Sari la conținut

Chlamidya aveti grija


Postări Recomandate

  • Oras:In cervix
  • Oras:In cervix

Imi pare rau pentru ce ti s-a-ntamplat. Altadata sa le mirosi la pizda inainte de actiune (bagi nasul un pic si inspiri adanc). Citeam undeva ca pizda cu chlamydia pute a parizer, aia cu trichomonas a sushi, candida pute a shaorma si sifilisul a ragaitura de bere cu usturoi. Hepatita B nu are miros, dar te ustura ochii daca futi cu geamul inchis.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Stiu si la ce casa locuiesti,nu o mai da la intors cu mine,ca nu merge.Mai bine iti vezi de treaba ta si termini cu expusul opiniilor pe aici pe forum.M-ai inteles?

Să mori tu? Hai, fă-mă al dracu'! Cine pula ești tu să-mi spui mie ce să fac? Nu vezi că ți-ai pus tot forumul în cap, cu aberațiile tale? Marș de pe forum! M-ai înțeles?
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu l-as lasa, doar ca nu e corect sa vad cum o caricatura se strofoca sa denigreze o fata si cand vede ca nu-i merge ajunge la amenintari...

Stii ca sunt rea si faceam asta si pentru tine. :)

Știu Amandina mea ,dar ce sa le faci? Atâta timp cât motanul le permite sa facă astfel de postări fara dovezi ,vor mai fi mulți alții că el ...

 

El nu are 600 lei să ajungă la Carina ,despre ce vorbim ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu imi zi mie mars ca iti public pozele cu casa aici.Si nu mai fa pe zmeul si aparatorul curvelor ca nu merge.Iar pentru cei ce se indoiesc ca am fost la Carina sau ca nu ma primeste,va spun ca am fost de mai multe ori.

Marș!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu imi zi mie mars ca iti public pozele cu casa aici.Si nu mai fa pe zmeul si aparatorul curvelor ca nu merge.Iar pentru cei ce se indoiesc ca am fost la Carina sau ca nu ma primeste,va spun ca am fost de mai multe ori.

 

Posteaza pozele cu casa, m-ai facut curioasa. :)

Nu intereseaza pe nimeni daca ai fost la Carina, ce aberezi aici deranjeaza.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Vezi ca duhnesti a bautura,cum e la cocioaba?

 

Ba eu in fiecare seara cand imi scot ciorapi in cazul in care nu adorm imbracat cu ei cu tot ii arunc de tavan pana nu raman lipiti nu ii schimb dar pe picioare nu ma spal neam

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu imi zi mie mars ca iti public pozele cu casa aici.Si nu mai fa pe zmeul si aparatorul curvelor ca nu merge.Iar pentru cei ce se indoiesc ca am fost la Carina sau ca nu ma primeste,va spun ca am fost de mai multe ori.

Ok! Dar până acum nu ai luat ? Daca era sa iei ,luai din prima sau a doua oară ,nu din ultima vizită. Hai sa fim putini serioși . Show-ul acesta de 2 bani nu îți aduce nici un favor ..

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...