresc preturile aiurea.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut,

 

Am fost și eu la domnișoară în cauza cam acum o săptămână și ceva nu mai știu exact. Zona centrala nasol cu parcarea în zona.

Fata arata bine, frumușică la fata și un par lung. La corp pe gustul meu, adică sa ai pe ce pune mana, sâni mari și frumoși cur la fel. După duș a început cu un oral acceptabil nimic ieșit din comun și apoi normal cu ea deasupra și pe la spate cu fin în prez.

 

Note

Locație 8

Atitudine 7

Aspect 8,5

Oral 7 ar mai fi de lucrat aici

Normal 8

 

Am plătit 150 pentru o fin.

Nu ar strica sa fie ceva mai activa, ea cred ca tinde spre experienta gen gf dar parca nu ii iese foarte bine.

 

Spor.

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

mama da neagra e...

Abia venisem de la solar când am făcut pozele, și la mine in apartament nu bate soarele pe timpul zilei. Nu sunt carbonizată stai liniștit, e un bronz normal, dar din cauza luminii se vede așa. Mie totuși mi-au plăcut pozele și am ales sa le postez. Te pup

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...