Sari la conținut

De evitat sculament dentar


emili99

Postări Recomandate

  • Telefon: Elenamaya715@yahoomcom
  • Oras:Iasi
  • Telefon: Elenamaya715@yahoomcom
  • Oras:Iasi

Buna am decis sa scriu si experienta mea cu o excorta

Sun in jurul orei 20:30 vorbesc cu ea imi da detalii tot la tel dupa 5 min ma decid sa merg

Am ajuns la locatie pe strada vasile alexandei primul bloc am uitat blocul intru in locatie ma primeste o nevastuica inalta grasuto cu o voce groasa am intrat am platit pt o fin am trecut la treaba nu ma intrebat daca vreau oralul nep sau protejat ea direct cu gura in cucu meu ..bun am lasato zic dai pace dupa 3 min mia pus caciulita am trecut la treaba cand sa se intoarca mia venit jn miros urat din pasarica ei mia murit cucu..am lasato balta si am plecat tin sa precizez in casa mizerie cand am plecat am dat nas in nas cu alt client ... plus dupao saptaman ma ustura cucu cand dadeam sa ma pis era bai am ajuns la spital din cauza sculamentului dentar

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sculament dentar zici?! Eu cred, ca esti doar o alta curva frustrata care incerci sa denigrezi o alta curva penala. Într-adevăr sculamentul se poate lua si din gura,dar nu se formează acolo. Daca chiar vrei sa te credem, lasa un link cu anunțul, fa o descriere ca lumea, lasa niste poze.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...