Sari la conținut

Buna 0729223727


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Am 1,78m fara tocuri și 65 de kg

Uite o poza cu telefonul ne-editata daca tu vezi vreo sunculita spune-mi pup

O poza cu burtica fara sa o sugi(burtica) si cu țâțelele la vedere,SE POATE???

MULTUMESC!!😘

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E o "frumusete" Rubensiana .

Nu e "grasa" dar este masiva si bine impanata . Au spus niste baieti : carnea tare ..evident e departe de realitate

insa e tanara si nu este dizgratioasa - este placuta la atingere ..

 

Mie nu mi s-a parut o frumusete deci la chip : 7.5 - 8 - un pic malaioasa fara sex-appeal

Sani frumosi ..dar nu prea te lasa sa te joci cu ei.

Oral - fara artificii fara pasiune ..isi da silinta ..deci maxim nota 6

normal ...si aici uneori ( atunci cand nu sta pur si simplu ca vaca ) - incearca ceva - dar se vede ca nu are tragere de inima si nici aplecare pt aceasta meserie

nota 6

 

GFE minim

 

In experienta mea cele mai aprige fete la futut au fost invers proportionale cu greutatea ! adica alea mai slabe ..erau rachete

regula se confirma - in cazul de fata ----domnisoara nu are energie avand de miscat un trup generos si masiv !

Evident nu mai revin .

A fost o experienta care imi confirma sa caut fete cam cu 20 kg mai putin ca mine ..sa pot sa le iau pe sus si sa le fut din picioare

Pretul e mare nu se justifica.

 

daca esti bine dotat si ai peste 90 kg - ar putea iesi o partida ..desi fata nu cred ca duce ..

..mie imi zicea ca are o jena cand am pus-o cu picioarele pe umeri ca sa o patrund mai serios - desi nu sunt dotat peste medie.

 

pozele sunt reale dar ..evident o ajuta !

pe mine m-au indus in eroare cateva recenzii mai generoase - baietii cred ca au vrajitoare sau muma paduri acasa - de au vazut aici o zana !!

Nu rezista mai mult de 30 de zile la prețul nejustificat de mare , dar prostimea se duce o singura data și pe urma pas... pt ca e inocenta și o joaca cum vor bătrâni!!! Dar mare frumusețe nu eee, fata de fetele de top au început de jos... in sus și cu meserie in domeniu, dar unele încep de sus in jos!!! Mulțumim pt recenzia ta edificatoare ma face sa o ocolesc astfel de fete , prefer chiar cadou mai mare dar la cele care merita!!! Și sa învețe sa presteze și apoi sa ceara cadou mai mare🙊🤓ðŸ‘ðŸ»
  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Am fost la o finalizare, voiam musai o finalizare faciala si am vazut ca fata face pentru un extra de 50 de lei.

 

Fata e cea din poze, m-a asteptat pe tocuri, ciorapi cu banda si un halat de matase.Fresh, frumoasa la fata, inalta si maricica cu totul, dar are forme, talie, nu e otova ca dulapul. Am facut si fk timid oral neprotejat, normal si finalizarea faciala.Oralul nu e punctul forte, normalul e ok, sta cum o pui.

E la inceput de drum, poate fi un must have pentru cei ce cauta inocenta.

 

Si lucreaza noaptea un moment cand concurenta e slabuta, adica gasesti destul de greu ceva ok ca ea.

  • Like 9
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...