Sari la conținut

Carina are chlamidya mai nou


Postări Recomandate

  • Oras:Nu spun
  • Oras:Nu spun

ce autoritate ai atunci?

Nu trebuie sa ma justific in fata nimanui. Fiecare e liber sa vorbeasca ce il taie capul, dar exista si limite. Carina e atacata de multi pe simplu motiv ca nu ii mai primeste din diverse considerente stiute doar de ea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Nu trebuie sa ma justific in fata nimanui. Fiecare e liber sa vorbeasca ce il taie capul, dar exista si limite. Carina e atacata de multi pe simplu motiv ca nu ii mai primeste din diverse considerente stiute doar de ea.

 

Carina are fanii ei inraiti. Acestia sunt aproape spalati pe creier.

In ce priveste subiectul acestui topic, initiatorul nu a prezentat nici o dovada, nici argumente, deci a postat la plezneala

Link spre comentariu
  • Oras:Aici
  • Oras:Aici

Ai-de PLM...! Vai deeeee PLM....!

Seth Rollins,taina spovedaniei ma obliga sa tac.Dar pana cand sa tac????? :thinking

Bun.Hai ca m-am deslusit.Domnul C=seth rollins,copilul cocalar care agata femei in club.Ne poti spune mai multe detalii? Chiar o sa ma amuz teribil.E prima oara cand ai face si tu ceva care sa imi placa.Hai baga.

Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Nu trebuie sa ma justific in fata nimanui. Fiecare e liber sa vorbeasca ce il taie capul, dar exista si limite. Carina e atacata de multi pe simplu motiv ca nu ii mai primeste din diverse considerente stiute doar de ea.

 

Cand discuti cu mine tb sa te justifici!

Link spre comentariu
  • Oras:Wonderland
  • Oras:Wonderland

Carina e atacata de multi pe simplu motiv ca nu ii mai primeste din diverse considerente stiute doar de ea.

 

Pe considerentul ca e dusa cu capra la raze :) Probabil de la prea multa chlamidya i se trage :)

 

http://4.bp.blogspot.com/-mJFEen61M94/UkRpTdVKZBI/AAAAAAAAAdQ/SvzIweG9z9c/s1600/hqdefault.jpg

Link spre comentariu

Nu trebuie sa ma justific in fata nimanui. Fiecare e liber sa vorbeasca ce il taie capul, dar exista si limite. Carina e atacata de multi pe simplu motiv ca nu ii mai primeste din diverse considerente stiute doar de ea.

Ignora-l pe Brett. Are aversiune fata de femei

  • Like 1
Link spre comentariu

Pe considerentul ca e dusa cu capra la raze :) Probabil de la prea multa chlamidya i se trage :)

 

http://4.bp.blogspot.com/-mJFEen61M94/UkRpTdVKZBI/AAAAAAAAAdQ/SvzIweG9z9c/s1600/hqdefault.jpg

Este ca suferi ca te-a refuzat ? Pe info te-ai plans ca o fata mare. Singura scuza e ca te-ai indragostit de ea si ai orgoliul mare. Exista si alte domnite. Razbunarea e arma prostului.
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Wonderland
  • Oras:Wonderland

Este ca suferi ca te-a refuzat ? Pe info te-ai plans ca o fata mare. Singura scuza e ca te-ai indragostit de ea si ai orgoliul mare. Exista si alte domnite. Razbunarea e arma prostului.

 

Nu stiu daca ai observat dar nu eu am deschis topicul asta, lui kevin owens trebuie sa i te adresezi.

Eu nu sunt si nu am fost infragostit de ea dar din ce am auzit din anumite surse sunt destui care sunt in limba dupa ea si au cerut-o chiar in casatorie.

Ce sa zic, sa fie sanatoasa ;)  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...